Výsledky výstavy: Klubová výstava HWk ČR, 15. 5. 2010, Knížecí Rybník u Tábora

Rozhodčí: feny a psi až po třídu mladých: Ladislav Kukla (ČR) / feny mezitřída a další: Denise Gaudy (CH) / psi mezitřída a další: Helge Ludwig (D)

 

PSI - třída štěňat

Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

VN1 Crosby Kesidy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Cadett Chuck Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

VN2 Cadett Chuck Kesidy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

VN1 Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Brise Snow Meadow

Chester Barte Prim x Cascade od Královského rybníka

VN2 Brise Snow Meadow - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Aurum Albrechta Valdštejna

Charlie Šlovický vrch x Cerrie Horské Sedlo

VN1 Aurum Albrechta Valdštejna - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VN2 Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VN3 Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bertone Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

N4

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída dorostu

Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VN1 Desire To Win z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Day Star z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VN2 Day Star z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Destiny Daimar

Chester Barte Prim x Bessy Daimar

VN3 Destiny Daimar - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Baghira Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VN4 Baghira Hali Gali - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VN
 

PSI - třída mladých

Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V1
CAJC Assan Teresie Bohemia - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Elbrus Gora Monte

Coresh Gutta Fortunae x Drew Marry Gora Monte

V2 Elbrus Gora Monte - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Alwin z Kraje pramenů

Chester Barte Prim x Airin z Pospecovy zahrady

V3 Alwin z Kraje pramenů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Baddyan Corraki Moravia

Andy od Vltavského jezu x Corry v. Philippsdorf

V4 Baddyan Corraki Moravia - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Antony Viola Fragoli

Kody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab

V
Aristo Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V
Black Beryl Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V
Bronx z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

V
Bugs Benny Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

V
Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V
Adi z Bohušického údolí

Coddys Gora Monte x Aura Zelená záře

VD
André z Bohušického údolí

Coddys Gora Monte x Aura Zelená záře

VD
Archie z Bohušického údolí

Coddys Gora Monte x Aura Zelená záře

VD
Benjamin Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

VD
Bismarck Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

VD
Bugsy z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

VD
Eddie Jihočeský vítr

Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Cookie Gold Premio

VD
Otis z Budské samoty

Donatello v. Philippsdorf x Barbara Bohemia Choc

VD
Arik Viola Fragoli

Kody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab

D
Artush z Kraje pramenů

Chester Barte Prim x Airin z Pospecovy zahrady

D

FENY - třída mladých

Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V1
CAJC, KV mladých Cayenne Černý vítr - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Ebony-Fay Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V2 Ebony-Fay Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Narnie Gorgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V3 Narnie Gorgeous z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Afrodita Huad'Dib

Persano Gasko Prim x Chani Barte Prim

V4 Afrodita Huad'Dib - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aki Huad'Dib

Persano Gasko Prim x Chani Barte Prim

V
Amélie z Kraje pramenů

Chester Barte Prim x Airin z Pospecovy zahrady

V
Annika Viola Fragoli

Kody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab

V
Baccara Vršovická hora

Kody Plavý vítr x Airin z Jílovišťských hvozdů

V
Battery z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

V
Best Safira Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V
Nessie z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V
Bonnie Corraki Moravia

Andy od Vltavského jezu x Corry v. Philippsdorf

VD
Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

VD
Czakira Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD
Odetta z Budské samoty

Donatello v. Philippsdorf x Barbara Bohemia Choc

VD
 

PSI - mezitřída

Berenas Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V1
CAC Berenas Krumlovské podzámčí - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V2
res. CAC Argus Canewart - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

V3 Achilles Arago Bracco - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Askan Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V4 Askan Lucky Ijsbeer - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Cedr od Horního lesa

Amir z Pradědova kraje x Angela ze Slezské Hořiny

VD
Disney Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

VD
Fantastik Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

VD
Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD

FENY - mezitřída

Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V1
CAC, KV, čekatel CH IHF Carevna Katčina smečka - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Leslie Barte Prim

Sven Gasko Prim x Cherryl Barte Prim

V2
res. CAC Leslie Barte Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V3 Bryta Zelená záře - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Beyra Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V4 Beyra Krumlovské podzámčí - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Bonna Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V
Brianny Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V
Cink Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V
Daisy Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V
Fantagira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

V
Pyper v.d. Taubenbrücke

Elcid v. Burggrafenhain x Orca v.d. Elbperle

V
Alison Snow Meadow

Chester Barte Prim x Akira Černý vítr

VD
Baila Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

VD
Cira od Horního lesa

Amir z Pradědova kraje x Angela ze Slezské Hořiny

VD
Fantasia Gold Premio

Bray-Bo Sideric Miks. x Shakira Gasko Prim

VD
Ivanka Adamův hrádek

Nando Animagus x Eliška Adamův hrádek

VD
Aida Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

D
 

PSI - třída otevřená

Fester Karelson

Chester Barte Prim x Atila z Albrechtické samoty

V1
CAC Fester Karelson - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aram z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Aram z Kraje pestrého kamení - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V3 Armín Hali Gali - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V4 Darcius Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Acer Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

V
Arundo Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

V
Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V
Brutus z Károvského údolí

Jasper Plavý vítr x Naron Gasko Prim

V
Cody Lavandula

Ulsan Gasko Prim x Nova Gasko Prim

V
Crosby Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Draco Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V
Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V
Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V
Kuno Royal Safe

Balu Captain Pokolbéli-Rosszcsont x Ayrin z Pomezí

V
Alan od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů

VD
Ax Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

VD
Coristo Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD
Sherlock Gasko Prim

Atze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

Vyloučen

FENY - třída otevřená

Canetti Sideric Miks.

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC Canetti Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V2
res. CAC Eliška Bukový háj - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V3 Caira Katveri - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aura Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V4 Aura Zelená záře - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Benji ze Stříbrných kaskád

Ozi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc

V
Boogie Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V
Carrie Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V
Celebra Gasko Prim

Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

V
Deriin Sideric Miks.

Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks.

V
Eazy Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V
Eramie Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim

V
Felicita Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

V
Four Roses Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V
Isa Šlovický vrch

Daniels Jack Šédedab x Fatima Šlovický vrch

V
Lara z Budské samoty

Ulsan Gasko Prim x Arica Katveri

V
Amálka Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD
Amelie z Badínského pralesa

Artur z Duhového kopce x Bety zo Šarfie

VD
Andy Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší

VD
Arissa z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

VD
Betty z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

VD
Bona Dea Siderecan

Keston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů

VD
Caramela Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Kalina Royal Safe

Balu Captain Pokolbéli-Rosszcsont x Ayrin z Pomezí

VD
Kessie z Budské samoty

Bente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc

VD
Kiwi Royal Safe

Balu Captain Pokolbéli-Rosszcsont x Ayrin z Pomezí

VD
Vendy z Hovgartu

Kody Plavý vítr x Xena Chatka Zielarki

VD
 

PSI - třída pracovní

Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V1
CAC Attis z Valdeckého lesa - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Aslan z Kraje pestrého kamení - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Ciara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1
CAC Ciara Gutta Fortunae - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V2
res. CAC Carol Gutta Fortunae - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Arwen Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

D
 

PSI - třída vítězů

Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V1
CAC, KV, BOB, čekatel CH IHF Chester Barte Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V2
res. CAC Dux Bukový háj - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V3 Dantes Gora Monte - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V4 Ulsan Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Coresh Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V

FENY - třída vítězů

Guiness Šédedab

Bente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V1
CAC Guiness Šédedab - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Yris Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Yris Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

VD3 Anitun z Valdeckého lesa - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V1
nejl. Veterán pes Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V2 Cross Barry z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Ballantinka Šédedab

Ben z Drahlova x Clannad Gasko CS

V1
nejl. Veterán fena, nejl.veterán KV Ballantinka Šédedab - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Baxis z Brzáneckých vinohradů

Freddie v.d. Elbperle x Awista Black Mondeo

V2 Baxis z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
Asta Plavské stráně

Áron z Brdské samoty x Jessie Královské zátiší

V3 Asta Plavské stráně - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

FENY - třída čestná

Dafneé Indiánská maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hvězda

V Dafneé Indiánská maska - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 15. 5. 2010 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů

  1. Pes: Coresh Gutta Fortunae / Fena: Carol Gutta Fortunae, maj. Barbora Pokorná
  2. Pes: Achilles Arago Bracco / Fena: Betty z Divišovských sadů, maj. Sylvie Seemannová
 

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Gasko Prim černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová
  2. z Brzáneckých vinohradů černí se znaky, chovatel Radka Jindráková
  3. z Brzáneckých vinohradů plaví, chovatel Radka Jindráková
  4. Šédedab, chovatel Lucie Makovcová
 

Výsledky výstav 2010 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus