Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 2. 5. 2009 - 3. 5. 2009, Pražský veletržní areál
Rozhodčí: Grete Oprendek
FENY - třída dorostu
Genesis Gasko PrimKody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim | VN1 |
---|---|
Cink Katčina smečkaFrisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka | N2 |
PSI - třída mladých
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim | V1 CAJC |
---|---|
Argo Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | VD2 |
Bert od Kinských lesůCoddys Gora Monte x Aneta Černý vrch | D3 |
FENY - třída mladých
Fantagira Gasko PrimKody Plavý vítr x Santa Gasko Prim | V1 CAJC |
---|---|
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V2 |
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V3 |
Aprilia Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V4 |
Bryta Zelená zářeCirchán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu | V |
Aily Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | VD |
Eramie Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim | VD |
PSI - mezitřída
Alwin ze Starého RejvízuArtur z Duhového kopce x Jetty Plavý vítr | V1 CAC |
---|---|
Cyklon z Károvského údolíSharon Gasko Prim x Naron Gasko Prim | VD2 |
Aram z Kraje Pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzán. vinohradů | VD3 |
FENY - mezitřída
Benji ze Stříbrných kaskádOzi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc | V1 CAC |
---|---|
Bessy ze Stříbrných kaskádOzi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc | V2 r.CAC |
Clarisse DaimarUno Gasko Prim x Bessy Daimar | V3 |
Celesta Baffi Westbohemia StarDaniels Jack Šédedab x Brenta Šlovický vrch | D |
PSI - třída otevřená
Charlie Šlovický vrchHasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty | V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj | V2 r. CAC |
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioca Gold Mondeo | V3 |
Coresh Gutta FortunaeBojan v. Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae | V4 |
Larsse Plavý vítrPersano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr | V |
Coddys Gora MonteIwan v.d. Elbperle x Carioca Gold Mondeo | V |
Acer JezkowiczIvanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka | VD |
FENY - třída otevřená
Canetti Sideric MiksCameron z Brzán. vinohradů x All Brii Sideric Miks | V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Ascona Bohemia CalvadosPicasso Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky | V2 r.CAC |
Kessie z Budské samotyBente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc | V3 |
Amálka Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj | V4 |
Ciara Gutta FortunaeBojan v. Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae | V |
Apogee LobiviaCarleon Gold Mondeo x Fátyma Barte Prim | V |
Yris Gasko PrimOzi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim | V |
Asta Káranský bleskBarley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů | V |
Betty z Divišovských sadůHasko Gasko Prim x Anna z Divišovských sadů | V |
Ambrosia Westbohemia StarOzi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch | V |
Carrie Bess YrtepKeston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady | VD |
Clarion od Královského rybníkaBente Gutta Fortunae x Blacky od Král. rybníka | VD |
FENY - třída pracovní
Carol Gutta FortunaeBojan v. Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae | V1 CAC, CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Clairmont z Brzáneckých vinohradůEddy v.Julienhof x Awista Black Mondeo | V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Uno Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim | V2 r. CAC |
Výsledky zaslala paní Radka Jindráková.