Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 13. 6. 2020, PESOPARK - Praha 10 - Uhříněves

Akrimis Drslavice

datum naroz.:22. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Akrimis Drslavice [nové okno]
chovatel:Bc. Miroslava Binderováotec:Dream Black Prim
matka:Gaira Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CasperpesCMKU/HW/9590/19 Jan Kohl, Kladnočerná se znaky67 cm5/2a
CooperpesCMKU/HW/9591/19 Doležalovi, Hostěradicečerná se znaky65 cm5/2a,2d
CarinfenaCMKU/HW/9592/19 Jaroslav Vorel, Protivínčerná se znaky59 cm5/2a/D2
ConniefenaCMKU/HW/9595/19 Taťána Šoffrová, Chotíkovčerná se znaky58 cm5/2a,2d/E4

Alti Benes

datum naroz.:14. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu B Alti Benes [nové okno]
chovatel:Ing. Hana Benešováotec:Brit Coras Garden
matka:Africa Alti Benes
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarlogpesCMKU/HW/9563/19 Miroslava Přibylová, Dalovicečerná se znaky67 cm5/2a/H2
BastienpesCMKU/HW/9564/19 Jana Kučerová, Chodouňplavá67 cm5/3c/D2
BigalipesCMKU/HW/9565/19 Bohuslava Roubíková, Plzeňplavá67 cm5/3c/N3
Bella JuliafenaCMKU/HW/9566/19Ing. Miroslava Blehová, Pardubiceplavá63 cm5/3c/N4
BergamafenaCMKU/HW/9567/19Mgr. Lucie Horáková, Čáslavčerná se znaky62 cm8/2a,2c
BintifenaCMKU/HW/9568/19Ing. Tomáš Přikryl, Okrouhločerná se znaky61 cm5/2a,2c
BiyahafenaCMKU/HW/9569/19 Barbora Nováčková, Zlatníky-Hodkovicečerná se znaky62 cm5/2a,2c/N6

Amijon Star

datum naroz.:25. 6. 2019 Účastníci svodu z vrhu F Amijon Star [nové okno]
chovatel:Ing. Miroslav Pospíšilotec:Arne Cordis Paladin
matka:Blackie Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalcopesCMKU/HW/9663/19 Martina Křenčilová, Horní Policeplavá66 cm5/3c/A1
FestuspesCMKU/HW/9664/19 Ján Šip, Okřešiceplavá66 cm5/3c/N4
FrampesCMKU/HW/9665/19 Eva Lukešová, Černošicečerná65 cm2/1a,4a nepatrný bílý znak na hrudi
FrankpesCMKU/HW/9666/19PhDr Jana Hybášková, Praha 6černá se znaky66 cm5/2a
FamefenaCMKU/HW/9667/19 Petra Forstová, Kolínčerná se znaky58 cm5/2a,2c
FannyfenaCMKU/HW/9668/19 Tereza Kubínová, Prackovice nad Labemčerná se znaky60 cm5/2a,2c/H1
FeebeefenaCMKU/HW/9669/19prof.MUDr. Andrej Sukop, Mníšek pod Brdyplavá59 cm5/3c/H1,N6
FelicitafenaCMKU/HW/9670/19Ing. Miroslav Pospíšil, Česká Lípaplavá61 cm2/3c
FredericafenaCMKU/HW/9671/19Bc Petr Pěnkava, Drnekčerná60 cm2/1a
FrheiafenaCMKU/HW/9672/19Bc. Kateřina Častulík, Česká Lípačerná60 cm5/1a/N6

Bukový háj

datum naroz.:12. 3. 2019 Účastníci svodu z vrhu I Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí
matka:Beckie Elibuky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Iggy PoppesCMKU/HW/9426/19 Jana Gargošová, Holedeččerná se znaky72 cm2/2a,2c/D3

Coras Garden

datum naroz.:9. 10. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Coras Garden [nové okno]
chovatel:Jana Šťastnáotec:Rolex Royal Safe
matka:Bernie Coras Garden
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarcypesCMKU/HW/9787/19 Josef Šára, Velké Popoviceplavá67 cm5/3c/H1

Dilectio Canis

datum naroz.:11. 7. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Dilectio Canis [nové okno]
chovatel:Michaela Jandováotec:Merlin v. Hause Luka
matka:Genesis Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
A Fire of LifepesCMKU/HW/9673/19 Rostislav Dušek, Vrážčerná64 cm5/1a,4a/D2,N4
Adventurous ScamppesCMKU/HW/9675/19 Gabriela Witzová, Kostelec nad Černými Lesyčerná se znaky67 cm8/2a,4a/D2,H1,N4
Angel FacepesCMKU/HW/9676/19PhDr., Mgr Štefan Medzihorský, Prahaplavá66,5 cm5/3c/D2
Agile Sweet SugarfenaCMKU/HW/9677/19 Jiří Smrž, Bratronicečerná se znaky61 cm2/2a,4a/E1
All You NeedfenaCMKU/HW/9678/19 Milena Pospíšilová, Bakov nad Jizerouplavá62 cm5/3c/H1
Arizona SkyfenaCMKU/HW/9680/19Mgr. Josef Procházka, Úhonicečerná se znaky60 cm5/2a,2d,4f/N4 hlava, předhrudí
Ask Me AboutfenaCMKU/HW/9681/19Mgr. Petra Bojdová, Blanskočerná61 cm5/1a/N4
Awaited HopefenaCMKU/HW/9682/19 Michaela Jandová, Kladno 3plavá61 cm5/3a/A4,N6 P1 nahoře oboustr.

Ebbi - Blair

datum naroz.:10. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Ebbi - Blair [nové okno]
chovatel:Jan Součekotec:Cyr Tara Guarda
matka:Blair Ave Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/9549/19 Alena Vajďáková, Slušovicečerná se znaky68,5 cm5/2a,2d/D2 na hrudi
ArchibaldpesCMKU/HW/9546/19 Jana Marešová, Česká Třebováčerná se znaky69 cm5/2a
ArtushpesCMKU/HW/9548/19 Josef Cibulka, Česká Metuječerná se znaky68,5 cm5/2a
AlarifenaCMKU/HW/9552/19Ing. Jiří Froněk, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky59 cm5/2a
AmbrafenaCMKU/HW/9553/19 Jan Souček, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky63 cm5/2a

Fai-Fai Lemu

datum naroz.:16. 8. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Fai-Fai Lemu [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Staňkováotec:Hanibal Gora Monte
matka:Bella Bee Fai-Fai Lemu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DragopesCMKU/HW/9709/19Mgr. Lenka Biskupová, Karlovy Varyplavá69 cm5/3c
DustinpesCMKU/HW/9710/19ing. Petr Zykmund, Vlčtejnčerná se znaky68 cm5/2a,2d tlama, hrudník
DarkiefenaCMKU/HW/9713/19 Veronika Dvořáková, Plzeňčerná se znaky61 cm5/2a
DixifenaCMKU/HW/9715/19 Martina Mikulicova, Vrbicečerná se znaky59 cm5/2a

Felicity Bohemia

datum naroz.:2. 12. 2019 Účastníci svodu z vrhu E Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Dream Black Prim
matka:Connie Felicity Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EndypesCMKU/HW/9817/19 Eva Dvořáková, Radouňčerná se znaky62 cm5/2a/N3
EbbyfenaCMKU/HW/9818/19 Jan Smejkal, Ořechovčerná se znaky57 cm5/2a

Filipovské louky

datum naroz.:2. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Filipovské louky [nové okno]
chovatel:David Šebelíkotec:Benji z Ondrova dvora
matka:Cassie Stín lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/9516/19 Martin Peklo, Dílyčerná se znaky63 cm5/2a,2d tlama, hrudník
ArgopesCMKU/HW/9517/19 Monika Kašparová, Liberecčerná se znaky68 cm5/2a
ArchiepesCMKU/HW/9518/19 Kateřina Holmanová, Velký Valtinovčerná se znaky68 cm5/2a/N3 I3 dopředu
ArtipesCMKU/HW/9519/19 Dita Vodrážková, Stráž nad Nisouplavá67 cm5/3a/A4,D2 I3 vpravo dole dopředu/ do křížového skusu
AstonpesCMKU/HW/9521/19 David Šebelík, Liberecčerná se znaky67 cm5/2a/A2 složené levé ucho

Fillův dvůr

datum naroz.:30. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Arcas Cordis Paladin
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DascopesCMKU/HW/9756/19Mgr. Jiří Killar, Kounovčerná se znaky66 cm5/2a,2d oči, tlama. hrudník, I3 dopředu

from Black Meadow

datum naroz.:23. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu C from Black Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Monika Keřkováotec:Arnie Čerchovské hvozdy
matka:Alice Lee Cooper from Black Meadow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ClaptonpesCMKU/HW/9607/19Ing. Monika Keřková, Ohrobecplavá68 cm5/3a/A4,N3 P1 vpravo nahoře, I1 na kleště

Ghipinaldo

datum naroz.:28. 2. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Ghipinaldo [nové okno]
chovatel:Markéta Wortnerováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Addicted to you Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Candle in the windfenaCMKU/HW/9396/19 Vladimír Watzata, Ústí nad Labemčerná se znaky65 cm5/2a,4a/A2,E4
Counting starsfenaCMKU/HW/9398/19 Veronika Šonková, Nový Kostelčerná se znaky64 cm5/2a/A2,N3

Chlupaté srdce

datum naroz.:10. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu B Chlupaté srdce [nové okno]
chovatel:Radka Pohankováotec:Ford od Královského rybníka
matka:Perla Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BegiefenaCMKU/HW/9562/19 Aleš Vambera, Praha 4plavá62 cm5/3a

Iormino Grande

datum naroz.:4. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Iormino Grande [nové okno]
chovatel:Michaela Weidnerováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Caysha-Lee Iormino Grande
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Don't WorrypesCMKU/HW/9524/19 Vlastimil Kopal, Jablonec nad Jizeroučerná se znaky68 cm5/2a,2d/E4 tlama, oči, I3 jsou dopředu
Drake BahadurpesCMKU/HW/9523/19 Helena Malá, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky68 cm5/2a I3 směřují dopředu
DelikatessfenaCMKU/HW/9532/19 Ludmila Pokorná, Zahořanyplavá63 cm5/3a/D2 I3 směrem ven
Diamond RosefenaCMKU/HW/9529/19Ing. Radim Jiskra, Praha 9černá63 cm5/1a předkus
Double ChancefenaCMKU/HW/9527/19 Edita Pinkasová, Králův Dvůrčerná se znaky64 cm5/2a/N3,N6
Duchess VictoriafenaCMKU/HW/9528/19 Martina Zelinková, Libeřčerná se znaky63 cm5/2a,4f

Katveri

datum naroz.:19. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu K Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Bono z Nerudovky
matka:Ginger Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KarenfenaCMKU/HW/9584/19 Petra Šeflová, Horní Běláčerná se znaky61 cm5/2a,4f I1 klešťový skus

Lafarr Star

datum naroz.:24. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Lafarr Star [nové okno]
chovatel:Iva Kovářováotec:Halik v. Haselrieder Wald
matka:Bessie Lafarr Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CastorpesCMKU/HW/9618/19 Petr Nedvěd, Malé Bříštěčerná se znaky69 cm5/2a,2d/N3 hlava, hruď

Micailve

datum naroz.:2. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu C Micailve [nové okno]
chovatel:Veronika Benešováotec:Antek v. Eibenbogen
matka:Abrielle Micailve
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CorettafenaCMKU/HW/9508/19Mgr. Dana Mohrova, Praha - Ďábliceplavá63 cm5/3a,4a/D2 slabší pigmentace očních víček

Moravia Diamond

datum naroz.:7. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu CH Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Echnaton Ereon Eilleen
matka:Galaxy Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ChandropesCMKU/HW/9533/19 Jan Skulínek, Zdibyčerná se znaky66 cm5/2a/A4,N3,N4 P1 vlevo nahoře

My Ardeen

datum naroz.:7. 2. 2019 Účastníci svodu z vrhu A My Ardeen [nové okno]
chovatel:otec:Blue Pinus Alpinia
matka:Luna Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AimeefenaCMKU/HW/9617/19DiS. Michaela Niedobová, Liberecčerná se znaky61 cm5/2a/E4,N3

od Hlubokého parku

datum naroz.:19. 5. 2019 Účastníci svodu z vrhu D od Hlubokého parku [nové okno]
chovatel:Eva Bauerováotec:Upas Hovarian
matka:Bonitas Arcana Dei
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DurinpesCMKU/HW/9579/19 Ctirad Jungmann, Praha 4plavá67 cm5/3a/E4,N3 I1 kleště
DísfenaCMKU/HW/9580/19 Vladimíra Jílková, Plzeňplavá64 cm5/3a/D2,N3

od Vaňovských vodopádů

datum naroz.:29. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu B od Vaňovských vodopádů [nové okno]
chovatel:Jolana Novotnáotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Belissa Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bali HaipesCMKU/HW/9763/19 Karen Baštová, Ústí nad Labemčerná se znaky66 cm5/2a
Basko - BepesCMKU/HW/9764/19 Martina Alblová, Nebílovyčerná se znaky66 cm5/2a
Black Lotus ComepesCMKU/HW/9765/19Bc. Marie Havlíková, Volaryčerná se znaky64 cm5/2a
Bredy - JackpesCMKU/HW/9767/19Bc. Zdeňka Helebrantová, Povrlyčerná66 cm5/1a

Seahawk

datum naroz.:18. 12. 2018 Účastníci svodu z vrhu J Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Rolex Royal Safe
matka:Ebony Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Jack DanielspesCMKU/HW/9361/18 Ivana Šedivá, Mělníkplavá71 cm5/3a/D2
JaguarpesCMKU/HW/9362/18Ing. Miroslav Džurdženik, Dolní Bousovčerná se znaky72 cm5/2a,4f/D2
JerrypesCMKU/HW/9364/18 Vlasta Bezděková, Praha 5plavá71 cm5/3a/D2
JumbopesCMKU/HW/9365/18 Petr Koudelka, Černíkyčerná se znaky71 cm5/2a/D2,N3

Seahawk

datum naroz.:4. 3. 2019 Účastníci svodu z vrhu K Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Rolex Royal Safe
matka:Arleen Blixen Karen
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KobepesCMKU/HW/9401/19 Petra Anteneová, Říčanyplavá68 cm5/3a/A3 M3 vlevo dole
KarenfenaCMKU/HW/9402/19 Jana Glozarová, Brnoplavá63 cm5/3a
KirafenaCMKU/HW/9403/19 František Srb, Praha 9plavá64 cm5/3a/A3,E4,N3 M3 vlevo dole
KissyfenaCMKU/HW/9404/19Ing. Jan Schneiderka, Mníšek pod Brdyplavá62 cm5/3a/A4,N3 P1 nahoře oboustr., t.č. křížový skus
KorrafenaCMKU/HW/9405/19 Jozef Ružinský, Prahaplavá62 cm5/3a

Slunečný vršek

datum naroz.:24. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu A Slunečný vršek [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Doupovecotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Hilary z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Apollo ArtemispesCMKU/HW/9782/19 Lucie Waizová, Řitkačerná se znaky69 cm5/2a/A3 M3 oboustr.
ArchibaldpesCMKU/HW/9783/19 Kristyna Macho, Řitkačerná se znaky67 cm5/2a

Šlovický vrch

datum naroz.:19. 6. 2019 Účastníci svodu z vrhu T Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Arnie Čerchovské hvozdy
matka:Denny Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
TambrafenaCMKU/HW/9636/19 Jana Peclová, Šlovicečerná se znaky63 cm5/2a,2d/A2 tlama, předhrudí

z Budské samoty

datum naroz.:3. 3. 2019 Účastníci svodu z vrhu Z z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Bono z Nerudovky
matka:Ruby z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ZigopesCMKU/HW/9408/19 Daniel Hubal, Voznice-Chouzaváplavá70 cm5/3c
ZazufenaCMKU/HW/9413/19 Jan Číž, Žerovice 146, Přešticečerná se znaky62 cm5/2a,2d/A3 tlama, předhrudí, M3 vlevo dole
ZetafenaCMKU/HW/9414/19 Jarmila Techmanová, Praha 9černá se znaky62 cm5/2a
ZirafenaCMKU/HW/9415/19 Alena Rejšková, Kamenice, Struhařovčerná se znaky61 cm2/2a,2d/H1 předhrudí

z Julinčina údolí

datum naroz.:7. 10. 2018 Účastníci svodu z vrhu CH z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Upas Hovarian
matka:Fáma z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CharliepesCMKU/HW/9314/18 Jan Greň, Lázně Bohdaneččerná se znaky68 cm5/2a,4a
ChicafenaCMKU/HW/9318/18Ing. Zlatuše Čtvrtečková, Chebčerná se znaky61 cm5/2a

z Julinčina údolí

datum naroz.:11. 6. 2019 Účastníci svodu z vrhu I z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Army Pom pette
matka:Happy z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IsisfenaCMKU/HW/9634/19 Antonín Popelka, Praha 10, Dolní Měcholupyčerná se znaky59 cm5/2a,2d hlava, předhrudí
IvoryfenaCMKU/HW/9635/19 Michaela Šiklová, Kostelec nad Černými lesyplavá61 cm5/3a/N4

z Královského údolí

datum naroz.:29. 7. 2019 Účastníci svodu z vrhu A z Královského údolí [nové okno]
chovatel:Ing. Anna Hanzálkováotec:Arnie von Bobble
matka:Aimy ze Žďárské vrchoviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AegonpesCMKU/HW/9690/19Ing. Martina Simotová, České Budějoviceplavá64 cm5/3a
AfroditefenaCMKU/HW/9691/19 Kateřina Zemanová, České Budějovicečerná se znaky58 cm5/2a,4a/A3,H1 M3 vlevo dole, t.č. P1 vpravo dole neprořezána
AnabellfenaCMKU/HW/9693/19Ing. Anna Hanzálková, Rudolfovplavá60 cm5/3c
ArayafenaCMKU/HW/9694/19Ing. Hana Nováková, Horažďoviceplavá61 cm5/3c

z Roubenky pod Lipami

datum naroz.:15. 6. 2019 Účastníci svodu z vrhu A z Roubenky pod Lipami [nové okno]
chovatel:Soňa Tláskalováotec:Grim z Julinčina údolí
matka:Aiwa z Údolí Opavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgopesCMKU/HW/9657/19Ing. Vojtěch Kolek, Prahaplavá61 cm2/3b/N6
ArchiepesCMKU/HW/9658/19 Ivana Holubova, Hvozdnicečerná62 cm2/1a/A2,A3,H1,N6 M3 vlevo

ze Stříbrného srdce

datum naroz.:4. 6. 2019 Účastníci svodu z vrhu B ze Stříbrného srdce [nové okno]
chovatel:Eliška Žochováotec:Afareus Channe Line
matka:Brandy Carpathia Heart
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BellafenaCMKU/HW/9616/19Bc. Petra Čekalová, Prahačerná se znaky59 cm5/2a/A3,H1,N6 M3 vlevo

ze Zábělské zahrady

datum naroz.:16. 4. 2019 Účastníci svodu z vrhu A ze Zábělské zahrady [nové okno]
chovatel:Bc. Lucie Nolčováotec:Bernie Black Prim
matka:Bea z Podještědské zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbertpesCMKU/HW/9472/19 Jitka Trnková, Zruč-Senecčerná se znaky63 cm5/2a/A3,N4 M3 vpravo
AdriafenaCMKU/HW/9477/19 Markéta Kadochová, Strakonice 1černá se znaky62 cm5/2a/A4 P1 nahoře oboustr.
AngelfenaCMKU/HW/9478/19 Dagmar Franicová, Vlčetínčerná se znaky63 cm2/2a/N4
ArankafenaCMKU/HW/9479/19Bc. Lucie Nolčová, Plzeňčerná61 cm2/1a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2020 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus