Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 21. 8. 2021, Praha 10 - Rychety

Akrimis Drslavice

datum naroz.:25. 3. 2020 Účastníci svodu z vrhu D Akrimis Drslavice [nové okno]
chovatel:Bc. Miroslava Binderováotec:BillyRoy Awedante
matka:Adria Akrimis Drslavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarfpesCMKU/HW/9884/20 Pavel Hrdlička, Nýrskočerná se znaky65 cm5/2a,4a/D2

Bohemia Mania

datum naroz.:4. 12. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Bohemia Mania [nové okno]
chovatel:Michal Švarcotec:Cyr Tara Guarda
matka:Cathy Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmyfenaCMKU/HW/9861/19 Jitka Fialová, Liberecčerná se znaky62 cm5/2a,4a/E4 změna na konci ocasu
AngiefenaCMKU/HW/9862/19 Marek Melen, Slanýplavá62 cm5/3a/D2,E4 P

Cora Star

datum naroz.:23. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu A Cora Star [nové okno]
chovatel:Jana Komárkováotec:Bahamy Ebritte
matka:Chalka Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtypesCMKU/HW/10089/20Ing. Eva Kalousková, Praha 5plavá66 cm5/3b
AviolafenaCMKU/HW/10092/20 Denisa Petříčková, Dubíčerná se znaky57 cm5/2a

Černý vítr

datum naroz.:13. 3. 2020 Účastníci svodu z vrhu K Černý vítr [nové okno]
chovatel:Bc. Martina Balonováotec:Erotik Seahawk
matka:Freddie Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KekspesCMKU/HW/9894/20 Kateřina Levá Foldová, Kunějoviceplavá67 cm5/3a/D2
KessipesCMKU/HW/9895/20 Lucie Vymětalová, Říčanyplavá66 cm5/3a/D2 ridge na nose
KevinpesCMKU/HW/9896/20 Irena Stupková, Manětínčerná se znaky68 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře
Key ZipppesCMKU/HW/9897/20 Petr Gápa, Vysoká nad Labemplavá67 cm5/3a/D2
KoudypesCMKU/HW/9899/20 Lenka Zdeňková, Hradištkoplavá68 cm5/3a,4a/D2
KurtpesCMKU/HW/9900/20 Lubomír Procházka, Policeplavá66 cm5/3a/D2
KayronfenaCMKU/HW/9901/20Bc. Martina Balonová, Praha 84 - Dolní Chabryplavá62 cm5/3a/D2

Estrella Alma

datum naroz.:15. 5. 2020 Účastníci svodu z vrhu A Estrella Alma [nové okno]
chovatel:Ivana Süssováotec:Bustter Awedante
matka:Charisma Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgospesCMKU/HW/9997/20 Marcela Štychová, Želivecplavá65 cm5/3a/A2,D2,E4
AvengerpesCMKU/HW/10000/20 Jitka Eretova, Kaznejovplavá66 cm5/3a/A4 P1 vlevo dole
AbigailfenaCMKU/HW/10002/20Ing. Vladimíra Carroll, Praha 6plavá62 cm5/3a/A2
AudreyfenaCMKU/HW/10001/20 Barbora Pokorná, Praha 4černá se znaky63 cm5/2a,4a

Katveri

datum naroz.:11. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu L Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Bono z Nerudovky
matka:Ivory Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LocikafenaCMKU/HW/10072/20Bc. Lucie Vejrostová, Kameniceplavá62 cm5/3a/A4 P1 vlevo nahoře

Katveri

datum naroz.:16. 1. 2021 Účastníci svodu z vrhu M Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Endy Amijon Star
matka:Ginger Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaverickpesCMKU/HW/10251/21 Jana Nejedlová, Žďárekplavá63 cm5/3a,4a
MerlinpesCMKU/HW/10252/21Mgr. Lucie Vlnová, Kostelec nad Vltavouplavá63 cm5/3b,4a
MessipesCMKU/HW/10253/21 Jaroslav Pavlík, Obořištěčerná se znaky63 cm5/2a/A2
MariannefenaCMKU/HW/10254/21 Eva Holíková, Brnočerná se znaky62 cm5/2a,4a
MarionfenaCMKU/HW/10255/21 Alžběta Bradáčová, Praha-Suchdolplavá58 cm5/3a změny na konci ocasu
MaureenfenaCMKU/HW/10257/21 Lucie Těšitelová, Ústí nad Labemčerná se znaky59 cm5/2a
MelairefenaCMKU/HW/10258/21Bc. Blanka Hodanová, Jílovéplavá59 cm5/3a bílý znak sahající až na krk

Mista Jaswin

datum naroz.:23. 10. 2020 Účastníci svodu z vrhu J Mista Jaswin [nové okno]
chovatel:M. a S. Červeňováotec:Mefisto Aldeon
matka:Haja Hovi-Raj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JethropesCMKU/HW/10317/21Ing. Jana Šilhanová, Podivínčerná se znaky67 cm5/2a/A2,N3,N4

Moravia Hovacor

datum naroz.:12. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu G Moravia Hovacor [nové okno]
chovatel:Hana Jemelkováotec:Bele v. Seevedeich
matka:Against all odds Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GreysonpesCMKU/HW/9927/20 Veronika Šraitová, Neznašovyčerná se znaky67 cm5/2a/N3,N4
GaiafenaCMKU/HW/9928/20 Matouš Heráň, Buštěhradčerná se znaky62 cm5/2a/A3,N3 P4 dole oboustr.

My Ardeen

datum naroz.:3. 2. 2020 Účastníci svodu z vrhu B My Ardeen [nové okno]
chovatel:otec:Cortez Plattensee-Wart
matka:Luna Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessyfenaCMKU/HW/10235/20 Milan Lavička, Rybnicečerná se znaky63 cm5/2a

od Meruňky

datum naroz.:28. 2. 2020 Účastníci svodu z vrhu A od Meruňky [nové okno]
chovatel:Ing. Lenka Řačákováotec:Balou v. Abendstern
matka:Coco Elli Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtušpesCMKU/HW/9875/20 Vladislav Bielik, Jarohněvicečerná66 cm5/1a
Addy AshfenaCMKU/HW/9878/20Ing. Lenka Řačáková, Kobylíplavá61 cm5/3a/A2,N3

od Rakovnicka

datum naroz.:24. 7. 2020 Účastníci svodu z vrhu A od Rakovnicka [nové okno]
chovatel:Hana Mickováotec:Flynn Seahawk
matka:Porta z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ApolopesCMKU/HW/10098/20Mgr Ivan Růžička, Tepliceplavá67 cm5/3a
ArgopesCMKU/HW/10096/20Mgr. Lenka Stratinská, Kadaňplavá67 cm5/3a/A1,A4,E4 P1 vpravo nahoře
ArchiepesCMKU/HW/10097/20Ing. Martin Herka, Brno - Žebětínplavá69 cm5/3a/N3
ArthurpesCMKU/HW/10094/20Ing. Radek Tomčala, Velká nad Veličkoučerná se znaky65 cm5/2a/A1,E4
AbbyfenaCMKU/HW/10100/20 Josef Čihák, Hrádek nad Nisoučerná se znaky63 cm5/2a/A2 krátký ocas
AmyfenaCMKU/HW/10099/20Bc. Jana Oplová, Děčínčerná se znaky63 cm5/2a/A2

od Roudnického potoka

datum naroz.:17. 12. 2018 Účastníci svodu z vrhu A od Roudnického potoka [nové okno]
chovatel:Břetislav Balickýotec:Benji z Ondrova dvora
matka:Daya Lexova smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbbyfenaCMKU/HW/9339/18MUDr. Alice Růžková, Rakovníkplavá64 cm5/3a/E4 L

Queen Polly

datum naroz.:23. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Queen Polly [nové okno]
chovatel:Radek Provazníkotec:Hanibal Gora Monte
matka:Honeycherry Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CasparpesCMKU/HW/9746/19 Radek Provazník, Nejdekplavá63 cm5/3c
CayennefenaCMKU/HW/9749/19 Eva Alblová, Praha 5plavá63 cm5/3a/A4,E4
Celtic RosefenaCMKU/HW/9750/19 Radek Provazník, Nejdekplavá61 cm5/3a

Queen Polly

datum naroz.:19. 12. 2020 Účastníci svodu z vrhu D Queen Polly [nové okno]
chovatel:Radek Provazníkotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Honeycherry Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DenalifenaCMKU/HW/10223/20 Jaroslav Tupý, Praha 8plavá58 cm5/3a

Rainbow Tree

datum naroz.:1. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Rainbow Tree [nové okno]
chovatel:Jan Löblotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Terttu Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AinifenaCMKU/HW/9511/19 Kristýna Pikalová, Chomutovplavá63 cm5/3a/A2

Šlovický vrch

datum naroz.:22. 6. 2020 Účastníci svodu z vrhu U Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Bono z Nerudovky
matka:Denny Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
UllyfenaCMKU/HW/10032/20Mgr. Ilona Fröhlichová, Petrov u Prahyčerná61 cm5/1a/A1
UxafenaCMKU/HW/10035/20Ing. Magda Pryclova, Roztoky u Prahyčerná se znaky62 cm5/2a/A3,E4 P1 vlevo dole

z Budské samoty

datum naroz.:19. 2. 2020 Účastníci svodu z vrhu A z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Arne Cordis Paladin
matka:Victory z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AragornpesCMKU/HW/9871/20 Lukáš Jakubský, HRADEC KRÁLOVÉčerná se znaky64 cm5/2a,4a/Ax Ax-předkus
ArivafenaCMKU/HW/9873/20 Evženie Fialová, Dolní Vilémovicečerná se znaky61 cm5/2a

z Budské samoty

datum naroz.:3. 3. 2019 Účastníci svodu z vrhu Z z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Bono z Nerudovky
matka:Ruby z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ZairafenaCMKU/HW/9412/19Ing. Bc. Romana Marečková, Smolné Pecečerná se znaky63 cm5/2a/A1

z Klánovického hájku

datum naroz.:20. 4. 2020 Účastníci svodu z vrhu A z Klánovického hájku [nové okno]
chovatel:Ing Jiří Hájekotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Vanda z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AslanpesCMKU/HW/9945/20Ing. Martina Hrabalová, Beznoplavá67 cm5/3a/A2

z Louky pod Dubem

datum naroz.:14. 10. 2020 Účastníci svodu z vrhu A z Louky pod Dubem [nové okno]
chovatel:Petra Markováotec:Atai Debbie-Ann
matka:Chia Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmyfenaCMKU/HW/10174/20 Martin Škurek, Prahačerná se znaky60 cm5/2a/N3

z Milkova dvora

datum naroz.:10. 5. 2020 Účastníci svodu z vrhu B z Milkova dvora [nové okno]
chovatel:Bc. Iva Simkováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Usuri Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Badar GlowpesCMKU/HW/9982/20Bc. Iva Simková, Praha 3černá se znaky65 cm5/2x/N3,N4 2x - t.č. zdvojené znaky na hrudi
Baldr OdinsonpesCMKU/HW/9983/20 Smolčáková, Cítovčerná se znaky63 cm5/2x,4a/A2,N3 2x - t.č. zdvojené znaky na hrudi
Bellis AmyfenaCMKU/HW/9986/20 Miroslav Satrapa, Karlovy Varyčerná se znaky63 cm5/2x,4a/N3 2x - t.č. zdvojené znaky na hrudi

z Rajského kopce

datum naroz.:28. 9. 2020 Účastníci svodu z vrhu G z Rajského kopce [nové okno]
chovatel:Bc. Renáta Lupienskáotec:Buddy Bohuš z Narcisovej
matka:Diana z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GregorypesCMKU/HW/10147/20Mgr. Petra Burová, Kopřivnicečerná se znaky68 cm5/2a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus