Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 14. 4. 2018, Chropyně

Abonito

datum naroz.:18. 2. 2017 Účastníci svodu z vrhu B Abonito [nové okno]
chovatel:Dr. Taťána Makowetzováotec:Amaro Carpathia Heart
matka:Desiree Snow Meadow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Borg DarwypesCMKU/HW/8777/17 Alena Kuželová, Nový Malínplavá63 cm5/3a/A2,D2,N3
BroxypesCMKU/HW/8778/17 Alena Kuželová, Nový Malínčerná se znaky65 cm5/2a/A2 větší bílý znak na hrudi, 1 varle chybí
BrittafenaCMKU/HW/8780/17Ing. Bedřich Růžička, Mohelnicečerná61 cm5/1a

Aldeon

datum naroz.:14. 5. 2017 Účastníci svodu z vrhu M Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Endriew Westbohemia star
matka:Charlotte Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaddiefenaCMKU/HW/9046/17 Leona Mazochová, Lhotkačerná se znaky64 cm5/2a,4f

Black Amber Rose

datum naroz.:15. 2. 2017 Účastníci svodu z vrhu B Black Amber Rose [nové okno]
chovatel:Věra Haluzíkováotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Amy Čerchovské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BartpesCMKU/HW/8790/17Ing Jiří Vymětal, Vizovice/Bratřejovčerná se znaky68 cm5/2a

Casariae' how

datum naroz.:14. 4. 2017 Účastníci svodu z vrhu M Casariae' how [nové okno]
chovatel:otec:Mirko v. Hause Luka
matka:Medina Królewska Kraina
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MargofenaCMKU/HW/9045/17 Lenka Šebestová, Čeladnáplavá59 cm5/3a,4a/D2,N4

Cicesbeo

datum naroz.:29. 6. 2017 Účastníci svodu z vrhu C Cicesbeo [nové okno]
chovatel:Štefan a Marta Marcinskíotec:Aik Carpathia Heart
matka:Ashley Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cloé ConniefenaCMKU/HW/9100/17 Ctibor Puczok, Milikovčerná se znaky61 cm5/2a

Černá tečka

datum naroz.:14. 10. 2017 Účastníci svodu z vrhu P Černá tečka [nové okno]
chovatel:Květoslava Valušová-Gillarováotec:Archibald z Narcisovej
matka:Naira z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PersivalpesCMKU/HW/9060/17 Petr Bahr, Vřesinačerná se znaky63 cm5/2a
PolyfenaCMKU/HW/9067/17 Květoslava Valušová, Veřovicečerná se znaky60 cm5/2a,2d/N3

Ebritte

datum naroz.:25. 5. 2017 Účastníci svodu z vrhu B Ebritte [nové okno]
chovatel:Katarína Vargováotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Brittany Nova Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BahamypesCMKU/HW/9130/18 Anna Novotná, Olomoucčerná se znaky63 cm5/2a/A4,N4 P1 oboustranně nahoře
BonitafenaCMKU/HW/9131/18 Miroslav Strnad, Újezd u Valašských Kloboukčerná se znaky64 cm5/2a/A4,E4,N3 P1 vpravo nahoře, levé ucho

Medissia

datum naroz.:16. 4. 2017 Účastníci svodu z vrhu B Medissia [nové okno]
chovatel:Kateřina Mužíkováotec:Endriew Westbohemia star
matka:April z Psího ranče
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BertpesCMKU/HW/8870/17Ing. Dagmar Dvořáková, Dobronínčerná se znaky64 cm5/2a/D2
BlackiepesCMKU/HW/8871/17 Jana Kuběnová, Hradec Královéčerná se znaky67,5 cm5/2a,4a/A2,D2,E4 levé
BudpesCMKU/HW/8872/17 Jiří Kvasnica, Určicečerná se znaky64 cm5/2a/D2

Moravia Diamond

datum naroz.:29. 4. 2017 Účastníci svodu z vrhu H Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Galaxy Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HagarpesCMKU/HW/8885/17 Tomáš Hanáček, Olomoucčerná68 cm5/1a/A3,N6 M3 oboustranně
HortypesCMKU/HW/8887/17 Martina Valentová, Libošplavá66 cm5/3a/A2,A3 M3 vlevo
HessyfenaCMKU/HW/8891/17 Jiří Jankulár, Ostravaplavá61 cm5/3a

Moravia Nobilis

datum naroz.:4. 5. 2017 Účastníci svodu z vrhu B Moravia Nobilis [nové okno]
chovatel:Ing. Martina Rybářováotec:Baghir Scorteus Mons
matka:Alexis Gold Maximum
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BastypesCMKU/HW/8906/17Bc. Martin Bár, Štramberkčerná se znaky68 cm5/2a/A2,A3 M3 oboustranně
BranwenfenaCMKU/HW/8911/17 Radka Jarmarová, Jedlíplavá64 cm5/3a

Olza Haf

datum naroz.:28. 6. 2017 Účastníci svodu z vrhu A Olza Haf [nové okno]
chovatel:Ing. Zbigniew Jedzokotec:Amaro Carpathia Heart
matka:Elis z Lašské brány
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdampesCMKU/HW/8991/17 Ladislav Dolanský, Fryštákčerná65 cm5/1a/D2
AlbertpesCMKU/HW/8993/17Bc. Stanislav Wiecheć, Karviná-Fryštátčerná66 cm5/1a,4a/A2,D2
AggifenaCMKU/HW/8995/17Bc. Miroslav Michálek, Šenovčerná60 cm5/1a
AlisfenaCMKU/HW/8994/17 Lumír Kempný, Klimkovicečerná62 cm5/1a/A4 P1 oboustranně nahoře

z Drahlovské zahrady

datum naroz.:5. 6. 2017 Účastníci svodu z vrhu A z Drahlovské zahrady [nové okno]
chovatel:Kateřina Fejfarováotec:Echnaton Ereon Eilleen
matka:Escadrona z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfricpesCMKU/HW/8962/17 Oldřiška Voltnerová, Česká Třebováčerná se znaky69 cm5/2a,4d/A4,D2,N4 P1 vpravo nahoře, zdvojení znaku na hrudi

z Hrabovských stájí

datum naroz.:21. 3. 2017 Účastníci svodu z vrhu D z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčkováotec:Leonard od Červené skály
matka:Carmenita z Hrabovských stájí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarsyfenaCMKU/HW/8825/17 Eva Kučová, Valašské Meziříčíčerná se znaky62 cm5/2a,2d,4a,4c mahagonový nádech srsti

z Rajského kopce

datum naroz.:15. 5. 2017 Účastníci svodu z vrhu E z Rajského kopce [nové okno]
chovatel:Renáta Lupienskáotec:Aik Carpathia Heart
matka:Berry z Císařského údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EliášpesCMKU/HW/8915/17 Hana Demelová, Bohuňovicečerná se znaky67 cm5/2a,4a/D2,N3
ErichpesCMKU/HW/8917/17Ing. Martin Miltner, Komorní Lhotkaplavá66 cm5/3a/N3
EmilyfenaCMKU/HW/8920/17 pavel kaspar, Nebovidyčerná se znaky61,5 cm5/2a,4a/D2

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:18. 11. 2016 Účastníci svodu z vrhu H z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Leonard od Červené skály
matka:Finna z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HannyfenaCMKU/HW/8743/16 Michal Pavlorek, Horní Sucháčerná se znaky63 cm5/2a/A4 P1 vpravo nahoře
HilaryfenaCMKU/HW/8746/16ing. Martin Doupovec, Bučovicečerná se znaky62,5 cm5/2a,4f

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus