Výsledky výstavy: Národní výstava Mladá Boleslav, 18. 7. 2009 - 19. 7. 2009, Mladá Boleslav - kynologický areál na Krásné louce
Rozhodčí: Miroslav Václavík
PSI - třída dorostu
Cody Pektorův statekAndy od Vltavského jezu x Arga Ostravské hvozdy |
N1 |
---|
FENY - třída dorostu
Bastet z Lašské brányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
N1 |
---|
PSI - třída mladých
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Aron Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy v.Philippsdorf |
V2 |
FENY - třída mladých
Caira KatveriBente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce |
V1 CAJC |
---|---|
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V2 |
Barra od Kinských lesůCoddys Gora Monte x Aneta Černý vrch |
V3 |
Genesis Gasko PrimKody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim |
VD4 |
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
VD |
Megi z Budské samotyKody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc |
VD |
PSI - mezitřída
Bond Černý vítrFuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, Národní vítěz |
---|---|
Coristo KatveriBente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce |
V2 |
Epik KarelsonAlbi Katveri x Andra od Lužnických jezů |
VD3 |
Aran Zmizelá VltavaDaniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší |
VD4 |
FENY - mezitřída
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC |
---|---|
Clarisse DaimarUno Gasko Prim x Bessy Daimar |
V2 r.CAC |
Enjoy z Julinčina údolíArnold z Kejvalky x Jenny Plavý vítr |
VD3 |
Agatha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Cody Magické okoChyr Gasko Prim x Atesa Magické oko |
V1 |
---|---|
Docent v. PhilippsdorfAtze v.Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů |
VD2 |
Cyklon z Károvského údolíSharon Gasko Prim x Naron Gasko Prim |
VD3 |
Yrro Gasko PrimOzi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim |
D4 |
FENY - třída otevřená
Guiness ŠédedabBente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab |
V1 CAC, Národní vítěz |
---|---|
Denisa Bukový hájKody Plavý vítr x Balda Bukový háj |
V2 |
Connie z Horského sedlaArt ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr |
VD3 |
FENY - třída šampionů
Cindy v. PhilippsdorfCapron v. Brahmetal x Azazela v.Philippsdorf |
V1 CAC |
---|---|
Cooke Sideric MiksCameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks |
V2 |
FENY - třída veteránů
Baxis z Brzáneckých vinohradůFreddie v.d. Elbperle x Awista Black Mondeo |
V1 Nejlepší veterán, BOB |
---|---|
Oriflame Gasko PrimConny Gasko Prim x Dusty Gasko Prim |
V2 |
Výsledky zaslala Radka Jindráková.