Výsledky výstavy: Speciální výstava HWk ČR, 25. 9. 2010, Kroměříž Kotojedy, areál BEDEA

Rozhodčí: psi: Vladimír Adlt / feny: Ladislav Kukla

 

PSI - třída štěňat

Echnaton Ereon Eilleen

Calderon Moravia Hovacor x Esira v. Pfarrhof

VN1 Echnaton Ereon Eilleen - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

FENY - třída dorostu

Cassie Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

VN1 Cassie Navare Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aerin Sagbariam

Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance

VN2 Aerin Sagbariam - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Carmen z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Axis Alamo Negro

VN3 Carmen z Lašské brány - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

N4 Crux Ebidix Navare Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Adrica Sagbariam

Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance

N
 

PSI - třída mladých

Benjamin Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia Star

V1
CAJC, nejlepší mladý Benjamin Nova Moravia - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bandit Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD2 Bandit Hali Gali - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD3 Berwill Hali Gali - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]

FENY - třída mladých

Brusinka ze Starého Rejvízu

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

V1
CAJC Brusinka ze Starého Rejvízu - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dalarna v. Wildweibchenstein

Akki v. Fechenbacher Schloss x Baxy z Hrabovských stájí

V2 Dalarna v. Wildweibchenstein - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Narnie Gorgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V3 Narnie Gorgeous z Budské samoty - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Ebony-Fay Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V4 Ebony-Fay Sideric Miks. - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Brise Snow Meadow

Chester Barte Prim x Cascade od Královského rybníka

V
Gaia Gold Premio

Chester Barte Prim x Flores Šlovický vrch

VD
 

PSI - mezitřída

Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V1
CAC Assan Teresie Bohemia - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Black Beryl Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V2
res. CAC Black Beryl Kesidy - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

VD3 Nasthy z Budské samoty - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Adi z Bohušického údolí

Coddys Gora Monte x Aura Zelená záře

VD4 Adi z Bohušického údolí - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bugsy z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

VD
Mates Černá tečka

Anzi - Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD
Kameron od Červené skály

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Háta od Červené skály

D

FENY - mezitřída

Extra-Fain Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, VSV, ček. CH IHF, BOB Extra-Fain Sideric Miks. - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Eddie-enn Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V2
res. CAC Eddie-enn Sideric Miks - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aki Huad' Dib

Persano Gasko Prim x Chani Gasko Prim

V3 Aki Huad' Dib - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Lara Barte Prim

Sven Gasko Prim x Cheryl Barte Prim

V4 Lara Barte Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Afrodita Huad' Dib

Persano Gasko Prim x Chani Gasko Prim

V
Arrina Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V
Brandy z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

V
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

VD
Arna od Jičínky

Archibald z Rajského kopce x Ina z Páralovy zahrady

D
Atila z Císařského údolí

Sherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj

D
 

PSI - třída otevřená

Bary Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V1
CAC, VSV, ček. CH IHF Bary Ostravské hvozdy - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Kuno Royal Safe

Pokolbéli-Rossczont Balu x Ayrin z Pomezí

V2
res. CAC Kuno Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Benji Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin

V3 Benji Neskrotná vášeň - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Disney Westbohemia Star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V4 Disney Westbohemia Star - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Akahata Maori Haka

Keston Plavý vítr x Akira Gora Monte

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

VD
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

VD
Aron Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

VD
Artuš z Eliotova dvora

Damián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny

VD
Cartago Gasko Prima Nova

Albi Katveri x Orka Las Ksiezniczek

VD
Korby Royal Safe

Pokolbéli-Rossczont Balu x Ayrin z Pomezí

VD
Aramis Gorolská pastvina

Artur z Duhového kopce x Borka Astra Nigra

D
Argey z Plesenského údolí

Benji z Královské stezky x Dalila z Horské pastviny

D
Battrey Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

D
Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

D

FENY - třída otevřená

Kiwi Royal Safe

Pokolbéli-Rossczont Balu x Ayrin z Pomezí

V1
CAC Kiwi Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Eset Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Tosari gasko Prim

V2
res. CAC Eset Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Fantasia Gold Premio

Bray-Bo Sideric Miks x Shakira Gasko Prim

V3 Fantasia Gold Premio - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Metaxa Konikowo

sambor Tu Pilnuje x Zassie Estilo

V4 Metaxa Konikowo - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Ami Amijon star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

V
Ansheila Chic z Ecolonu

Ozi Las Ksiezniczek x Angelika Zašovský květ

V
Bessy z Eliotova dvora

Nasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny

V
Bonnie Eliskova zahrada

Sharon Gasko Prim x Brenda Chip Farm

V
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Caramela Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Cink Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V
Aisha ze Záblatské kotliny

Ashley Vidovický kříž x Brinkley z Krásného Botiče

VD
Asta Pektorův statek

Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy

VD
Aura Corakki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

VD
Beky Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin

VD
Dewitta Westbohemia Star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

VD
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Baila Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

vyloučena
 

PSI - třída pracovní

Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

V1
CAC Attis z Valdeckého lesa - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Aslan z Kraje pestrého kamení - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3 Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD4 Adam Haf Raf - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Amor Carnovia Silesia

Treff Pusztai Pandur x Avensis Mílas Moravia

D

FENY - třída pracovní

Anna-Cherry Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V1 Anna-Cherry Vrtichvost - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V1
CAC Chivas z Budské samoty - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V2
res. CAC Alex ze Stříbrných kaskád - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V3 Bond Černý vítr - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Priam Gasko Prim

V4 Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dux Bukový Háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V
Eros Indiánska maska

Argo Rosad x Arien Indiánska maska

V
L'Vis Palacove Pieknosci

Bohun Chatka Zielarki x Gandi Palacove Pieknosci

V

FENY - třída šampionů

Deriin Sideric Miks.

Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC Deriin Sideric Miks - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Yennie Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
Unie Gasko Prim

Frieder . Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V3 Unie Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1
nejlepší veterán Kody Plavý vítr - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Oriflame Gasko Prim

Conny v. Ascona x Dusty Gasko

V1 Oriflame Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

FENY - třída čestná

Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

1 Dafneé Indiánska maska - Speciální výstava Kroměříž, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Gasko Prim černí, chovatel Lenka Svobodová
 

Výsledky výstav 2010 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus