Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 3. 4. 2022, Přerov

Alcyone May

datum naroz.:30. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Alcyone May [nové okno]
chovatel:Markéta Suchankováotec:Aniseed Wonder Sambuca
matka:Emestine Black Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AimopesCMKU/HW/10519/21Bc. Diana Mirovská, Ledceplavá67 cm5/3a
AirunpesCMKU/HW/10520/21Ing. Vladimír Kusý, Starý Jičínplavá66 cm5/3a/E4,X E4-obě uši, X-podkus
AlfinpesCMKU/HW/10521/21 Andrea Fialová, Pohoříplavá63 cm5/3a/E4 pravé ucho
ArdopesCMKU/HW/10523/21 Kristýna Černotová, Mikulovicečerná63 cm5/1a/N4
ArteepesCMKU/HW/10522/21 Lucie Holubová, Studénkaplavá66 cm5/3a/E4
AdessifenaCMKU/HW/10524/21 Gabriela Luksch, Antheringčerná58 cm5/1a
AmelifenaCMKU/HW/10525/21 Izabela Maria Harmat, Kakucs, Maďarskočerná se znaky61 cm5/2a
AureliafenaCMKU/HW/10526/21 Markéta Suchanková, Rožnov pod Radhoštěmplavá64 cm5/3a

Aldeon

datum naroz.:16. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu Q Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Aniseed Wonder Sambuca
matka:Naia Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
QuentinpesCMKU/HW/10744/22Ing. Petr Jakšík, Kněžpolečerná se znaky63 cm5/2a
QuinellafenaCMKU/HW/10683/21 Kateřina Galasová, Sedlištěplavá57 cm5/3c/A3,A4,E4 A3-M3 vlevo, A4-P1 vpravo nahoře, E4-obě uši

Aura Allisto

datum naroz.:3. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Aura Allisto [nové okno]
chovatel:Ing. Zdeněk Kölblotec:Royal Royal Safe
matka:Neri Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AurorafenaCMKU/HW/10370/21Ing. PhD. Vladimír; Dřevo;, Částkovčerná61 cm5/1a t.č. zvlněná srst na hřbetě a zádi

Bafoco

datum naroz.:23. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Bafoco [nové okno]
chovatel:Ctibor Puczokotec:Upas Hovarian
matka:Cloé Connie Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blackberry CoffeefenaCMKU/HW/10404/21 Žaneta Rusinková, Trojanovicečerná se znaky61 cm5/2d,4c/D2,E4,X1 2d-hlava,hruď, E4-levé ucho, X1-zálomek na konci ocasu
Bonnie ConniefenaCMKU/HW/10406/21DiS. Adéla Kresová, Herticečerná se znaky59 cm5/2a,4f/D2,N4

Barpesch

datum naroz.:19. 5. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Barpesch [nové okno]
chovatel:Barbora Peschováotec:Army Pom pette
matka:Cassiopeia Felicity Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Andy BlackpesCMKU/HW/10419/21DiS. Věra Švecová, Damníkovčerná se znaky64 cm5/2a,4b/A4 4b-hřbet,záď, A4-P1 vpravo nahoře, t.č. zvlněná srst
Arny SciskalapesCMKU/HW/10417/21 Czeslaw Sciskala, Třinecčerná se znaky63 cm5/2a/E4,N3 E4-levé ucho
Annie StarfenaCMKU/HW/10422/21 Barbora Peschová, Klimkovicečerná se znaky59 cm5/2a/E4 obě uši
ArienfenaCMKU/HW/10421/21 Michal Doda, PETŘVALDčerná se znaky61 cm5/2a/N3,N4

Debbie-Ann

datum naroz.:10. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu M Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Denzel Grofje Celjski
matka:Chelsea Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MarvelpesCMKU/HW/9906/20Bc Radka Vrbová, Dolany u Olomouceplavá66 cm5/3a/D2

Ebritte

datum naroz.:22. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu E Ebritte [nové okno]
chovatel:Katarína Vargováotec:Alfa Pilisi - Hajnal
matka:Carla Asiguarda
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElorafenaCMKU/HW/10534/21 Věra Ošťádalová, Postřelmovčerná se znaky65 cm5/2a,2d,4c/N3
EnellifenaCMKU/HW/10706/21 Renata Kvietková, Olšany u Prostějovačerná se znaky63 cm5/2a,4c,4f/N3

Eldunarya

datum naroz.:25. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Eldunarya [nové okno]
chovatel:Bc. Veronika Skládalováotec:Nero v.d. Tannenmühle
matka:Brisie Micailve
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CadmuspesCMKU/HW/10310/21 Dufková, Těšíkovplavá64 cm5/3a/A5,E4
CassopesCMKU/HW/10311/21 Bronislava Kalinová, Olomoucčerná se znaky64 cm5/2a,4f/A2,E4 tč. zvlněná srst na zádi
CernunnospesCMKU/HW/10313/21 František Straka, Mírovčerná se znaky63 cm5/2a/A3 oboustr.M3, t.č. otevřená a rezavá srst na zádi, na stehnech prokvétá plavá
CodakpesCMKU/HW/10314/21Ing. Petr Neděla, Dřevohosticeplavá63 cm5/3a,4a/A3,A4,D2,E4,N3,X1 A3-M3 oboustr., A4-P1 vpravo nahoře, X1-zatuhnutý konec ocasu

Ender Brook

datum naroz.:14. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Ender Brook [nové okno]
chovatel:RNDr. Pavel Charamzaotec:Benny od Květnické studánky
matka:Baila Akrimis Drslavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbigalefenaCMKU/HW/10467/21Ing Marek Studený, Lukáčerná se znaky61 cm5/2a,4f/N3

Fillův dvůr

datum naroz.:20. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu F Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Chandler Debbie-Ann
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FillopesCMKU/HW/10511/21 Gabriela Zejdová, Brnočerná se znaky68 cm5/2a/A2,A4,N3 A4-P1 vlevo nahoře

Gasko Prim

datum naroz.:11. 8. 2021 Účastníci svodu z vrhu W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Rolex Royal Safe
matka:Vaiana Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
WerdompesCMKU/HW/10554/21Bc. Bohdana Hruzíková, Odryčerná se znaky63 cm5/2a/A3 M3 vpravo
WilsonpesCMKU/HW/10556/21 Pavel Šmela, Čebínplavá61 cm5/3a/A4 P1 vlevo nahoře
Woody II.pesCMKU/HW/10558/21Ing. Michaela Procházková, Domašov U Šternberkaplavá63 cm5/3c/E4 pravé ucho
W-DemifenaCMKU/HW/10559/21 Vladimíra Hejlová, Veverská Bítýškačerná se znaky59 cm5/2d hruď

Chlupaté srdce

datum naroz.:17. 3. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Chlupaté srdce [nové okno]
chovatel:Radka Pohankováotec:BillyRoy Awedante
matka:Perla Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ClajpesCMKU/HW/10319/21 Petr Bílek, Olbramicečerná se znaky68 cm5/2a,4a,4b,4d/A4,N3 4b-po celém těle, A4-P1 oboustr.dole a vlevo nahoře

Moravia Lamara

datum naroz.:12. 5. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Moravia Lamara [nové okno]
chovatel:Alena Bilanováotec:Buddy Bohuš z Narcisovej
matka:Goldie Srebrne Pole
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CalderonpesCMKU/HW/10408/21 Kateřina Hrdá, Řepištěčerná se znaky65 cm5/2d,4c t.č. zvlněná srst
CesarpesCMKU/HW/10409/21 Hana Hrachovcová, Olomoucčerná se znaky68 cm5/2a/E4 t.č. zvlněná srst
CoddyspesCMKU/HW/10410/21 Olga Čechová, Ostravaplavá70 cm5/3a
CindyfenaCMKU/HW/10412/21Ing. Helena Krakovská, Frýdek-Místekplavá62 cm5/3c
ConniefenaCMKU/HW/10413/21 Bedřich Čermák, Olomoucčerná se znaky63 cm5/2a,4c/A4 P1 levá horní, t.č. zvlněná srst
CorafenaCMKU/HW/10414/21 Martina Modráková, Plzeňčerná se znaky64 cm5/2a

Nova Moravia

datum naroz.:28. 3. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašparotec:Royal Royal Safe
matka:Emily z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DaimonpesCMKU/HW/10348/21Mgr. Jana Pavlíčková, Bludovčerná se znaky68 cm5/2a/D2
DidierpesCMKU/HW/10352/21 Zuzana Šímová, Úpiceplavá69 cm5/3c/D2
DiannafenaCMKU/HW/10353/21JUDr. Jarmila Pospíšilová, Vincencovčerná se znaky62 cm5/2a,4f/A4,D2 A4-P1 vpravo nahoře

od Hlubokého parku

datum naroz.:1. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu E od Hlubokého parku [nové okno]
chovatel:Eva Bauerováotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Banya od Hlubokého parku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElrondpesCMKU/HW/10597/21 Martina Sejka Vašková, Unerázkaplavá62 cm5/3a

Royal Safe

datum naroz.:1. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu S Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Rooney Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SaxonpesCMKU/HW/10489/21Bc. Radana Feketová, Markvartoviceplavá66 cm5/3a
SafefenaCMKU/HW/10493/21 Martin Slezák, Chropyněplavá62 cm5/3b/A3,A4 A3-M3 vlevo, A4-P1 vlevo nahoře
SalomefenaCMKU/HW/10495/21Ing. Petra Kozmíková, Napajedlačerná se znaky61 cm5/2a

Teresie Bohemia

datum naroz.:10. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Hladkáotec:Quattro Pusztai Pandur
matka:Ranja v.d. Jagsthöhe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DobbypesCMKU/HW/10281/21 Milada Wrublová, Třinecčerná se znaky68 cm5/2a,4a,4f
DanjafenaCMKU/HW/10285/21 Filip Procházka, Jevíčkoplavá59 cm5/3a

Villa Rivvis

datum naroz.:1. 7. 2020

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Roman Rakovanotec:Casper Saint Barbarons
matka:Diabola Villa Rivvis
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElektrafenaCMKU/HW/10259/21 Jiří Swaczyna, Havířovčerná se znaky61 cm5/2a,2d/A2 2d-hlava

z Bobštejna

datum naroz.:28. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Bobštejna [nové okno]
chovatel:Josef Polanskýotec:Army Pom pette
matka:Brianda Cordis Paladin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbertpesCMKU/HW/10498/21Ing. Věra Kovářová, Lukováčerná63 cm5/1a/D2
ArtpesCMKU/HW/10497/21 Jolana Červinková, Zlín Malenovicečerná se znaky62 cm5/2d,4c/D2 2d-hlava,hruď
AileenfenaCMKU/HW/10499/21RNDr. PhD Jaroslav Janošek, Fulnekplavá60 cm5/3a/D2,E4 pravé ucho
AishafenaCMKU/HW/10501/21 Josef Polanský, Dolní Boříkoviceplavá61 cm5/3a/D2
AjessiefenaCMKU/HW/10503/21 Ladislav Žůrek, Březnicečerná59 cm5/1a/A2,D2
AnnabelfenaCMKU/HW/10502/21 Dana Frydrychová, Jedlíčerná58 cm5/1a/A2,D2,N4
AnniefenaCMKU/HW/10500/21Ing. Petr Šefránek, Poběžovice u Přeloučeplavá57 cm5/3a/D2

z Julinčina údolí

datum naroz.:2. 12. 2020 Účastníci svodu z vrhu J z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Endy Amijon Star
matka:Happy z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JerrypesCMKU/HW/10199/20 Marie Schrommová, Jeseníkplavá65 cm5/3b/N4
JessiefenaCMKU/HW/10204/20Ing. Marek Mach, Hostkoviceplavá59 cm5/3b/E4,N3 E4-levé ucho
JitřenkafenaCMKU/HW/10206/20 Yveta Holušová, Prostějovplavá60 cm5/3b/A2,N6

z Lorienu Moravia

datum naroz.:12. 1. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Lorienu Moravia [nové okno]
chovatel:Mgr. Jiřina Máčkováotec:Aniseed Wonder Sambuca
matka:Hunaja Suu Eldorádo Lipí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aradan JohnnypesCMKU/HW/10237/21 Josef Dolák, Frenštát pod Radhoštěmčerná se znaky66 cm5/2a/N3,N4
ArwenfenaCMKU/HW/10242/21 Václav Šustek, Domoradovicečerná se znaky65 cm5/2a,2d,4c

z Milkova dvora

datum naroz.:10. 5. 2020 Účastníci svodu z vrhu B z Milkova dvora [nové okno]
chovatel:Bc. Iva Simkováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Usuri Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bootes ArkaspesCMKU/HW/9984/20 Vladimír Koleček, Prostřední Bečvačerná se znaky67 cm5/2a,4b/D2,N4,X1,X2 X1-podkus, X2-prokvetlá stehna

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:20. 11. 2020 Účastníci svodu z vrhu CH z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Quinc z Páralovy zahrady
matka:Chalva Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ChangopesCMKU/HW/10184/20 Marta Chvátalová, Markvartovicečerná se znaky69 cm5/2a,4a/D2,N4

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:3. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu E ze Starého Rejvízu [nové okno]
chovatel:Dr. Lenka Turkováotec:Afareus Channe Line
matka:Caira ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElbiefenaCMKU/HW/10358/21 Jana Jančí, Bystrovanyčerná61 cm5/1a,4a/D2
EmeefenaCMKU/HW/10362/21Dr. Lenka Turková, Rejvízčerná se znaky60 cm5/2a,4f/D2,E4

ze Starého Šumbarku

datum naroz.:15. 12. 2020 Účastníci svodu z vrhu A ze Starého Šumbarku [nové okno]
chovatel:Ing. Marián Drózdotec:Buddy Bohuš z Narcisovej
matka:Cora Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlfpesCMKU/HW/10210/20 Grzegorz Szymczykowski, Mińsk Mazowieckiplavá68 cm5/3a/E4,N4
ArnypesCMKU/HW/10211/20 Nina Veselá, Borčerná se znaky67 cm5/2a,4a/E4 volný nůžkový skus, E4 obě
ArtypesCMKU/HW/10212/20MUDr. Michaela Muroňová, Ostravačerná se znaky68 cm5/2a,4a/E4 obě uši
AvengerpesCMKU/HW/10213/20 Jan Blaha, Zruč nad Sázavoučerná se znaky70 cm5/2a/N4
AirisfenaCMKU/HW/10214/20 Kristýna Dostálová, Rychvaldčerná se znaky62 cm5/2a/E4 obě uši
AshleyfenaCMKU/HW/10215/20 Marcela Pitelová, Říčany. u Brnačerná se znaky64 cm5/2a/X1 předkus
Asta ZoefenaCMKU/HW/10216/20 Jana Czempielová, Dolní Lutyněčerná se znaky62 cm5/2a,4a/A2,D2 t.č. hnědý nádech srsti

ze Znojemské Louky

datum naroz.:17. 12. 2020 Účastníci svodu z vrhu A ze Znojemské Louky [nové okno]
chovatel:Jitka Pfefferováotec:Army Pom pette
matka:Daisy Black Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AhiropesCMKU/HW/10224/20Bc Sylva Suchánková, Šumperkčerná se znaky65 cm5/2a,4f/N3
AndypesCMKU/HW/10226/20Mgr. Hana Javorová, Lechoticečerná se znaky64 cm5/2a/A4,N3,N4 A4- P1 vlevo nahoře
ArgopesCMKU/HW/10227/20 Radek Boček, Moravské Budějovice, Lažínky 76černá se znaky66 cm5/2a,2d,4a,4c/A3 P1 vlevo dole, t.č. mahagon
AripesCMKU/HW/10228/20Mgr. Hana Šprtová, Vracovčerná se znaky64 cm5/2a/N3
AnabellafenaCMKU/HW/10232/20 Jitka Pfefferová, Znojmočerná se znaky64 cm5/2a,4f/N3,N6
AnniefenaCMKU/HW/10233/20Mgr. Petra Zoubková, Šakvicečerná se znaky63 cm5/2a,2d,4c,4f

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus