Informace o výstavě: Hanácká národní výstava psů, 13. 1. 2018 - 14. 1. 2018, Brno

Hanácká národní výstava psů

Pořadatel:

Moravskoslezský kynologický svaz

tř. Kpt. Jaroše 35, 602 00 Brno

E-mail: tajemnik@msks.cz

Web: http://vystavaolomouc.info

Místo konání: Brno

Datum: 13. 1. 2018 - 14. 1. 2018

1. uzávěrka/2. uzávěrka: -


Výsledky:

Rozhodčí: Piskay Vladimír, MVDr.

FENY - třída dorostu

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

VN1
 

PSI - třída mladých

El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V1
CAJC, BOJ

FENY - třída mladých

Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

V1
Engie Amion Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V2
 

PSI - mezitřída

Alfréd z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V1
CAC
Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V2
r.CAC
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V3
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V4
Clifford Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

VD

FENY - mezitřída

Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC, NV, BOS
Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V2
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD4
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC
Orson z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V2
r.CAC

FENY - třída otevřená

Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V1
CAC
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V2
r.CAC
Honeykess Debbie-Ann

Heineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann

V3
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V4
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falkon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V
Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD
Carmenita z Hrabovských stájí

Berwil Hali Gali x Dalarna v. Wildweibcheinsten

VD
 

PSI - třída pracovní

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Elis z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány

VD1
 

PSI - třída šampionů

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, NV, BOB
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V2
r.CAC
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V3

FENY - třída šampionů

Aim Elderberry from Black Meadow

Falkon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC
 

Výsledky zaslala paní Petra Kovářová.


Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus