Informace o akci: Klubová výstava se zadáváním CAC a titulu Klubový vítěz, 28. 6. 2020, Horka nad Moravou
Klubová výstava se zadáváním CAC a titulu Klubový vítěz
Pořadatel:
vystavy@hovawart.cz
Místo konání: Horka nad Moravou
Datum: 28. 6. 2020
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 17. 6. 2020
Propozice ke stažení:
Propozice k akci Klubová výstava se zadáváním CAC a titulu Klubový vítěz [PDF, 206 kb]
Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Klubová výstava se zadáváním CAC a titulu Klubový vítěz [DOC, 123 kb]
Výsledky:
Rozhodčí: Martina Kučerová
Aik
Carpathia Heart
V1 CAC, Klub. vítěz, BOB, ček. CH IHF |
Ellie
Plattensee-Wart
V1 CAJC, BOJ |
Gino
des Trois Petits Diables
V1 BOV |
Orsi
v. Gülsteiner Tor
V1 CAC, Klub. vítěz, BOS, ček. CH IHF |
PSI - třída štěňat
Artuš od Meruňky
Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo
|
VN1 |
Bellus Dare Duo custodes
Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes
|
N |
FENY - třída štěňat
Addy Ash od Meruňky
Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo
|
VN1 |
Beowyn Eldunarya
Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann
|
VN2 |
Britanna Duo custodes
Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes
|
N |
PSI - třída dorostu
Dalton Awedante
Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante
|
VN1 |
FENY - třída dorostu
Dirké Awedante
Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante
|
VN1 |
Aigo KaspyAn
Cartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis
|
VN2 |
Dayen Micailve
Leroy Aldeon x Althea Micailve
|
VN3 |
Denica Micailve
Leroy Aldeon x Althea Micailve
|
N |
PSI - třída mladých
Akim Ebbi - Blair
Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae
|
VD1 |
Gin z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
VD2 |
Galileo z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
VD3 |
Clapton from Black Meadow
Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow
|
VD4 |
Baxter Olza Haf
Archibald z Narcisovej x Elis z Lašské brány
|
VD |
Good Luck z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
VD |
Aring Jackie - Snow
Afareus Channe Line x Brannan Elibuky
|
nenastoupil |
FENY - třída mladých
Ellie Plattensee-Wart
Totus Tuus Hovki Lusi x Anonymus Notus Gina
|
V1
CAJC, BOJ |
Kate Debbie-Ann
Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann
|
V2 |
Rosie z Páralovy zahrady
Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady
|
V3 |
Rory z Páralovy zahrady
Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady
|
V4 |
Aimee My Ardeen
Blue Pinus Alpinia x Luna Aldeon
|
V |
Ambra Ebbi - Blair
Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae
|
V |
Chantira Moravia Diamond
Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond
|
V |
Abria Jackie - Snow
Afareus Channe Line x Brannan Elibuky
|
VD |
Arya z Dolní leče
Rolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa
|
VD |
Bella Skrytý prízrak
Archibald z Narcisovej x Afra Skrytý prízrak
|
VD |
Bella ze Stříbrného srdce
Afareus Channe Line x Brandy Carpathia Heart
|
VD |
Cindy Akrimis Drslavice
Dream Black Prim x Gaira Moravia Diamond
|
VD |
Coney from Black Meadow
Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow
|
VD |
Connie Akrimis Drslavice
Dream Black Prim x Gaira Moravia Diamond
|
VD |
Connie z Podbuchlovských hor
Dream Black Prim x Bayka z Podbuchlovských hor
|
VD |
Coretta Micailve
Antek v. Eibenbogen x Abrielle Micailve
|
VD |
Derin Felicity Bohemia
Bono z Nerudovky x Carry Felicity Bohemia
|
VD |
Irelia z Julinčina údolí
Army Pom pette x Happy z Julinčina údolí
|
VD |
Geela z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
D |
Arletty Jackie - Snow
Afareus Channe Line x Brannan Elibuky
|
Nenastoupil |
Isabell Bukový háj
Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí x Beckie Elibuky
|
Neposouzen |
PSI - mezitřída
Agreed Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
V1
CAC |
Aniseed Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
VD2 |
Almond Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
VD3 |
Archive Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
VD4 |
Aston Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
VD |
FENY - mezitřída
Identity Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V1
CAC |
Imposant Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V2
RES.CAC |
Arete Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
V3 |
Reiwa ex Horto Albo
Blue Pinus Alpinia x Ocean Breeze Enormous
|
V4 |
PSI - třída otevřená
Ceron van Laag Laren
Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren
|
V1
CAC |
Elroy Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V2
RES.CAC |
Athrey Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V3 |
Archibald Bohemia Sun
Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star
|
V4 |
Archie z Prajzské Lihotky
Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara
|
VD |
Bahamy Ebritte
Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia
|
VD |
Clifford Sagbariam
Atila Alisante x Aerin Sagbariam
|
VD |
Cup of Tea Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VD |
El Cid Amijon Star
Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star
|
VD |
Hovarian Tapio Eldorádo Lipí
Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo
|
VD |
Quinc z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
VD |
FENY - třída otevřená
Orsi v. Gülsteiner Tor
Gambo v. Haselrieder Wald x Jule v. Julienhof
|
V1
CAC, Klub. vítěz, BOS, ček. CH IHF |
Abrielle Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V2
RES.CAC |
Diana z Rajského kopce
Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí
|
V3 |
Emestine Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V4 |
Baila Akrimis Drslavice
Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond
|
V |
Brianda Cordis Paladin
Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr
|
V |
Cora Amijon Star
Barny Seahawk x Bessy Amijon Star
|
V |
Daisy Black Prim
Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim
|
V |
Enigma Ebidix
Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj
|
V |
Chalva Oddany Tobie
Endriew Westbohemia star x A'Costa Rica Królewska Kraina
|
V |
Neri Aldeon
Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon
|
V |
Afra Bola preta
Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa
|
VD |
Arian Eldunarya
Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann
|
VD |
Arwen Victory ze Zadarova
Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star
|
VD |
Behind the mask Ghipinaldo
Miro v.d. Jagsthöhe x Garish Ghada Enormous
|
VD |
Cranberry Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
VD |
Emily z Rajského kopce
Aik Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí
|
VD |
Erotika Ebidix
Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj
|
VD |
Chryzantéma Bukový háj
Falcon Gora Monte x Beckie Elibuky
|
VD |
Irra Černý vítr
Echnaton Ereon Eilleen x Freddie Černý vítr
|
VD |
Querries z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
VD |
Quira z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
VD |
Rooney Royal Safe
Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe
|
VD |
Batarra Fillův dvůr
Cairo Hali Gali x Energy Debbie-Ann
|
Nenastoupil |
PSI - třída pracovní
Aik Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V1
CAC, Klub. vítěz, BOB, ček. CH IHF |
Boreas Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
V2
RES.CAC |
Army Pom pette
Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny
|
V3 |
Afareus Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
Nenastoupil |
FENY - třída pracovní
Corry z Hrabovských stájí
Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein
|
V1
CAC |
Anttara Black Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V2
RES.CAC |
Ranja v.d. Jagsthöhe
Jago v. Hundsbühl x Kajla v.d. Jagsthöhe
|
VD3 |
Brannan Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
Nenastoupil |
PSI - třída vítězů
Mister Boss Enormous
King vom Scheunenweg x Enormous Just One Look
|
V1
CAC |
Ardal Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V2
RES.CAC |
Royal Royal Safe
Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe
|
V3 |
Amaro Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V4 |
Perry z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
VD |
FENY - třída vítězů
Brisie Micailve
Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia
|
V1
CAC |
Over the moon Enormous
Steinroller Odd-Leif x Enormous Brilliant Vega
|
V2
RES.CAC |
Aphrodite Plattensee-Wart
Eddi Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus
|
V3 |
Althea Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V4 |
PSI - třída veteránů
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland
|
V1
BOV |
Al-Dick Betta Moravia
Artur z Duhového kopce x Aranka ze Slezské Hořiny
|
V2 |
Brit Coras Garden
Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf
|
V3 |
Druid z Kraje vlka
Artur z Duhového kopce x Apolenka z Kraje vlka
|
V4 |
Argus Canewart
Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce
|
V |
FENY - třída veteránů
Pyper v.d. Taubenbrücke
Elcid v. Burggrafenhain x Orca v.d. Elbperle
|
V1 |
Calantha Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
V2 |
Anima Bensi Lady Marion
Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka
|
V3 |
Meggie z Páralovy zahrady
Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady
|
V4 |
Crux Ebidix Navare Prim
Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr
|
V |
Soutěže
Nejlepší pár psů
- Corry z Hrabovských stájí + Baxter Olza Haf - majitel Jindřiška Ondroušková
- Aik Carpathia Heart + Addy Ash od Merunky - majitel Lenka Řačáková
- Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - majitel Nicola Wendelinová
- Perry z Páralovy zahrady + Meggie z Páralovy zahrady - majitel Hana Nalevajková
Nejlepší chovatelská skupina
- z Kraje vlka - chovatel Filip Procházka
Nejlepší plemeník
- Brit Coras Garden s potomky vrhu G z Kraje vlka a vrhu A Wonder Sambuca, majitel Petra Bischof Tomešová
Akce Hwk