Informace o akci: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC, 19. 5. 2018, Knížecí rybník u Tábora

Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC

Pořadatel:

Hovawart klub ČR, z.s.

vystavy@hovawart.cz

On-line přihláška je k dispozici zde 

 

E-mail: vystavy@hovawart.cz

Místo konání: Knížecí rybník u Tábora

Datum: 19. 5. 2018

1. uzávěrka/2. uzávěrka: 20. 4. 2018/30. 4. 2018

Propozice ke stažení:
Propozice k akci Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC [PDF, 205 kb]

Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC [DOC, 124 kb]


Výsledky:

Rozhodčí: Michael Kunze (psi), Brit Wuchert (feny)

PSI - třída štěňat

Arcalimo Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VN1 Arcalimo Eldunarya - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Arian Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VN1 Arian Eldunarya - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Imp Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.

VN1 Imp Seahawk - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Irra Černý vítr

Echnaton Ereon Eilleen x Freddie Černý vítr

VN1 Irra Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Chalva Oddany Tobie

Endriew Westbohemia Star x Á Costa Rica Królewska Kraina

VN2 Chalva Oddany Tobie - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Chelsea Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

VN3 Chelsea Debbie-Ann - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Endy Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V1
CAJC Endy Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V2 Chain Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Elroy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V3 Elroy Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Baten Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

VD4 Baten Gamma Leonis - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Basty Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Car Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos x Chile Kráĺovská stráž

VD
Cargo Sněhová závěj

Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj

VD
Casper von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

VD
Caspien Awedante

Leroy v.d. Hofreite x Anttara Black Awedante

VD
Celebrimbor od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VD
Cleofáš von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

VD
El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VD
Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

VD
Art z Opárenských hvozdů

Arnie Čerchovské hvozdy x Ambra von Bobble

Diskvalifikace
Collin-Croy Awedante

Leroy v.d. Hofreite x Anttara Black Awedante

Nenastoupil

FENY - třída mladých

Bohemian Rhapsody Ghipinaldo

Miro v.d. Jagsthöhe x Garish Ghada Enormous

V1
CAJC, BOJ Bohemian Rhapsody Ghipinaldo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Dina z Hrabovských stájí

Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí

V2 Dina z Hrabovských stájí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V3 Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Baba O´Riley Ghipinaldo

Miro von der Jagsthöhe x Enormous Garish Ghada

V4 Baba O´Riley Ghipinaldo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Angela z Opárenských hvozdů

Arnie Čerchovské hvozdy x Ambra von Bobble

V
Baccara Crosdant Edmontes

Crosby Kesidy x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Bonita Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

V
Carly od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Connie von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

V
Dolma Edazri loci

Guseppe Snow Meadow x Arnika Edazri loci

V
Ejmy Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V
Ellie Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V
Ember Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V
Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V
Andy z Opárenských hvozdů

Arnie Čerchovské hvozdy x Ambra von Bobble

VD
Annie Chlupaté srdce

Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim

VD
Betti Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Cita von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

VD
Hunaja Suu Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

VD
Collete Awedante

Leroy v.d. Hofreite x Anttara Black Awedante

D
Corra von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

D
Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

Nenastoupila
Maya Aldeon

Endriew Westbohemia Star x Charlotte Aldeon

Nenastoupila
Orsi v. Gülsteiner Tor

Gambo vom Haselrieder Wad x Jule vom Julienhof

Nenastoupila
 

PSI - mezitřída

Hulk Černý vítr

Jacobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

V1
CAC Hulk Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Plattensee-Wart Aphrodite

V2
Res.CAC Castor Plattensee-Wart - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V3 Haron Lexova smečka - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Benny od Květnické studánky

Cooper Debbie-Ann x Abigail od Květnické studánky

VD4 Benny od Květnické studánky - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Alfréd z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

Nenastoupil

FENY - mezitřída

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V1
CAC Ariana Divine Destiny - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Hillary Černý vítr

Jacobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

V2
Res.CAC Hillary Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

V3 Charisma Seahawk - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Holly Debbie-Ann

Heineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann

VD4 Holly Debbie-Ann - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

Nenastoupila
Hatschepsut Eilleen

Pusztai Pandur Caramel x Flare Eilleen

Nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC Flynn Seahawk - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V2
Res.CAC Bustter Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3 Arne Cordis Paladin - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Baltazar z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V4 Baltazar z Ondrova dvora - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Andant Sam Edmontes

Bard Debbie-Ann x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V
Ceaser Edazri loci

Atila Alisante x Eddie-Enn Sideric Miks.

V
Dream Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
Reilu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

VD
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Uriel Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

Nenastoupil

FENY - třída otevřená

Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC Happy z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V2
Res.CAC Ginny Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Dixi Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V3 Dixi Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V4 Terttu Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Agnes z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V
Airisha Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Brerwyn od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Brucie od Plátěné hory

Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty

V
Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Dark Beauty z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V
Desire Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Lotte v. Vögele Hof

Flocky Eilleen x Heyhey v. Vögele Hof

V
Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

V
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V
Bernie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

VD
Cathy Amijon Star

Barny Seahawk x Bessy Amijon Star

VD
Cita Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

VD
Corry Bohemia Lischin

Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj

VD
Taru Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

Nenastoupila
 

PSI - třída pracovní

Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC Falcon Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V2
Res.CAC Benji z Ondrova dvora - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V3 Afareus Channe Line - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V4 Hogar z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
BillyRoy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V
Simba Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

VD

FENY - třída pracovní

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V1
CAC Perla Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V2
Res.CAC Anttara Black Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

V3 Blueberry Na3 - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V4 Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

VD
 

PSI - třída vítězů

Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V1
CAC, Klubový vítěz, čekatel šampionátu IHF, BOB Arnie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V2
Res.CAC Arnie von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3 Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V4 Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

V
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD

FENY - třída vítězů

Against all odds Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

V1
CAC, Klubová vítězka, čekatel šampionátu IHF, BOS Against all odds Ghipinaldo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Jule vom Juliehof

Sarchmo vom Kloster Rohrbach, VDH HZD 07/5049 x Estrelle vom Pfarrhof, VDH HO 31597-06

V2
Res.CAC Jule vom Juliehof - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

V3 Nefertiti Ennie Barte Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V4 Bekky von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V
Ambra von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

Nenastoupila
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

Nenastoupila
 

PSI - třída veteránů

Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V1
BOV Argus Canewart - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V2 Crosby Kesidy - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V3 Argo Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1 Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Grecy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V2 Grecy Bukový háj - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Catherine z Kraje kalicha

Barnabass v. Wackerbarth x Acro Bohemia Dragonlance

V3 Catherine z Kraje kalicha - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V4 Debbie Katveri - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V
 

PSI - třída čestná

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1 Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]

FENY - třída čestná

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V1 Derrin Debbie-Ann - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19. 5. 2018 [nové okno]
 


Výsledky soutěží

Chovatelské stanice

Gasko Prim - plaví - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno] Gasko Prim - černí se znaky - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno] Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno]
 
  1. Gasko Prim - plaví
  2. Gasko Prim - černí se znaky
  3. Awedante

Nejkrásnější pár psů

Upas Hovarian + Bohemian Rhapsody Ghipinaldo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno] Aik Carpathia Heart + Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno] Arnie von Bobble + Connie von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 19.5.2018 [nové okno]
 
  1. Upas Hovarian + Bohemian Rhapsody Ghipinaldo
  2. Aik Carpathia Heart + Coco Elli Cicesbeo
  3. Arnie von Bobble + Connie von Bobble
     

Akce Hwk


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus