Výsledky výstavy: Maďarská klubová výstava, 5. 10. 2008, Budapešť
Rozhodčí: Elisabeth Kapsch (A).
PSI - třída štěňat
Dante Pusztai PandurFuchs von der Haardt x Pusztai-Pandur Tekla |
VN1 |
---|---|
Etalon BirtokóvóOzi Las Ksiezniczek x Bitokóvó Adél |
VN2 |
Ego BirtokóvóOzi Las Ksiezniczek x Bitokóvó Adél |
VN3 |
Dinamó Pusztai PandurFuchs von der Haardt x Pusztai-Pandur Tekla |
VN4 |
FENY - třída štěňat
Datolya Pusztai PandurFuchs von der Haardt x Pusztai-Pandur Tekla |
VN1 |
---|---|
Eperke Pusztai PandurDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Quendy |
VN2 |
PSI - třída dorostu
Betli Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Blanka Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN1 |
---|---|
Barack Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN2 |
Boróka Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN3 |
Bora Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN4 |
Bessy Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN |
Boglárka Majdán NyergiUlsan Gasko Prim x Pusztai-Pandur Zoé |
VN |
PSI - třída mladých
Ajax Szőke TiszapartiDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Tina |
V1 CAJC |
---|---|
Amor Carnovia SilesiaPusztai Pandur Treff x Avensis Milas Moravia |
V2 |
FENY - třída mladých
Apol Szőke TiszapartiDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Tina |
V1 CAJC |
---|---|
Cédrus AnonymusDon Teufelchen von Husgritt x Anonymus Puma |
V2 |
Isis von der TannenmühleMountain Dew Duke Luka x Fanny v. d. Tannenmühle |
V3 |
Pines FinlandiaCooper ex Canis Lupus x Pines Penny Whistle |
V4 |
Camilla Pusztai PandurBellfast von der Haselhöhe x Pusztai-Pandur Tekla |
V |
PSI - mezitřída
Caramel Pusztai PandurBellfast von der Haselhöhe x Pusztai-Pandur Tekla |
V1 CAC |
---|---|
Black AnonymusPusztai Pandur Talizmán x Anonymus Rommy |
V2 R.CAC |
FENY - mezitřída
Gizi BabocsaiMengo ex Mercator x Babocsai Jolly |
V1 CAC |
---|---|
Djamilla vom TullnerbachArne vom Brambusch x Brisby vom Tullnerbach |
V2 R.CAC |
Aida Szőke TiszapartiDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Tina |
V3 |
Gésa BabocsaiMengo ex Mercator x Babocsai Jolly |
VD |
PSI - třída otevřená
Zafir AnonymusPusztai Pandur Treff x Ani Rakáren |
V1 CAC |
---|---|
Larsse Plavý vítrPersano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr |
V2 R.CAC |
Zordon Pusztai PandurDastin von Allemania x Anonymus Gerti |
V3 |
Rúfusz Sierra NevadaTündérvölgyi Kis Álmos x Anonymus Kincső |
V4 |
FENY - třída otevřená
Kiwi Royal SafePokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC |
---|---|
Amidala Pusztai PandurDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Tekla |
V2 R.CAC |
Desiree BirtokóvóNice to See You Brandon x Bitokóvó Adél |
V3 |
Kalina Royal SafePokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí |
V4 |
Astra Pusztai PandurDastin von Allemania x Pusztai-Pandur Tekla |
V |
Zoé Pusztai PandurDastin von Allemania x Anonymus Gerti |
VD |
PSI - třída šampionů
Zandor Vernon Pusztai PandurDastin von Allemania x Anonymus Gerti |
V1 CAC |
---|---|
Eddie Palacowe PieknosciAlfi von den Torwitzer Tannen x Eshi Gosmir |
V2 R.CAC |
Valdo Pusztai PandurConny von Ascona x Pusztai-Pandur Quendy |
V3 |
Hoffen Haus Krug GrandeAero von Wackerbarth x Hoffen-Haus Highland Queen |
V4 |
Mercator Mengo ExIberto v. d. Spreewehrmühle x Duqua vom Märchenhof |
D |
FENY - třída šampionů
Dafneé Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda |
V1 CAC, BOB, Klubový vítěz, Nejlepší znakatá fena |
---|---|
Tekla Pusztai PandurCherom vom Brahmetal x Anonymus Gerti |
V2 R.CAC |
PSI - třída veteránů
Hatto Plavý vítrCartago vom Fleischereck x Cilla Plavý vítr |
VD |
---|
FENY - třída veteránů
Roxán Boni BabocsaiHegyi Döme x Babocsai Tilda |
V1 CAC |
---|---|
Ayleene von TrazefustentumHegyi Döme x Pusztai-Pandur Célia |
V2 R.CAC |
Výsledky zaslala paní Iva Vokurková.