Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Nitra, 5. 12. 2009 - 6. 12. 2009, Nitra
Sobota 5. 12. 2009
Rozhodčí: Zake Ligita, Litva
PSI - třída dorostu
Bruno TakavorakanBero vom Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
VN |
---|
FENY - třída dorostu
Brittany Nova MoraviaChester Barte Prim x Afrodita Westbohemia Star |
VN |
---|
PSI - třída mladých
Alsan Luca Cascata verdeUlsan Gasko Prim x Baila Astra Nigra |
V1 CAJC |
---|---|
Barny AldeonPusztai Pandur Zandor Vernon x Bleys Folcrum |
V2 |
Axel AsiguardaChester Barte Prim x Asia Vidovický kříž |
VD |
Arcoleon Cascata verdeUlsan Gasko Prim x Baila Astra Nigra |
D |
FENY - třída mladých
Bora z Lašské brányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
V1 CAJC |
---|---|
Angie Čierná eleganceJekyll Royal Safe x Afrodite Alamo Negro |
VD |
PSI - mezitřída
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Dragon Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V2 rCAC |
Benji Nezkrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V3 |
Edmonton Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD |
Emo FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia |
VD |
FENY - mezitřída
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC, rCACIB |
---|---|
Ester FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia |
V2 rCAC |
Eset Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim |
V3 |
Fidži Královská strážAshley Vidovický kříž x Cortina Královská stráž |
V4 |
Beky Nezkrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
VD |
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
VD |
PSI - třída otevřená
Aronnie Hovi dreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V1 CAC |
---|---|
Chivas z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
VD |
FENY - třída otevřená
Anita Nezkrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAC |
---|---|
Dorotka z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Axis Alamo NegroPersano Gasko Prim x Africa zo Šarfie |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 CAC, rCACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V2 rCAC |
Cortina Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V3 |
Daisy Gold PremioGregor v. Volkersomlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V4 |
Zira Gasko PrimKody Plavý vítr x Prima Gasko Prim |
V |
Neděle 6. 12. 2009
Rozhodčí: Marek Lewandowski, Polsko
FENY - třída mladých
Aida KessadaPersano Gasko Prim x Bonnie Folcrum |
V1 CAJC |
---|---|
Bora z Lašské brányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
V2 |
Angie Čierná eleganceJekyll Royal Safe x Aphrodite Alamo Negro |
V3 |
PSI - mezitřída
Benji Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Dragon Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V2 rCAC, rCACIB |
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V3 |
Aron Gorolská pastvinaArtur z Duhového kopce x Borka Astra Nigra |
VD |
Fargo Kráľovská strážAshley Vidovický Kříž x Cortina Kráľovská stráž |
VD |
FENY - mezitřída
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC, rCACIB |
---|---|
Beky Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V2 rCAC |
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V3 |
Fidži Královská strážAshley Vidovický kříž x Cortina Královská stráž |
V4 |
Eset Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim |
V |
Brita Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
VD |
Ester FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia |
VD |
PSI - třída otevřená
Aronnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V1 CAC |
---|---|
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heilligem Kreuz |
V2 rCAC |
Chivas z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
V3 |
FENY - třída otevřená
Dorotka z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Asima LumakutoAdam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor |
V2 rCAC |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Axis Alamo NegroPersano Gasko Prim x Africa zo Šarfie |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V1 CAC, BOB, CACIB |
---|---|
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V2 rCAC |
Cortina Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V3 |
Zira Gasko PrimKody Plavý vítr x Prima Gasko Prim |
V4 |
Daisy Gold PremioGregor v. Volkersomlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V |
Výsledky zaslala paní Marta Zálešáková.