Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 15. 5. 2022, Knížecí rybník

Aura Allisto

datum naroz.:3. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Aura Allisto [nové okno]
chovatel:Ing. Zdeněk Kölblotec:Royal Royal Safe
matka:Neri Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnguspesCMKU/HW/10364/21 Tomáš Kračmer, Ondřejovčerná se znaky64 cm5/2a/N3
ApollopesCMKU/HW/10365/21 Marianna Brychová, Komorní Lhotkačerná se znaky69 cm5/2a/N4
ArthurpesCMKU/HW/10367/21 Monika Kučerová, Rabakovčerná66 cm5/1a/N3 tč zvlněná srst
AslanpesCMKU/HW/10366/21 Michal Procházka, Brnoplavá66 cm5/3a
AnyxifenaCMKU/HW/10369/21Bc. Jaroslav Žďánský, Kutná Horaplavá63 cm5/3a

Bafoco

datum naroz.:23. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Bafoco [nové okno]
chovatel:Ctibor Puczokotec:Upas Hovarian
matka:Cloé Connie Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blackie BeefenaCMKU/HW/10405/21 Marie Tomášková, Veselíčkočerná se znaky65 cm5/2a/D2,E4,N3

Barpesch

datum naroz.:19. 5. 2021

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Barbora Peschováotec:Army Pom pette
matka:Cassiopeia Felicity Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Andreas vonpesCMKU/HW/10418/21 František Pokorný, Chomutovčerná se znaky65 cm2/2a/A4 P1-vpravo nahoře

Bon Lepos

datum naroz.:23. 8. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Bon Lepos [nové okno]
chovatel:Blanka Djakovováotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Imposant Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenjaminpesCMKU/HW/10562/21 David Rainet, Mostplavá65 cm5/3a/A2,N4
BeckiefenaCMKU/HW/10568/21 Ladislav Kryll, Bratronicečerná56 cm5/1a,4a/E4
BiancafenaCMKU/HW/10567/21 Adam Zálešák, Kopřivnice 1černá61 cm5/1a/E4
BonniefenaCMKU/HW/10569/21Ing. Jaroslava Šefrová, Brandýs n/L - Stará Boleslavčerná se znaky61 cm5/2d,4c/A2 slabě vyjádřené znaky na hlavě a hrudi
BrittafenaCMKU/HW/10566/21Mgr. Marie Chroustová, Poleradyplavá60 cm5/3a/A4 P1-vlevo nahoře

Bukový háj

datum naroz.:16. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu J Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Endy Amijon Star
matka:Beckie Elibuky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JimmypesCMKU/HW/10505/21 Ivan a Věra Landsmanovi, Oldřichov v Hájíchplavá65 cm5/3a/N3

Cora Star

datum naroz.:10. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Cora Star [nové okno]
chovatel:Jana Komárkováotec:Bahamy Ebritte
matka:Chalka Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaileyfenaCMKU/HW/10583/21 Pavla Hlibová, Velké Chvojno - Luční Chvojnoplavá62 cm5/3a/X X-vlevo mírný podkus, tč otevřená srst

Debbie-Ann

datum naroz.:11. 9. 2020 Účastníci svodu z vrhu N Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Cortez Plattensee-Wart
matka:Derrin Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NasthypesCMKU/HW/10136/20 Ivana Kulhánková, Kamenné Žehrovicečerná se znaky68 cm5/2a

Debbie-Ann

datum naroz.:30. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu O Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Mellon v. Schondratal
matka:Chelsea Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OlafpesCMKU/HW/10387/21 Petra Novotná, Hlinskočerná se znaky67 cm5/2a/N3,N6
Optimus PrimepesCMKU/HW/10388/21 Petra Zimmer, Aspergčerná se znaky69 cm5/2d,4a slabě vyjádřené znaky na hrudi a mordě
Original BlackpesCMKU/HW/10389/21 Ewa Zalopa, Statenicečerná67 cm5/1a/N3
One Witch BellafenaCMKU/HW/10392/21 Blanka Hofhanzlová Bydžovská, Táborčerná64 cm5/1a/A4,N4 P1 vlevo nahoře
Only SunnyfenaCMKU/HW/10393/21 Vendula Bohlen Šlechtová, Želízyčerná se znaky62 cm5/2a/N3,N6
OriafenaCMKU/HW/10394/21 Hana Handlová, Viničné Šumicečerná62 cm5/1a/N3

Ender Brook

datum naroz.:14. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Ender Brook [nové okno]
chovatel:RNDr. Pavel Charamzaotec:Benny od Květnické studánky
matka:Baila Akrimis Drslavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AstonpesCMKU/HW/10461/21 Lenka Kabátková, Písekčerná se znaky68 cm5/2a/A2,D2
AtospesCMKU/HW/10460/21MVDr. Katarína Juhásová, Meziboříčerná se znaky67 cm5/2a/A2,A4 P1 vpravo nahoře
AbbyfenaCMKU/HW/10465/21 Tereza Petrásková, Chrášťany u Týna nad Vltavoučerná se znaky61 cm5/2a
AginfenaCMKU/HW/10468/21 Michal Bodó, Rakovníkčerná se znaky62 cm5/2d,4c/A1,N3 slabě vyjádřené znaky na hlavě a hrudi
AidafenaCMKU/HW/10466/21 Martina Pištecová, Chomutovčerná se znaky63 cm5/2d/A2 slabě vyjádřené znaky na hlavě a hrudi
AirafenaCMKU/HW/10463/21 Miriam Sýkorová, Voděrady - Džbánovčerná se znaky60 cm5/2a/A2,D2,N6

Fillův dvůr

datum naroz.:5. 3. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Ardal Cordis Paladin
matka:Connie Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Carl von SchmitzpesCMKU/HW/9417/19 Miroslav Patočka, Praha 4plavá69 cm5/3a/E4 E4 pravé

Fillův dvůr

datum naroz.:27. 8. 2020 Účastníci svodu z vrhu E Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Bueno Oddany Tobie
matka:Connie Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Enrica di SilenciofenaCMKU/HW/10130/20 Miroslav Patočka, Praha 4plavá59 cm5/3a

Fillův dvůr

datum naroz.:20. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu F Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Chandler Debbie-Ann
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalkopesCMKU/HW/10510/21 Ladislav Uchytil, Hlinsko v Čecháchplavá69 cm5/3a,4a/A2
FrampesCMKU/HW/10513/21 Stanislav Fast, Rakovníkčerná se znaky66 cm5/2a,4a/E4,N3 E4-pravé
FannyfenaCMKU/HW/10514/21MVDr. Michaela Doubková, Březová-Oleškočerná se znaky61 cm5/2a/D2,N3,X1 X1-předkus
FíbífenaCMKU/HW/10515/21pan Jaromír Dobrý, Branišovčerná se znaky61 cm5/2a tč zvlněná srst
FreyafenaCMKU/HW/10517/21 Tereza Kellnerová, Litíč 23plavá62 cm5/3a/N3

Ghipinaldo

datum naroz.:28. 2. 2019

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Markéta Wortnerováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Addicted to you Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Can't stop loving youfenaCMKU/HW/9397/19 Dušan Kubík, Třebčicečerná se znaky65 cm5/2a/A4,D2,N3 P1 vpravo nahoře

Huad'Dib

datum naroz.:29. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Huad'Dib [nové okno]
chovatel:Mgr. Zora Herzováotec:Royal Royal Safe
matka:Casiopea Huad'Dib
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DisasterpesCMKU/HW/10480/21DiS. Kateřina Hodboďová, Loketčerná66 cm5/1a
DustinpesCMKU/HW/10482/21 Lea Slováková, Ostravicečerná se znaky67 cm5/2a,4f/D2,N4
DáriafenaCMKU/HW/10486/21Mgr. Zora Herzová, Řásnáčerná se znaky61 cm5/2a,4f
DorotheafenaCMKU/HW/10488/21 Martina Buchtová, Postřižínčerná60 cm5/1a

Chlupaté srdce

datum naroz.:17. 3. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Chlupaté srdce [nové okno]
chovatel:Radka Pohankováotec:BillyRoy Awedante
matka:Perla Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ClerypesCMKU/HW/10320/21Bc. Chudý Pavel, Český Krumlovčerná se znaky66 cm5/2a/N3
CorynpesCMKU/HW/10322/21 Jan Tapšík, Hostiviceplavá67 cm5/3a/A4,N3 P1 vlevo nahoře
CrakenpesCMKU/HW/10323/21 Milan Novotný, Vyškovčerná se znaky66 cm5/2a/A2
CroypesCMKU/HW/10324/21 Roman Černý, Benešov nad Černoučerná se znaky65 cm5/2a/A2,A4 P1 vlevo nahoře
CessyfenaCMKU/HW/10325/21 Radka Pohanková, Javůrekplavá61 cm5/3a/A4 P1 vlevo nahoře
CofifenaCMKU/HW/10326/21 Alena Vajďáková, Slušoviceplavá60 cm5/3a/A4,N3 P1 oboustranně

Jasanový květ

datum naroz.:20. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Jasanový květ [nové okno]
chovatel:Blanka Koutskáotec:El Cid Amijon Star
matka:Annie Black Amber Rose
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BeggiefenaCMKU/HW/10627/21 Ida Kutálková, Kroměříž 1plavá57 cm5/3a/N3

Lafarr Star

datum naroz.:1. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Lafarr Star [nové okno]
chovatel:Iva Kovářováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Bessie Lafarr Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarlingpesCMKU/HW/10336/21 Valerie Thomasková, Karlovy Varyčerná se znaky65 cm5/2a
DrakepesCMKU/HW/10339/21 Pavel Hejzlar, Lysá nad Labemčerná se znaky67 cm5/2a/N3 tč zvlněná srst na hřbetě
DixiefenaCMKU/HW/10344/21 Jaroslav Lachman, Liberec 14černá se znaky61 cm5/2a,4a/N3
DorrafenaCMKU/HW/10345/21 Michal Jasanský, Odolena Vodaplavá63 cm5/3a/N3

Lucky Royal

datum naroz.:5. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu A Lucky Royal [nové okno]
chovatel:Anna Šikolováotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Channel Aki Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmmifenaCMKU/HW/10063/20Ing. Aneta Kubíčková, K Višňovcečerná se znaky62 cm5/2a/A2,N3

od Hlubokého parku

datum naroz.:1. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu E od Hlubokého parku [nové okno]
chovatel:Eva Bauerováotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Banya od Hlubokého parku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EldarionpesCMKU/HW/10594/21 Antonín Boroš, Doubekčerná65 cm5/1a
ElennafenaCMKU/HW/10602/21Mgr. Petra Neumannová, Písekčerná se znaky61 cm5/2a/X volné nůžky
EowynfenaCMKU/HW/10603/21 Ivana Krčmová, Táborčerná61 cm5/1a/A4 P1 nahoře oboustranně

od Plátěné hory

datum naroz.:21. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu C od Plátěné hory [nové okno]
chovatel:Karel Prchalotec:Army Pom pette
matka:Xirra z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaesarpesCMKU/HW/10371/21 Hana Kopecká, Kdyněplavá63 cm5/3c
CoddypesCMKU/HW/10373/21 František Bytel, Javorplavá67 cm5/3a/N3
CassiopeafenaCMKU/HW/10375/21 Karel Prchal, Neurazyčerná se znaky64 cm5/2a/D2 tč zvlněná srst
ConnyfenaCMKU/HW/10377/21 Markéta Leipnerová, Velká Dobráplavá63 cm5/3a
CorrafenaCMKU/HW/10378/21 Tereza Nováková, Větrný Jeníkovplavá63 cm5/3a

of Happy Heroes

datum naroz.:27. 8. 2021 Účastníci svodu z vrhu B of Happy Heroes [nové okno]
chovatel:Zsuzsanna Ladányiotec:Malon des Trois Petits Diables
matka:Amazing of Happy Heroes
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BuckinghampesCMKU/HW/10705/21 Eliška Hejnová, Kladnočerná se znaky68 cm5/2a/N3

Pektorův statek

datum naroz.:18. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu G Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Agreed Wonder Sambuca
matka:Quira z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GeckpesCMKU/HW/10270/21 Petr Krejza, Zdíkovplavá66 cm5/3a/E3,N3
GilbertpesCMKU/HW/10272/21 Jiří Bajer, Plzeňčerná se znaky67 cm5/3a/N3
GennyfenaCMKU/HW/0273/21 Hana Volfová, Prahačerná se znaky64 cm5/2a/N3
GinnyfenaCMKU/HW/10275/21 Karolína Pokorná, Mukařovplavá60 cm5/3a/A2
GirafenaCMKU/HW/10276/21 Václav Matoušek, Vimperkčerná se znaky62 cm5/2a/A4,E4,N3 P1 vpravo nahoře
Grace GuardianfenaCMKU/HW/10278/21Ing. Lucie Hudcovská, Kaplicečerná se znaky64 cm5/2a/N3

Planoucí záře

datum naroz.:14. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Planoucí záře [nové okno]
chovatel:Miroslav Jáchymotec:Arne Cordis Paladin
matka:Dolma Edazri loci
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlvinpesCMKU/HW/10442/21 Václav Dubanič, Tisáčerná se znaky66 cm5/2a,4a/A2,N3 tč zvlněná srst
ArgopesCMKU/HW/10444/21 Jitka Mašková, Mirošovplavá68 cm5/3a

Pusztai Pandur

datum naroz.:24. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu W Pusztai Pandur [nové okno]
chovatel:Toth Erika Pálnéotec:Legolas Pusztai Pandur
matka:Orkane des Trois Petits Diables
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
WoodypesCMKU/HW/10479/21Ing. Miloslava Novosádová, Hamr na Jezeřečerná se znaky66 cm5/2a

Quellirion

datum naroz.:18. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Quellirion [nové okno]
chovatel:MUDr. Kristýna Rýznarováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Ember Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AllegronpesCMKU/HW/10449/21 Petra Najmanová, Prahačerná se znaky65 cm5/2a/A4,E3,N3 P1 vpravo nahoře
AlrifpesCMKU/HW/10450/21 Romana Kufnerová, Rochlovčerná se znaky65 cm5/2a/N6,X ocas kratší než N6
AlvoplexpesCMKU/HW/10451/21Ing Kalina Petr, Těrlickoplavá65 cm5/3a/A2,N3,N6
AmpheropesCMKU/HW/10452/21 Pera Víchová, Dolní Břežanyčerná se znaky66 cm5/2a/N3
AriclaimpesCMKU/HW/10454/21 Anna Soběslavová, Krupkačerná se znaky66 cm5/2a/N3
AlmeefenaCMKU/HW/10455/21Ing. Pavel Smotlacha, Mělníkčerná se znaky60 cm5/2a,4a/X X-volné nůžky
ArialefenaCMKU/HW/10457/21Ing. Tomáš Klier, Ústí nad Labemčerná se znaky62 cm5/2a/X X-podkus
ArketisfenaCMKU/HW/10458/21Mgr. Tomáš Keprt, Brnoplavá59 cm5/3a/A4,N3,N4 P1 nahoře oboustranně

Royal Safe

datum naroz.:1. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu S Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Rooney Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SayenfenaCMKU/HW/10494/21 Jiří Bezemek, Pelhřimovčerná se znaky61 cm5/2a/A3 M3 vlevo

Sarasany

datum naroz.:15. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Sarasany [nové okno]
chovatel:Tereza Raisováotec:Bady Čerchovské hvozdy
matka:Dark Beauty z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CarlpesCMKU/HW/10288/21 Tereza Raisová, Roupovčerná se znaky64 cm5/2a/X ocas za pohybu nesen do boku
Cardi BfenaCMKU/HW/10290/21 Gabriela Dobruská, Vrané nad Vltavoučerná se znaky60 cm5/2a

Seahawk

datum naroz.:10. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu M Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Gino des Trois Petits Diables
matka:Impreza Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaisiefenaCMKU/HW/10438/21Ing. Petr Štencl, Praha 9 Čakoviceplavá67 cm5/3a/D2 tč zvlněná srst na hbřebě

Sideric Miks.

datum naroz.:30. 1. 2021 Účastníci svodu z vrhu J Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Dream Black Prim
matka:Identity Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JaxxpesCMKU/HW/10260/21Mgr. Radek Kozel, Lounyčerná se znaky66 cm5/2a/A2
JokerpesCMKU/HW/10262/21PhDr. Jana Koláčková, Praha 4plavá69 cm5/3a/A2
JordypesCMKU/HW/10264/21 Monika Wohlmuthová, Svojkovicečerná se znaky69 cm5/2a/A2
JaliettfenaCMKU/HW/10265/21 Marie Šteklová, Žákavačerná se znaky62 cm5/2a
JeanninefenaCMKU/HW/10267/21 Leoš Jaša, Třebíččerná se znaky62 cm5/2a/A3,D2 P1 dole oboustranně
JoretafenaCMKU/HW/10268/21 Luboš Bárta, Brandýs n/Labem-Stará Boleslavčerná se znaky63 cm5/2a/A3 P1 vpravo dole
JulsfenaCMKU/HW/10269/21 Barbora Němcová, Úštěkčerná se znaky63 cm5/2a

Teresie Bohemia

datum naroz.:10. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Hladkáotec:Quattro Pusztai Pandur
matka:Ranja v.d. Jagsthöhe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DustinpesCMKU/HW/10282/21 Lucie Pavelková, Koberovyplavá66 cm5/3a,4a/A4 P1 vpravo nahoře

z Jasanového vrchu

datum naroz.:16. 3. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Jasanového vrchu [nové okno]
chovatel:Tomáš Machotec:Hovarian Tapio Eldorádo Lipí
matka:Behind the mask Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgatonpesCMKU/HW/10328/21 Romana Ľuptáčiková, Chrást nad Sázavoučerná se znaky63 cm5/2a/N3
AmigopesCMKU/HW/10329/21 Roman Prýgl, Hamiltonyčerná se znaky65 cm5/2a/A4,D2,N3 P1 vpravo nahoře
AramispesCMKU/HW/10330/21Mgr. Miroslav Šperka, Dolanyčerná se znaky63 cm5/2a/A2,D2,N3
ArchibaldpesCMKU/HW/10332/21 Eva Lisová, Písekčerná se znaky67 cm5/2a/D2,H1
ArchiepesCMKU/HW/10331/21 Jan Jirák, Sedlce / Svatý Ján nad Malšíčerná se znaky64 cm5/2d/D3,N3
AticuspesCMKU/HW/10333/21Ing. Jana Chiniová, Českáčerná se znaky63 cm5/2a/H1
Arete FerrifenaCMKU/HW/10334/21 Anežka Čiháková, Ostravačerná se znaky61 cm5/2d,4a/D2
AstraeafenaCMKU/HW/10335/21 Kateřina Pecháčková, Chrudimčerná se znaky63 cm5/2c/D2,E4,N3

z Lhoteckého gruntu

datum naroz.:2. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu B z Lhoteckého gruntu [nové okno]
chovatel:Mgr. Naděžda Lorenčíkováotec:El Cid Amijon Star
matka:Agnes z Lhoteckého gruntu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BejlafenaCMKU/HW/10472/21 Naděžda Lorenčíková, Chrastová Lhotaplavá60 cm5/3a/A2
BerlinfenaCMKU/HW/10473/21 Martina Švejdová, Tušoviceplavá59 cm5/3c/E4,X ridge na nose

z Milkova dvora

datum naroz.:10. 5. 2020 Účastníci svodu z vrhu B z Milkova dvora [nové okno]
chovatel:Bc. Iva Simkováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Usuri Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Belenus BaddypesCMKU/HW/9980/20 Hana Hanigerová, Klatovyčerná se znaky68 cm5/2a,4d/D2,X zdvojený hrudní znak, prokvetlá stehna

z Milkova dvora

datum naroz.:31. 5. 2021 Účastníci svodu z vrhu C z Milkova dvora [nové okno]
chovatel:Bc. Iva Simkováotec:Largo Kráľovská stráž
matka:Usuri Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaigefenaCMKU/HW/10428/21 Roman Dvořák, Vodokrtyčerná se znaky61 cm5/2a,4a/A2,E4,X E4-P, X-kratší ocas
CaitirfenaCMKU/HW/10426/21Ing. Danuše Vodrážková, Kašperské Horyčerná se znaky58 cm5/2a
CassiopeiafenaCMKU/HW/10431/21 Jaromír Kubečka, Prahačerná59 cm5/1a/D2,E4
CeredwinfenaCMKU/HW/10432/21 Petr Drábek, Praha 10černá58 cm5/1a/E4,N3,N6
ColumbiafenaCMKU/HW/10429/21 Petra Honzíková, Králův Dvůrčerná se znaky62 cm5/2a,4a/E4
CyrinafenaCMKU/HW/10427/21 Marta Morávková, Praha 2černá se znaky58 cm2/2a/E4
CzuzafenaCMKU/HW/10430/21Bc. Iva Simková, Praha 3černá59 cm2/1a,4a/N3

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:20. 11. 2020 Účastníci svodu z vrhu CH z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Quinc z Páralovy zahrady
matka:Chalva Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ChinookpesCMKU/HW/10185/20 Miroslava Pytlová, Dešenicečerná se znaky69 cm5/2a/D2,N3

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:3. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu E ze Starého Rejvízu [nové okno]
chovatel:Dr. Lenka Turkováotec:Afareus Channe Line
matka:Caira ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EsmefenaCMKU/HW/10363/21Ing. Veronika Machová, Liběšicečerná se znaky61 cm2/2a/D2 tč otevřená srst na hřbetě

ze Zábělské zahrady

datum naroz.:2. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B ze Zábělské zahrady [nové okno]
chovatel:Bc. Lucie Nolčováotec:BillyRoy Awedante
matka:Bea z Podještědské zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BuckpesCMKU/HW/10589/21Mudr. Petra Šeda Neprašová, Plzeňčerná se znaky65 cm5/2a tč zvlněná srst
BettyfenaCMKU/HW/10593/21 Veronika Koláčková, Mantovčerná se znaky59 cm5/2a/A4,N3 P1 vlevo nahoře
BonniefenaCMKU/HW/10592/21Ing. Jan Smrčka, Kozolupyplavá59 cm5/3a/D2

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus