Výsledky: Nejúspěšnější pracovní hovawart 2011, 12. 5. 2012, Knížecí Rybník u Tábora
Výsledková listina soutěže
1. místo -Aila Kasurgis, Králová Dana - 740 bodů
- Závody - FH2/VD/, FH2/VD/, FH2/VD/, IPO-FH/D/, IPO-VH/VD/, ZPs1 M HwK/VD/
2. místo - Cindy von Philippsdorf, Mirek Pospíšil- 565 bodů
- Závody - FH2 výběrový závod MČR stopařů/V/, FH2 výběrový závod MČR stopařů/VD/, Mistrovství světa HW stopařů IPO-FH Bergheim/VD/, FPr2 Velká cena Hrádku nad Nisou/VD/, IPO-FH Mistrovství ČR stopařů/D/
3. místo - Armín Hali Gali, Tomáš Pospíšil- 500 bodů
- Zkoušky - FPr3/D/, BH/VD/, FH1/V/, FH2/VD/, IPO VH/VD/
- Závody - ZPs1 M HwK/D/
4. místo - Carol Gutta Fortunae, Barbora Pokorná- 320 bodů
- Zkoušky - RH-TB/D/, OB 1/VD/, ZPs1/D/
- Závody - ZPU1/V/, ZZP1/V/
5. místo - Adam Haf Raf, Vlaďka Králová- 315 bodů
- Zkoušky - BH, ZPU 2/D/, FPr2/U/, IPO 2/U/, ZPs1/U/, FPr3/D/
- Závody - FPr1/D/, FPr1/U/
6. místo - Barchetta Mílas Moravia, Jolana Kaplanová- 294 bodů
- Zkoušky - ZZZ/VD/, ZPS1/U/, FH1/D/
- Závody - RH-FB/D/
7. místo - Darcius Gasko Prim, Lenka Kunšteková- 292 bodů
- Zkoušky - BH/U/, IPO 1/U/, FPr1/V/, ZPU 2/U/, IPO 2/U/,ZVV 1/D/
8. místo - Cyrol Bukový háj, Kateřina Macáková- 145 bodů
- Zkoušky - IPO1/U/, ZPU2/D/, FPr2/U/
9. místo -Nasthus Animagus, Barbora Lyčková- 136 bodů
- Zkoušky - ZZZ/VD/, RH-E/F/V/
- Závody - Memoriál Z. Bedesce-stopa dle IPO3/VD/
10. místo - Ari-Ischek Betta Moravia, Tereza Tolarová- 109 bodů
- Zkoušky - BH/VD/, FPr2/U/,FPr3/U/, ZPU1/U/
- Závody - ZZO/U/, ZZO/U/, ZPU1,M KwK ZPU1
11. místo - Cailin Sun Kesidy, Eva Hajšmanová- 98 bodů
- Zkoušky - ZOP/V/, BH/VD/, ZPU1/V/, FPr1/U/
- Závody - ZZO/V/
12. místo - Akim Lucky Ijsbeer, Michaela Niedobová- 92 bodů
- Zkoušky - ZOP/V/, ZZO/V/, ZPU1/V/
- Závody - ZM beze stop/VD/
13. místo - Angie Coras Garden, Renata Králová- 88 bodů
- Zkoušky - ZZO/V/, ZOP/V/, ZPU1/VD/
- Závody - M HwK ZPU1/VD/
14. místo - Everest Kráľovská stráž, Zuzana Obrancová- 84 bodů
- Zkoušky - FH1/D/
15. místo - Baccara Vršovická hora, Dáša Kalendová- 64 bodů
- Zkoušky - ZZO/V/, ZPU1/D/,FPr1/D/
16. místo -Bona Dea Siderecan, Jana Hnátková- 60 bodů
- Zkoušky - ZPU 1/VD/
- Závody - ZZO/V/, ZZO/V/, ZZO
17. místo - Channelaine Gasko Prim, Hana Punčochářová- 54 bodů
- Zkoušky - ZOP/V/, ZZO/VD/, ZPU1/D/
Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne 12.5.2012, v úvodu Klubové výstavy na Knížecím Rybníku.