Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 26. 9. 2021, Kolín Sendražice

Akrimis Drslavice

datum naroz.:25. 3. 2020 Účastníci svodu z vrhu D Akrimis Drslavice [nové okno]
chovatel:Bc. Miroslava Binderováotec:BillyRoy Awedante
matka:Adria Akrimis Drslavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarlafenaCMKU/HW/9890/20 Marek Šesták, Benátky nad Jizeroučerná se znaky61 cm5/2a,4f

Bohemia Mania

datum naroz.:4. 12. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Bohemia Mania [nové okno]
chovatel:Michal Švarcotec:Cyr Tara Guarda
matka:Cathy Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmaliafenaCMKU/HW/9860/19 Michal Švarc, Unhošťčerná se znaky61 cm5/2a/X X-t.č. změna na ocasu

Debbie-Ann

datum naroz.:17. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu L Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Derrin Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LexyfenaCMKU/HW/9735/19 Pavel Kynčl, Jilemnicečerná se znaky62 cm5/2a/A2,E4 E4 - obě
LeyafenaCMKU/HW/9736/19 Michaela Vlčková, Náchodčerná62 cm5/1a/A2,A3,E4,X A3-M3 oboustr., E4-obě, X-nepravidelnost na konci ocasu

Debbie-Ann

datum naroz.:10. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu M Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Denzel Grofje Celjski
matka:Chelsea Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MatrixpesCMKU/HW/9907/20 Leoš Novotný, Ondřejovčerná64 cm5/1a/A2,N3
MystiquefenaCMKU/HW/9912/20 Kristýna Banertová, Starkočplavá59 cm5/3a,4a/A2

Debbie-Ann

datum naroz.:11. 9. 2020 Účastníci svodu z vrhu N Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Cortez Plattensee-Wart
matka:Derrin Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NailafenaCMKU/HW/10139/20Ing. Kamila Kuťáková, Třebechovice pod Orebemčerná se znaky60 cm5/2a/X X - kratší ocas
NightSky AnniefenaCMKU/HW/10143/20 Kristýna Banertová, Starkoččerná se znaky60 cm5/2a/X X-kratší ocas

Fillův dvůr

datum naroz.:27. 8. 2020 Účastníci svodu z vrhu E Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Bueno Oddany Tobie
matka:Connie Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ErniepesCMKU/HW/10125/20Ing. Aleš Uldrych, Plzeňčerná se znaky65 cm5/2a,4a/A2,N4,X X-kratší ocas
ElliefenaCMKU/HW/10129/20 Alena Kellnerová, Dvůr Králové n/Lplavá64 cm5/3a/N4
EywafenaCMKU/HW/10131/20 Michaela Jarková, Staré Hradištěplavá61 cm5/3a/N3,N4

Hlídač dvora

datum naroz.:18. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu A Hlídač dvora [nové okno]
chovatel:Soňa Bolfováotec:Benji z Ondrova dvora
matka:Dynamika Villa Rivvis
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkélapesCMKU/HW/10079/20 Jitka Kuchařová, Košátkyčerná se znaky66 cm5/2a
ArgopesCMKU/HW/10078/20 Libor Vlček, Hradec Královéplavá66 cm5/3a/A2
ArypesCMKU/HW/10077/20 Pavel Tůma, Opočínekčerná se znaky63 cm5/2a/D2
AtompesCMKU/HW/10081/20 Petr Suchý, Vinařice u Kladnačerná se znaky65 cm5/2a,X/D2 X-bílé znaky oboustr. na stehnech
AtospesCMKU/HW/10082/20 Petra Slánská, Praha 10černá se znaky67 cm5/2a,2d,4a/A2,N4 2a-hlava a předhrudí
AlmafenaCMKU/HW/10084/20MVDr. Daniel Petrák, Ústí nad Labemčerná se znaky60 cm5/2a/A1,D2
AmyfenaCMKU/HW/10083/20 Irena Vyroubalová, Lhota pod Libčanyčerná se znaky62 cm5/2a,4a/N4
AurafenaCMKU/HW/10085/20 Jana Šťástková, Ústí nad Labemčerná se znaky59 cm5/2a,4a/A2,D2,X X-t.č. změny na ocase

Hope's Hunter

datum naroz.:13. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu B Hope's Hunter [nové okno]
chovatel:Petr Hájekotec:Elroy Black Prim
matka:Czara Stín lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blooming PoppyfenaCMKU/HW/9934/20Mgr. Jana Červená, Kutná horačerná se znaky62 cm5/2a,4f
BoccafenaCMKU/HW/9935/20 Gabriela Horáčková, Praha 5černá se znaky61 cm5/2a

Iormino Grande

datum naroz.:13. 1. 2021 Účastníci svodu z vrhu E Iormino Grande [nové okno]
chovatel:Michaela Weidnerováotec:Benji z Ondrova dvora
matka:Caysha-Lee Iormino Grande
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EflynnpesCMKU/HW/10243/21 Tereza Sovová, Vysoká nad Labemčerná66 cm5/1a/D2,N4
EgregiuspesCMKU/HW/10244/21 Blanka Pivoňková, Domažliceplavá67 cm5/3a/N4
EmronpesCMKU/HW/10245/21Mgr. Zdena Burdychová, Studnice-Bakovčerná se znaky66 cm5/2a,2d,4c/A4,D2 2d-hlava a hruď, A4-P1 vlevo nahoře
EntraxpesCMKU/HW/10246/21 Věra Kupsová, Křešín, okres Příbramčerná se znaky66 cm5/2a/N4
EmellyfenaCMKU/HW/10247/21 Petra Tůmová Šťastná, Lhotkačerná se znaky60 cm5/2a/E4,N4 E4-obě
ErisfenaCMKU/HW/10248/21 Filip Adámek, Králův Dvurčerná se znaky61 cm5/2a
EshleyfenaCMKU/HW/10249/21 Alena Nádraská, Buščerná se znaky63 cm5/2a
Eysha-LeefenaCMKU/HW/10250/21Bc. Iva Kamínková, Kostelec n. Č. l.černá63 cm5/1a/X X-t.č. změna na ocasu

Lucky Royal

datum naroz.:5. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu A Lucky Royal [nové okno]
chovatel:Anna Šikolováotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Channel Aki Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArrowpesCMKU/HW/10061/20 Roman Čejka, Počernyplavá66 cm5/3a/N3
Arwen AkyrafenaCMKU/HW/10064/20 Daniela Persaňová, Mokráplavá64 cm5/3b/A2,D2

Micailve

datum naroz.:15. 12. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Micailve [nové okno]
chovatel:Veronika Benešováotec:Leroy Aldeon
matka:Althea Micailve
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DeroypesCMKU/HW/9840/19 Michal Anger, Nová Ves pod Plešíčerná se znaky62 cm5/2a,4f/A4 A4-P1 vlevo nahoře
DerrilpesCMKU/HW/9841/19 Ilona Lásková, Kochánovplavá64 cm5/3b,4a/N3
DarlafenaCMKU/HW/9842/19 Miloslava Havlíková, Dobrovicečerná62 cm5/1a
DarlienfenaCMKU/HW/9843/19 Zdeněk a Milada Fialovi, Nepomukplavá59 cm5/3a/N4,N6
DilliefenaCMKU/HW/9847/19 David Regentík, Albeřčerná se znaky59 cm5/2a,4f/A4,N4 A4-P1 vlevo nahoře

Moravia Hovacor

datum naroz.:12. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu G Moravia Hovacor [nové okno]
chovatel:Hana Jemelkováotec:Bele v. Seevedeich
matka:Against all odds Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GracefenaCMKU/HW/9931/20 Věra Haluzíková, Radslavicečerná se znaky64 cm5/2a/N3,N4

My Ardeen

datum naroz.:3. 2. 2020 Účastníci svodu z vrhu B My Ardeen [nové okno]
chovatel:otec:Cortez Plattensee-Wart
matka:Luna Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BellamifenaCMKU/HW/9977/20 Alena Kuželová, Nový Malínčerná se znaky60 cm5/2a
BoniefenaCMKU/HW/10415/21 Jiří Pokorný, Ledceplavá60 cm5/3a

od Kundratického potoka

datum naroz.:1. 12. 2019 Účastníci svodu z vrhu A od Kundratického potoka [nové okno]
chovatel:Alena Jeníčkováotec:Bee Green Charlie Ave Fortunae
matka:Daffy Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AshleyfenaCMKU/HW/9827/19Mgr. Eva Dundeková, Staňkovicečerná se znaky63 cm5/2a

Rainbow Tree

datum naroz.:1. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Rainbow Tree [nové okno]
chovatel:Jan Löblotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Terttu Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnamopesCMKU/HW/9509/19 Petr Moravec, Praha 5plavá67 cm5/3b,4a/N3

Šlovický vrch

datum naroz.:22. 6. 2020 Účastníci svodu z vrhu U Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Bono z Nerudovky
matka:Denny Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
UbrynpesCMKU/HW/10024/20JUDr. Jiri Kalasnikov, Mníšek pod Brdyčerná69 cm5/1a,4a/D2
UnkaspesCMKU/HW/10025/20 Lenka Machuldová, Štěnovicečerná68 cm5/1a/E3
UranpesCMKU/HW/10027/20 Luboš Belšan, Nýřanyčerná se znaky68 cm5/2a
UtahpesCMKU/HW/10029/20 Lucie Otčenášková, Kostelec nad Orlicíčerná se znaky68 cm5/2a,2d,4c 2d-na hlavě a hrudníku
UlienfenaCMKU/HW/10031/20 Josef Müller, Bečváryčerná62 cm5/1a/E3,N3,X X-t.č. prořezávající se P1 vlevo dole

Teresie Bohemia

datum naroz.:10. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Hladkáotec:Quattro Pusztai Pandur
matka:Ranja v.d. Jagsthöhe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DynamicpesCMKU/HW/10283/21Ing. Jindřich Pechal, Milínčerná se znaky65 cm5/2a/N4

Valley of darkness

datum naroz.:4. 10. 2020 Účastníci svodu z vrhu B Valley of darkness [nové okno]
chovatel:Martina Vršeckáotec:Bee Green Charlie Ave Fortunae
matka:Ariana Divine Destiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaloopesCMKU/HW/10158/20 Aneta Hegerová, Jihlavačerná se znaky67 cm5/2a/N6
BastienpesCMKU/HW/10159/20 Kateřina Pospíšilová, Úněticečerná se znaky65 cm5/2a/E4,X E4-obě, X-anomálie na ocasu, krátký ocas
BlondiepesCMKU/HW/10160/20 Michal Tlapa, Protivínplavá66 cm5/3a,4a
BrianpesCMKU/HW/10162/20Mgr. Vlastislav Bříza, Úvalyčerná se znaky64 cm5/2a,4a/X X-krátký ocas

Wonder Sambuca

datum naroz.:29. 10. 2020 Účastníci svodu z vrhu B Wonder Sambuca [nové okno]
chovatel:Pavlína Vajsováotec:Bueno Oddany Tobie
matka:Aim Elderberry from Black Meadow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenefitpesCMKU/HW/10180/20 Zdeňka Kalusová, Tasoviceplavá66 cm5/2a/A4,E4,N4 A4-P1vpravo dole, E4-obě

z Budské samoty

datum naroz.:19. 2. 2020 Účastníci svodu z vrhu A z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Arne Cordis Paladin
matka:Victory z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AracainpesCMKU/HW/9870/20 Vítězslav Mátl, Mirošovplavá68 cm5/3a/A4 A4-P1 vlevo nahoře

z Divoké Třešňovky

datum naroz.:20. 9. 2020 Účastníci svodu z vrhu B z Divoké Třešňovky [nové okno]
chovatel:Hana Křovákováotec:Amaro Carpathia Heart
matka:Alischa z Divoké Třešňovky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaloopesCMKU/HW/10151/20 Zuzana Plhalova, Stěžeryčerná67 cm5/1a
BenjaminpesCMKU/HW/10152/20 Petra Litschová, Brandýsekplavá66 cm5/3a,X/D2 X-t.č. větší bílý znak tvaru T na hrudi
BilbopesCMKU/HW/10153/20Ing. Aleš Obr, Trutnovplavá68 cm5/2a,X/A4,D2 X-t.č. větší bílý znak tvaru T na hrudi, A4-P1 vlevo nahoře
BumblebeepesCMKU/HW/10155/20Mgr. Julie Pařízková, Hradec Královéplavá66 cm5/3a/D2
BagheerafenaCMKU/HW/10156/20 Petr Kubíček, Šlapanicečerná59 cm5/1a,4a
Beautiful ZarafenaCMKU/HW/10156/20Ing Marie Štróblová, Květniceplavá62 cm5/3a/A1,D2

z Julinčina údolí

datum naroz.:2. 12. 2020 Účastníci svodu z vrhu J z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Endy Amijon Star
matka:Happy z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JedipesCMKU/HW/10198/20 Michaela Martinická, Kralupy nad Vltavouplavá64 cm5/3a
JoepesCMKU/HW/10201/20 Bohumil Janďourek, Trojanovice-Bystréplavá61 cm5/3a/N4
JasmínafenaCMKU/HW/10202/20Ing. Miloš Bleha, Prahačerná se znaky60 cm5/2a
JezinkafenaCMKU/HW/10205/20 Jan Mazura, Slatina nad Zdobnicíčerná se znaky57 cm5/2a/N4
JosefínafenaCMKU/HW/10207/20 Soňa Bauerová, Ujezd nad Lesy Praha 9černá se znaky60 cm5/2a
JustinefenaCMKU/HW/10208/20 Lucie Kudrnová, Mostplavá58 cm5/3a

z Lorienu Moravia

datum naroz.:12. 1. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Lorienu Moravia [nové okno]
chovatel:Mgr. Jiřina Máčkováotec:Aniseed Wonder Sambuca
matka:Hunaja Suu Eldorádo Lipí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aragorn KaripesCMKU/HW/10238/21Ing. Marcela Kecová, Čelákoviceplavá67 cm5/3a/AX,E4 AX-t.č. podkus, E4-obě
Alassea AbigailfenaCMKU/HW/10240/21 Michal Boček, Praha 8černá se znaky61 cm5/2a
ArienfenaCMKU/HW/10241/21MUDr. Martin Mikulík, Praha-1plavá62 cm5/3a

z Louky pod Dubem

datum naroz.:14. 10. 2020 Účastníci svodu z vrhu A z Louky pod Dubem [nové okno]
chovatel:Petra Markováotec:Atai Debbie-Ann
matka:Chia Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AranpesCMKU/HW/10170/20Ing. Vladimír Čech, Prahačerná se znaky67 cm5/2a/N4

z Roubenky pod Lipami

datum naroz.:27. 6. 2020 Účastníci svodu z vrhu B z Roubenky pod Lipami [nové okno]
chovatel:Soňa Tláskalováotec:Grim z Julinčina údolí
matka:Aiwa z Údolí Opavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BardpesCMKU/HW/10045/20 Klára Meislová, Hradec Královéplavá68 cm5/3c/N3
BlackpesCMKU/HW/10047/20 Jaroslav Řehák, Náchodskočerná64 cm5/1a/A3 A3-M3 vpravo
BrookspesCMKU/HW/10044/20Ing. Pavel Gajdoš, Nové Město pod Smrkemčerná64 cm5/1a/A3 A3-M3 vlevo
BonniefenaCMKU/HW/10051/20 Soňa Tláskalová, Bystréčerná se znaky59 cm5/2a/A3 A3-M3 oboustr.

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:20. 11. 2020 Účastníci svodu z vrhu CH z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Quinc z Páralovy zahrady
matka:Chalva Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CharafenaCMKU/HW/10188/20 Michal Gamrot, Český Těšín - Horní Žukovplavá62 cm5/3a/A4,N4 A4-P1 vlevo nahoře
ChiarafenaCMKU/HW/10189/20 Markéta Havrdová, Maršovicečerná se znaky60 cm5/2a/N4
ChoccofenaCMKU/HW/10190/20 Jaroslava Zelinková, Staré Hradištěplavá61 cm5/3a/A4 A4-M3 vpravo, P1 vlevo nahoře

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus