Přihlásit se

Informace o chovatelské stanici

Enelli Ebritte Renessme

Informace o chovateli

Majitel je členem Hwk.

Renata Kvietková, Olšany u Prostějova

Kraj: Olomoucký

Telefon: 605803190

Mobil: 605803190

E-mail: sasakova.r@seznam.cz

Odchovy

Počet vrhů: 1

Počet odchovaných jedinců: 6

JménoPohlavíBarvaDKKChovnost
Vrh A / 20. 4. 2025
Matka: Enelli Ebritte
Otec: Falko Fillův dvůr
Ares Enelli Ebritte Renessmepesčzn----
Argo Enelli Ebritte Renessmepesčzn----
Aimy Enelli Ebritte Renessmefenačzn----
Ajša Enelli Ebritte Renessmefenačzn----
Amy Enelli Ebritte RenessmefenačznHD A---
Arletta Enelli Ebritte Renessmefenačzn----


Seznam chovatelských stanic » | Seznam chovatelských stanic od E »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2026 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus