Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 13. 4. 2019, Chropyně

Abonito

datum naroz.:12. 2. 2018 Účastníci svodu z vrhu C Abonito [nové okno]
chovatel:Dr. Taťána Makowetzováotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Desiree Snow Meadow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CarollafenaCMKU/HW/9137/18 Kateřina Ivanová, Vlkoščerná se znaky63 cm5/2a/D2

Akrimis Drslavice

datum naroz.:16. 5. 2018 Účastníci svodu z vrhu B Akrimis Drslavice [nové okno]
chovatel:Bc. Miroslava Binderováotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Gaira Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BairafenaCMKU/HW/9231/18 Aleš Hořčica, Otrokovicečerná se znaky62 cm5/2a

Aldeon

datum naroz.:15. 5. 2018 Účastníci svodu z vrhu N Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Aik Carpathia Heart
matka:Djamila Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NerifenaIng. Zdeněk Kölbl, Henčovčerná se znaky61,5 cm5/2a,4f

Amarelo Arcum

datum naroz.:30. 6. 2018 Účastníci svodu z vrhu A Amarelo Arcum [nové okno]
chovatel:František Vaculčíkotec:Aik Carpathia Heart
matka:Amare Awedante
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AstonpesCMKU/HW/9237/18Ing. Pavel Plšek, Zlínčerná se znaky66 cm5/2a,4a/D2

Bola preta

datum naroz.:4. 3. 2018 Účastníci svodu z vrhu A Bola preta [nové okno]
chovatel:Ivana Pospěchováotec:Big Ben Villa Rivvis
matka:Brita Stín lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AurafenaCMKU/HW/9154/18 Libor Janíček, Zlechovplavá60 cm5/3a/N6

Eldunarya

datum naroz.:12. 1. 2018 Účastníci svodu z vrhu A Eldunarya [nové okno]
chovatel:Veronika Skládalováotec:Black Beryl Kesidy
matka:Éowyn Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkerrypesCMKU/HW/9119/18Ing. Kateřina Kolbová, Zlínplavá65 cm5/3a/D2,E4,N4, X- křížový skus
AlmatirpesCMKU/HW/9120/18Mgr. Jitka Jelínková, Oboračerná se znaky67 cm5/2a/D2
ArcalimopesCMKU/HW/9122/18Ing. Andrea Broďáková, Praha 5 - Lipenceplavá70 cm5/3a/A2,A4 vpravo nahoře P1
AdharafenaCMKU/HW/9124/18Bc. Eva Dvořáková, Zašováčerná se znaky61 cm5/2a,4a,4f/D2 t.č. mahagonový nádech srsti
AinifenaCMKU/HW/9128/18 Jaroslav Šliwa, Ostravačerná61 cm5/1a/D2
AlasseafenaCMKU/HW/9127/18 Isabela Pátá, Praha 9černá62 cm5/1a/D2,N4
AranelfenaCMKU/HW/9125/18Mgr. Monika Orlíková, Fulnekčerná62,5 cm5/1a,4a/D2
ArianfenaCMKU/HW/9129/18 Lenka Tomášková, Šťáhlavyplavá64 cm5/3c/A4,N6 vpravo nahoře P1
AubreyfenaCMKU/HW/9126/18 Zuzana Králová, Kolín 5černá63 cm5/1a/D2

Fillův dvůr

datum naroz.:29. 6. 2018 Účastníci svodu z vrhu B Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Cairo Hali Gali
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarniepesCMKU/HW/9251/18Ing. Markéta Vítková, Frýdek-Místekčerná se znaky66 cm5/2a,4a
BerrypesCMKU/HW/9252/18Ing. Kateřina Polášková, Moravská Třebováčerná se znaky67 cm5/2a,4c

Gasko Prim

datum naroz.:28. 9. 2017 Účastníci svodu z vrhu V Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Shanti Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
VelafenaCMKU/HW/9056/17 Hana Šmídová, Nezamysliceplavá64 cm5/3a/E4 pravé ucho

Micailve

datum naroz.:25. 2. 2018 Účastníci svodu z vrhu B Micailve [nové okno]
chovatel:Veronika Benešováotec:Bond v. Gut Grone
matka:Calantha Teresie Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrisingrpesCMKU/HW/9140/18 Lenka Šimková, Stará Vesčerná se znaky69 cm5/2a,2d,4a,4c/A3,D2,N4 vpravo nahoře P1, ridge na nose

Moravia Hovacor

datum naroz.:29. 9. 2018 Účastníci svodu z vrhu F Moravia Hovacor [nové okno]
chovatel:Hana Jemelkováotec:Echnaton Ereon Eilleen
matka:Against all odds Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FlyppesCMKU/HW/9302/18 Radek Štěpáník, Bohuňovicečerná se znaky61 cm5/2a

Oddany Tobie

datum naroz.:28. 9. 2017 Účastníci svodu z vrhu Ch Oddany Tobie [nové okno]
chovatel:Anna Miernik-Rybakotec:Endriew Westbohemia star
matka:A'Costa Rica Królewska Kraina
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CharlotkafenaCMKU/HW/9134/18MUDr. Michaela Hrubá, Frýdlant nad Ostravicíplavá62,5 cm5/3a,4a

van Laag Laren

datum naroz.:23. 3. 2018 Účastníci svodu z vrhu C van Laag Laren [nové okno]
chovatel:otec:Baghir Scorteus Mons
matka:Anvie van Laag Laren
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CeronpesCMKU/HW/9273/18 Alena Rábková, Prostějovčerná se znaky71 cm5/2a/N3

z Dračích hor

datum naroz.:6. 9. 2018 Účastníci svodu z vrhu A z Dračích hor [nové okno]
chovatel:Ing. Luboš Jakubčootec:Ed-Dhor Seahawk
matka:Angie Com-Belvedér
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfroditéfenaCMKU/HW/9299/18 Michal Novák, Přerovčerná se znaky62 cm5/2a

z Páralovy zahrady

datum naroz.:5. 3. 2018 Účastníci svodu z vrhu Q z Páralovy zahrady [nové okno]
chovatel:Ing. Luděk Novákotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Meggie z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
QuincpesCMKU/HW/9159/18MUDr. Michaela Hrubá, Frýdlant nad Ostravicíčerná se znaky68 cm5/2a/N3,N4 fraktura P3 vlevo nahoře, RTG doloženo
QuinnpesCMKU/HW/9160/18 Iva Sklenářová, Smržovkačerná se znaky71 cm5/2a/N3,N4
QuerriesfenaCMKU/HW/9161/18 Dana Mikulová, Zlechovčerná se znaky63 cm5/2a
QuerryfenaCMKU/HW/9162/18 Svatopluk Čech, Brnočerná se znaky64 cm5/2a/N5
QuessifenaCMKU/HW/9163/18 Jana Rejdíková, Otrokovicečerná se znaky64 cm5/2a
QuinnyfenaCMKU/HW/9164/18 Roman Přadka, Kunínčerná se znaky65 cm5/2a,4f/A3 oboustranně M3
QuirafenaCMKU/HW/9165/18 Libuše Pavelková, Vlachovo Březíčerná se znaky63 cm5/2c/N3

z Rajského kopce

datum naroz.:15. 5. 2017 Účastníci svodu z vrhu E z Rajského kopce [nové okno]
chovatel:Renáta Lupienskáotec:Aik Carpathia Heart
matka:Berry z Císařského údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EdgarpesCMKU/HW/8912/17Mgr. Marika Dvorská, Petřvald u Nového Jičínaplavá65 cm5/3a,4a

ze Zadarova

datum naroz.:25. 3. 2018 Účastníci svodu z vrhu A ze Zadarova [nové okno]
chovatel:Barbora Karlíkováotec:Aik Carpathia Heart
matka:Aspera Jabofi Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AinessopesCMKU/HW/9183/18 Miriam Sýkorová, Džbánovčerná se znaky63 cm5/2a,4a/D2,N3
AmaxpesCMKU/HW/9182/18 Miloslav Pouba, Opavaplavá67 cm5/3a,4a/N3, X- kudrnatá srst na hřbetě
AlasseafenaCMKU/HW/9186/18 Martin Tlapák, Skuhrovčerná se znaky62,5 cm5/2a,4f/D2, X- kudrnatá srst na bedrech
Arwen VictoryfenaCMKU/HW/9185/18Ing. Eva Nováčková, Velká Bíteščerná se znaky63 cm5/2a/D2,N3
AuresselfenaCMKU/HW/9187/18 Jiří Čech, Lelekoviceplavá62 cm5/3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus