Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 7. 11. 2009 - 8. 11. 2009, Pražský veletržní areál
Rozhodčí: Jana Svobodová
PSI - třída štěňat
Aibo z Císařského ÚdolíSherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj |
VN1 |
---|---|
Azziz z Císařského ÚdolíSherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj |
VN2 |
FENY - třída štěňat
Annika Viola FragoliKody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab |
VN1 |
---|
PSI - třída dorostu
Bart CladrunaDaniels Jack Šédedab x Ema Adamův Hrádek |
N |
---|
FENY - třída dorostu
Afrodita Huad´DibPersano Gasko Prim x Chani Barte Prim |
VN1 |
---|---|
Aki Huad´DibPersano Gasko Prim x Chani Barte Prim |
VN2 |
PSI - třída mladých
Assan Teresie BohemiaSven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim |
VD1 |
---|---|
Edie Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim |
VD2 |
Aristo Teresie BohemiaSven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim |
VD3 |
FENY - třída mladých
Genesis Gasko PrimKody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Bryta Zelená zářeCirchán Eldorádo Lipi x Assi z Přáhonu |
VD2 |
Cink Katčina smečkaFrisko v.Hause Luka x Afra Katčina smečka |
VD3 |
PSI - mezitřída
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Artex z Lašské brányAtty z Hrabovských stájí x Ans Alamo Negro |
V2 R.CAC |
Dragon Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V3 |
Coristo KatveriBente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce |
VD4 |
Arny Splendidi CanesUno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae |
VD |
FENY - mezitřída
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC |
---|---|
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V2 R.CAC |
Allison Splendidi CanesUno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae |
V3 |
Etna Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V4 |
Annabel Splendidi CanesUno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae |
V |
Caira KatveriBente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce |
V |
Arien Splendidi CanesUno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae |
VD |
PSI - třída otevřená
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V1 CAC |
---|---|
Cyrol Bukový hájÁron z Budské samoty x Balda Bukový háj |
V2 R.CAC |
Kuno Royal SafePokolbéll-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí |
V3 |
Charion Barte PrimAmy z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
V4 |
Coresh Gutta FortunaeBojan v.Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
VD |
Dody Al Fayed Magické okoUlsan Gasko Prim x Atesa Magické oko |
VD |
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
VD |
Arco von ÜberwaldPicasso Gasko Prim x Carolans Šédedab |
VD |
FENY - třída otevřená
Lady z Páralovy zahradyNasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Clarisse DaimarUno Gasko Prim x Bessy Daimar |
V2 R.CAC |
Bally Gasko PrimUno Gasko Prim x Carin z Ročkova |
VD3 |
Benji ze Stříbrných kaskádOzi Las Ksiezniczek x Branda Bohemia Choc |
VD4 |
Kasiopea z Budské samotyBente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc |
VD |
Angua von ÜberwaldPicasso Gasko Prim x Carolans Šédedab |
VD |
Bessi Pektorův statekCarl von den Rabauken x Arga Ostravské hvozdy |
VD |
PSI - třída pracovní
Aslan z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Carol Gutta FortunaeBojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V1 CAC, r.CACIB |
---|
PSI - třída veteránů
Albi Katčina smečkaBlack spod Krasina x Ariva Lotto Bohemia |
V1 |
---|
Výsledky zaslala paní Iva Vokurková.