Výsledky výstavy: Klubová výstava Amstetten, 24. 5. 2008, Amstetten
Rozhodčí: Dr. Peter Walter (D) - psi, Dipl. Ing. Jürgen Krämer (D) - feny, Grete Oprendek (A) - třída štěňat.
PSI - třída štěňat
ILEX von der Tannenmühle |
Zúčastnil se |
---|---|
BACH pod Poncami |
Zúčastnil se |
DAGUSTAV von Stubenberg |
Zúčastnil se |
YORK von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
YETI von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
YANIC von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
FENY - třída štěňat
ILEA von der Tannenmühle |
Zúčastnil se |
---|---|
IXORA von der Tannenmühle |
Zúčastnil se |
URANIQUE von der Hausbergkante |
Zúčastnil se |
ULANI von der Hausbergkante |
Zúčastnil se |
IRA von der Tannenmühle |
Zúčastnil se |
YOLA von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
YENTL von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
YLVI von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
YENKA von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
DUNIA von Stubenberg |
Zúčastnil se |
YANNI von der Bildeiche |
Zúčastnil se |
PSI - třída dorostu
SEPPO vom Wiener Stadtrand |
VN |
---|---|
SAM vom Wiener Stadtrand |
VN |
SHICO vom Wiener Stadtrand |
VN |
Vöröshegyi SHAMAN |
VN |
FENY - třída dorostu
SELLI vom Wiener Stadtrand |
VN |
---|---|
Vöröshegyi SHARON |
VN |
CAMORRA vom Wiegenstein |
VN |
PSI - třída mladých
CENTO vom Bairischen Blues |
V1 Vítěz mladých |
---|---|
BLACK JACK Wächter der Zukunft |
V2 Klubový vítěz mladých |
BYTE Wächter der Zukunft |
V3 |
BRAIN Wächter der Zukunft |
V4 |
BABU Wächter der Zukunft |
VD |
AMOS von Beselepark |
VD |
ERIK von der Grunenburg |
VD |
JANOSCH vom Büssemfeld |
VD |
DOMINGO vom Tullnerbach |
VD |
BERO Wächter der Zukunft |
VD |
EMIL von der Grunenburg |
D |
ENZO vom Braunsbergblick |
D |
FENY - třída mladých
DJAMILLA vom Tullnerbach |
V1 Klubový vítěz mladých |
---|---|
EMMA von der Grunenburg |
V2 |
LUNA vom Gablitztal |
VD3 |
ENYA von der Grunenburg |
VD4 |
LEAH vom Gablitztal |
VD |
BRISE von der Wassernixe |
VD |
AERLIN Neskrotná Vášeň |
D |
PSI - mezitřída
BARON PRÁŠIL Katčina smečka |
V1 CACA |
---|---|
BAJAJA Katčina smečka |
V2 Res. CACA |
TACUBA von der Hausbergkante |
V3 |
BARON vom Zigeunerbründl |
V4 |
CODAK Monzahova |
V |
AICO vom Trakehnergestüt |
VD |
ENYO vom Schirninghof |
VD |
ENOOK vom Schirninghof |
VD |
FLANAGAN vom Schirninghof |
VD |
FENY - mezitřída
BLUDIČKA Katčina smečka |
V1 CACA |
---|---|
ASTA Pektorův statek |
V2 Res. CACA |
BERUŠKA Katčina smečka |
VD3 |
FRENCH KISS vom Schirninghof |
VD4 |
ARWEN vom Wirbelblitz |
VD |
PSI - třída otevřená
RUFUS vom Wiener Stadtrand |
V1 CACA, Klubový vítěz, Čekatel šampionátu IHF |
---|---|
KALISTO vom Gablitztal |
V2 Res. CACA |
LARSSE Plavý Vítr |
V3 |
IVANHOE vom Garten der Freiheit |
V4 |
CADIX vom Tullnerbach |
V |
AXI Attractive Nuisance |
V |
BERTL vom Bairischen Blues |
V |
FUCHUR vom Kolpeterberg |
V |
BLACKE SORBONNE z Apollónova chrámu |
V |
KENNY vom Gablitztal |
V |
HEIKO vom Gablitztal |
V |
ERIK vom Gablitztal |
V |
JUSHUA von Jesses Meute |
V |
HARRY-POTTER vom Gablitztal |
VD |
WIKO von der Bildeiche |
VD |
INDIGO vom Garten der Freiheit |
VD |
QUA-TARO von der Hausbergkante |
VD |
CYTO vom Tullnerbach |
VD |
FENY - třída otevřená
ELSA vom Kolpeterberg |
V1 CACA, Klubový vítěz, BOB, Čekatel šampionátu IHF |
---|---|
EBONY vom Gablitztal |
V2 Res. CACA |
IRA vom Gablitztal |
V3 |
CLUNTJE vom Riedemoor |
V4 |
MIRA von der Hausbergkante |
V |
GINGER vom Garten der Freiheit |
V |
CLIVIA vom Tullnerbach |
V |
KELCY vom Gablitztal |
V |
HUMMEL von der Tannenmühle |
V |
RHADJA von der Hausbergkante |
V |
WANDA von der Bildeiche |
V |
BACARA vom Wiegenstein |
V |
LUNA von der Marienmühle |
V |
FIONA vom Kolpeterberg |
VD |
LIEBLING vom Völkerschlachtdenkmal |
VD |
BETTY von Schondratal |
VD |
INDIA vom Garten der Freiheit |
VD |
SANJA von der Hausbergkante |
VD |
EFFI vom Hause Luka |
VD |
MYRAH von der Hausbergkante |
VD |
PSI - třída pracovní
ARTHUR vom Wiegenstein |
VD1 |
---|---|
MILAN von der Hausbergkante |
VD2 |
PSI - třída šampionů
COOPER ex Canis Lupus |
V1 CACA |
---|
FENY - třída šampionů
INDIRA von der Hausbergkante |
V1 CACA |
---|---|
Su-Ja AJA |
V2 Res. CACA |
BISBEE vom Garten der Freiheit |
V3 |
AFRA Katčina smečka |
V4 |
PSI - třída veteránů
BALOU vom Gablitztal |
V1 Nejlepší veterán |
---|---|
MAX vom Lusenhang |
VD2 |
IVO von der Hausbergkante |
VD3 |
FENY - třída veteránů
CENIA vom Deichselbachtal |
V1 Nejlepší veterán |
---|---|
BRIXIE vom Kolpeterberg |
V2 |
ONDRA von der Bildeiche |
V3 |
WANDA vom Gablitztal |
V4 |
BRITTA vom Gablitztal |
V |
PSI - třída čestná
OSKAR von der Bildeiche |
V |
---|
Výsledky zaslala paní Kateřina Houšková.