Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 1. 5. 2010 - 2. 5. 2010, Praha
Rozhodčí: Krämer Jürgen, D
Černí
PSI - třída dorostu
Athos Stín lesaBlacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Asta Pektorův statek |
VN |
---|
FENY - třída dorostu
Brusinka ze Starého RejvízuCyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr |
VN |
---|
PSI - třída mladých
Black Beryl KesidyNasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr |
V 1 CAJC |
---|---|
Alfred Viola FragoliKody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šededáb |
V2 |
Argo Alex TeraDamián Adamův hrádek x Bamberi Sideric Miks |
VD3 |
Archie z Bohušického údolíCoddys Gora Monte x Aura Zelená záře |
VD4 |
FENY - třída mladých
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAJC |
---|---|
Aki Huad' DibPersano Gasko Prim x Chani Barte prim |
VD2 |
FENY - mezitřída
Genesis Gasko PrimKody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Eramie Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim |
V2 Res.CAC |
PSI - třída otevřená
Acer JezkowiczIvanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka |
V |
---|
Černí se znaky
FENY - třída štěňat
Destiny DaimarChester Barte Prim x Bessy Daimar |
VN1 |
---|---|
Cappy z KejvalkySherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Aischa Stín lesaBlacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Asta Pektorův statek |
VN1 |
---|---|
Abbigalle Stín lesaBlacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Asta Pektorův statek |
N2 |
Airin Stín lesaBlacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Asta Pektorův statek |
N3 |
PSI - třída mladých
Assan Teresie BohemiaSven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|
FENY - třída mladých
Odetta z Budské samotyDonatello von Philippsdorf x Barbara Bohemia Choc |
VD |
---|
PSI - mezitřída
Dominus Westbohemia starUlsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim |
VD |
---|
FENY - mezitřída
Pyper von der TaubenbrückeElcid vom Burggrafenhain x Orca von der Elbperle |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Fantagira Gasko PrimKody Plavý vítr x Santa Gasko Prim |
V2 Res. CAC |
Carevna Katčina smečkaFrisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Fester KarelsonChester Barte Prim x Atila z Albrechtické samoty |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V2 Res.CAC |
Aran Zmizelá VltavaDaniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší |
V3 |
Baron Prášil Katčina smečkaCooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka |
V4 |
Garone ŠédedabBente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab |
V |
Chivas z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
V |
Dody Al Fayed Magické okoUlsan Gasko Prim x Atesa Magické oko |
VD |
FENY - třída otevřená
Boogie Černý vítrFuchs von der Haardt x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|---|
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V2 Res. CAC |
Bludička Katčina smečkaCooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka |
V3 |
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V4 |
Asta Pektorův statekAdam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy |
V |
Benjí ze Stříbrných kaskádOzi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc |
V |
FENY - třída pracovní
Destiny Gold PremioGregor v. Völkerschlachldenkmal x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Chester Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Carol Gutta FortunaeBojan von Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V1 CAC |
---|
FENY - třída veteránů
Baxis z Brzáneckých vinohradůFreddie v.d.Elbperle x Awista Black Mondeo |
V1 Nejlepší veterán |
---|---|
Alenka od Hrnčířského kruhuCäsar von der Koboldshütte x Daila od Říčky Bobravy |
V2 |
Plaví
FENY - třída dorostu
Day Star z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
VN |
---|
PSI - třída mladých
Aibo z Císařského údolíSherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj |
V1 CAJC |
---|---|
Banner z KejvalkyCoddys Gora Monte x Arwen Kesidy |
VD2 |
FENY - třída mladých
Afrodita Huad' DibPersano Gasko Prim x Chani Barte prim |
V1 CAJC |
---|---|
Extra-Fain Sideric MiksUlsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks |
VD2 |
Alison Snow MeadowChester Barte Prim x Akira Černý vítr |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Icy Barte PrimKeston Plavý vítr x Feiby Barte Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - třída otevřená
Deriin Sideric MiksKody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks |
V1 CAC |
---|---|
Vendy z HovgartuKody Plavý vítr x Xena Chatka Zielarki |
V2 Res. CAC |
Canetti Sideric MiksCameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks |
VD3 |
Cloe Magické okoChyr Gasko Prim x Atesa Magické oko |
VD4 |
Carrie DaimarUno Gasko Prim x Bessy Daimar |
VD |
Bona Dea SiderecanKeston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů |
VD |
FENY - třída šampionů
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V1 CAC |
---|
Výsledky zaslala paní Martina Balonová.