Výsledky výstavy: IHA München, 7. 3. 2009 - 8. 3. 2009, München
Rozhodčí: Jürgen Krämer (DE)
PSI - třída mladých
Fetzer vom Vögele HofBanani B. von Ranzi's Räubern x Biene vom Vögele Hof |
VD1 |
---|---|
Armani vom StaudalaendleKim vom Wittlerdamm x Dawn Teufelchen von Husgritt |
VD2 |
Cambo vom SeidenspinnerMax von Lusenhang x Alpha von Wackerbarth |
VD3 |
Scherry von der AsseburgGajus von der Koboldshütte x Nele von der Asseburg |
VD4 |
FENY - třída mladých
Orchis von Gina's Vier LindenAron vom Goldberger See x Jade von Gina's Vier Linden |
VD1 |
---|---|
Alandra aus der GöhrdeBenno von der Künsburg x Anuschka von der Tegelkuhle |
VD2 |
Bellis vom KrottendorfArtje F von den Hollenstedter Rabauken x Janka von Gina's vier Linden |
VD3 |
Elfe vom SchondratalCliff vom Wildblumenland x Aischa vom Schondratal |
VD4 |
Abigale vom Tölzer LandMiro vom Kottmarblick x Classic von den Grenzgängern |
D |
Elsi aus dem SchreckhäuselHacon vom Illtal x Cocco aus dem Schreckhäusel |
D |
PSI - mezitřída
Erkan vom Vögele HofFuchs von der Haardt x Biene vom Vögele Hof |
V1 |
---|---|
Aristo von FafunLord von der Rumesburg x Balada aus dem Schreckhäusel |
VD2 |
Don Camillo vom EdelzwickerColja vom Nadjangrund x Chilly vom Edelzwicker |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Roy vom Wiener StadtrandLord von der Rumesburg x Mira von der Hausbergkante |
V1 |
---|---|
Baron vom ZigeunerbründlArchibald vom Schirninghof x Dia vom gablitztal |
V2 |
Charlie Šlovicky vrchHasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty |
V3 |
Moro vom Berkheimer SeeBosse vom Vögele Hof x Gina vom Berkheimer See |
V4 |
Fouad von der HaselhöheBero vom Tullnerbach x Baira vom Rupertigau |
V |
FENY - třída otevřená
Classic v.d. GrenzgängernHodan v.d. Hausbrgkante x Ambra v.d. Juragrotte |
V1 |
---|---|
Caya von den GrenzgängernHodan v.d. Hausbrgkante x Ambra v.d. Juragrotte |
V2 |
Paula von der RumesburgBolek vom Kahltal x Kora's von der Rumesburg |
V3 |
Kimba vom BraunenbergMax vom Lusenhang x Janka vom Braunenberg |
V4 |
Paloma von der RunnesburgBolek vom Kahltal x Kora's von der Rumesburg |
neposouzena |
PSI - třída pracovní
Ares v. SüdwindCliff v. Märchenhoff x Asca v. Schomberger Wald |
V1 |
---|---|
Ecco v. TyrolsbergDag v. Völkerschlachtdenkmal x Hera v. Pleikershof |
V2 |
Albert z Nedabylské vískyApollon z Apollonova chrámu x Floreta od Červené skály |
V3 |
FENY - třída pracovní
Zelma v. SchondratalGeron a. Vinkona x Banja v. Fürstenwall |
V1 |
---|
PSI - třída šampionů
Cooper ex Canis LupusArne vom Brambusch x Quicky vom wilden Jäger |
V1 CACIB, BOB |
---|
FENY - třída šampionů
Sunia Las KsiezniczekBirko vom Winkelbach x Lotta Klejnot Fanusi |
V1 CACIB |
---|
PSI - třída veteránů
Miro vom QuellenhofXymo vom Gablitztal x Fiain Fee vom Quellenhof |
V1 |
---|
FENY - třída veteránů
Alpha von WackerbarthAsaro vom Demeter Tal x Eliza vom blonden Stern |
V1 Nejhezčí veterán |
---|
Výsledky zaslala paní Ing. Inka Kantnerová.