Informace pro nečleny Hwk

Chovatelský servis pro nečleny Hwk

Smlouva o poskytovani chovatelskeho servisu.pdf

Výše poplatků

poplatkova-listina-2024.pdf

Hovawart klub ČR, z.s. poskytuje chovatelský servis také nečlenům klubu (chovatelům a majitelům psů plemene hovawart) na základě písemné smlouvy. Chovatelský servis zahrnuje vše související s chovem psů plemene hovawart s průkazem původu. Jedná se např. o vystavení krycích listů nebo kontroly vrhu, cena za tyto služby je pro nečleny zhruba dvojnásobná.

Pokud chcete s klubem uzavřít smlouvu o chovatelském servisu (Smlouva o poskytování chovatelského servisu), informujte prosím nejprve jednatelku klubu na adrese jednatel@hovawart.cz. Smlouvu prosím 2x vyplňte a podepište a oba originály zašlete na sídlo klubu (smlouvy nelze zaslat naskenované jako přílohu emailu). Jeden originál podepsaný oprávněnou osobou vám bude zaslán nazpět.

Na přihláškách na akce pořádané klubem a jako identifikaci plateb místo členského registračního čísla uvádějte číslo smlouvy, uvedené v jejím záhlaví.

Smlouvy se uzavírají nejdéle do konce kalendářního roku a jejich uzavření je v roce 2024 zpoplatněno částkou 1.000,- Kč.

 

Partneři

Generální partner

Brit

Hlavní mediální partner

Pes přítel člověka

Ostatní partneři

eCanis.cz
JK Animals
Zvěrokruh
Contipro, výrobce Gelorenu a Sorelexu
Fitmin
Nakladatelství PLOT
PPB Poháry
Sundrape

© Hovawart klub ČR 2007 - 2024 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus