Výsledky výstavy: Klubová výstava hovawartů, 11. 10. 2008, Milovice u Hořic


 

PSI - třída štěňat

Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VN

FENY - třída štěňat

Basha Černý vítr

Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr

VN
Dream Pusztai Pandur

Fuchs v.d.Haardt x Tekla Pusztai Pandur

VN
Pyper v.d.Taubenbrücke

Elcid v.Burggrafenhaim x Orca v.d.Elbperle

N


 

PSI - třída dorostu

Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN1
Fester Karelson

Chester Barte Prim x Atila z Albrechtické samoty

VN2
Ashon Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN3
Assam Sobí dvůr

Daniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší

VN4
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

VN
Don z Času růže

Carl v.d.Rabauken x Adéla z času růže

VN
Dragon Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

VN

FENY - třída dorostu

Deriin Sideric Miks.

Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks.

VN1
Aura Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN2
Agatha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN3
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN4
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VN
Berry od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

VN
Dimonah Gutta Fortunae

Irko v.Hundsbühl x Atma Gutta Fortunae

VN
Aila Sobí dvůr

Daniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší

N
Casandra Gasko Prim

Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

N
Delisa Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

N
Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

N
Etna Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte

N


 

PSI - třída mladých

Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V1
CAJC, Klubový vítěz mladých Darcy z Kraje kalicha - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Enricco Gold Premio

Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch

V2 Enricco Gold Premio - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Alan z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry v. Philippsdorf

VD3 Alan z Vebrkasu - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Antonio Carnovia Silesia

Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia

VD4 Antonio Carnovia Silesia - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Amigo Lavenica

Uno Gasko Prim x Otta Las Ksiezniczek

VD
Amor Carnovia Silesia

Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia

VD
Amos v.Beselepark

Tolomeo v. Bachsprung x Anenu v.Heberhof

VD
Aram z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Carolina z Brzáneckých vinohradů

VD
Arron Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

VD
Aspen Lavenica

Uno Gasko Prim x Otta Las Ksiezniczek

VD
Avalon Hovi Dream

Persano Gasko Prim x Becky v. Heiligem Kreuz

VD
Artuš Kouzelné jezero

Daniels Jack Šédedab x Anabela z Brzáneckých vinohradů

D
Dorian z Kraje kalicha

Banani B. v.Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

D

FENY - třída mladých

Baraka Gasko Prim

Kondor Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD1 Baraka Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Aura Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

VD2 Aura Corraki Moravia - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Andalusia Carnovia Silesia

Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia

VD3 Andalusia Carnovia Silesia - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v.Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD4 Drahomíra z Kraje kalicha - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Cassidy Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Clarisse Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Bonnie ze Stříbrných kaskád

Ozi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc

D
Brixi Pektorův statek

Carl v.d.Rabauken x Arga Ostravské hvozdy

D
Carrie Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

D
Ebony Gold Premio

Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch

D


 

PSI - mezitřída

Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V1
CAC Attis z Valdeckého lesa - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V2
r. CAC Dux Bukový háj - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Dexter Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V3 Dexter Bukový háj - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Denny Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V4 Denny Bukový háj - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Jared od Červené skály

Nasthus Animagus x Háta od Červené skály

V
Jasty z Budské samoty

Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri

VD
Argo Karánský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů

neposouzen

FENY - mezitřída

Zeta Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

V1
CAC Zeta Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Allis Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

V2
r. CAC Allis Lexova smečka - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Clarion od Královského rybníka

Bente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka

V3 Clarion od Královského rybníka - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Zira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

V4 Zira Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Amálka Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD
Amálka od Kinských lesů

Kody Plavý vítr x Aneta Černý vrch

VD
Ambra Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů

VD
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

VD
Antoinette Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD
Joy Cran Berry z Budské samoty

Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri

VD
Minze v. Gina s vier Linden

Joker v. Jesses Meute x Jade v. Gina s vier Linden

VD
Baxara z Hrabovských stájí

Nasthus Animagus x Gatia Kris-Ve-Mar

D


 

PSI - třída otevřená

Coresh Gutta Fortunae

Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae

V1
CAC, Klubový vítěz Coresh Gutta Fortunae - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Andy od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu

V2
r. CAC Andy od Vltavského jezu - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Bentley Mílas Moravia

Bellfast v.d.Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3 Bentley Mílas Moravia - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů

Eddy v.Julienhof x Awista Black Mondeo

V4 Cross Barry z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Acer z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V
Adonis z Julinčina údolí

All z Královské stezky x Iffy Plavý vítr

V
Akim Nova Merigo

Hasko Gasko Prim x Arisha v. Philippsdorf

V
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V
Archibald Bonifácio

Arny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim

V
Barbánek Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

V
Benny Nova Merigo

Aik v. Engolling x Arisha v. Philippsdorf

V
Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů

V
Candy Gora Monte

Iwan v.d.Elbperle x Carioka Gold Mondeo

V
Clipper z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V
Coddys Gora Monte

Iwan v.d.Elbperle x Carioka Gold Mondeo

V
Cooper Sideric Miks.

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V
Coral Gold z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V
Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Budské samoty

V
Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V
Kuno Royal Safe

Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V
Larsse Plavý vítr

Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr

V
Sherlock Gasko Prim

Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Albert z Nedabylské vísky

Apollón z Apollónova chrámu x Floreta od Červené skály

VD
Alf Kočířův dvůr

Damián Adamův hrádek x Cola-Loka Šédedab

VD
Bajaja Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VD
Brouček Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VD
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

VD
Droopy Gold Premio

Gregor v. Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VD
Larry z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

VD
Lewin Plavý vítr

Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr

VD
Astien ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

D

FENY - třída otevřená

Canetti Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC Canetti Sideric Miks - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Brita z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V2
r. CAC Brita z Divišovských sadů - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Benetta Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V3 Benetta Vidovický kříž - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V4 Bonny z Divišovských sadů - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Arbie z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V
Balda Bukový háj

Benji z Královské stezky x Checkie Nabuko JKL

V
Beckie Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V
Bessy Daimar

Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje

V
Betty z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V
Blondy z Julinčina údolí

Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr

V
Brillantina z Duhového kopce

Damián Adamův hrádek x Hexa z Páralovy zahrady

V
Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae

V
Clara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae

V
Finlandia Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V
Jessie z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V
Xena Gasko Prim

Hasko Gasko Prim x Carin z Ročkova

V
Aika Černý vítr

Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr

VD
Ambrosia Westbohemia star

Ozi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch

VD
Ariana z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

VD
Aura Vršovická hora

Arny z Duhového kopce x Airin z Jílovišťských hvozdů

VD
Bludička Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VD
Bystrouška Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VD
Drew Marry Gora Monte

Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

VD
Kiwi Royal Safe

Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD
Aerin ze Stínu lípy

Atos ze Starého dvora x Bright Jill Gold Premio

D
Angelina z Červeného domu

Persano Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

D
Asta Pektorův statek

Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy

D
Kalina Royal Safe

Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

neposouzen


 

PSI - třída pracovní

Ulsan Gasko Prim

Frieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC Ulsan Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Ozi Las Ksiezniczek

Condor v. Inselparadais x Lotta Klejnot Fanusi

V2
r. CAC Ozi Las Ksiezniczek - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Aston Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3 Aston Mílas Moravia - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Royal Resie Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek

V1
CAC Royal Resie Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]


 

PSI - třída šampionů

Uno Gasko Prim

Frieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC Uno Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Sagan Gasko Prim

Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V2
r. CAC Sagan Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V3 Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadais x Hetty Plavý vítr

V4 Kody Plavý vítr - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Dantes Gora Monte

Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V

FENY - třída šampionů

Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, Klubový vítěz, čekatel šamp. IHF, BOB Yennie Gasko Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V2
r. CAC Halka Barte Prim - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Bieke v. Elderens´hof

Abraham-Doerak v. Rooy´s Utopia x Wesyah Arwen v.d. Vier Huelen

V3 Bieke v. Elderenshof - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Blacky od Královského rybníka

Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu

V4 Blacky od Královského rybníka - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]


 

FENY - třída veteránů

Checkie Nabuko JKL

Cäsar v.d. Koboldshütte x Anita Štorch§v kraj CS

V1
Nejlepší veterán Checkie Nabuko JKL - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Agáta od Hrnčířského kruhu

Cäsar v.d. Koboldshütte x Daila od Říčky Bobravy

V2 Agáta od Hrnčířského kruhu - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Cissy Logo Hastar

Brian Tiáno x Clér Ajkaro

V3 Cissy Logo Hastar - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů

Freddie v.d.Elbperle x Awista Black Mondeo

V4 Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Anna z Kraje kalicha

Carlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr

V
Ambra z Brdské samoty

Egar z Pešíkova kraje x Elsa Černá tečka

VD
Iorga Královské zátiší

Cäsar v.d. Koboldshütte x Conny Královské zátiší

VD


 

PSI - třída čestná

Albi Katčina smečka

Black spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia

1 Albi Katčina smečka - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]

FENY - třída čestná

Ayrin z Pomezí

Erotik Gasko CS x Fuji Royal Safe

1 Ayrin z Pomezí - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Dafneé Indiánská maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

2 Dafneé Indiánská maska - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]
Atma Gutta Fortunae

Carlos v.Toberbusch x Gutta Muminí údolí

3 Atma Gutta Fortunae - Klubová výstava Milovice u Hořic, 11. 10. 2008 [nové okno]


 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

  1. Coresh Gutta Fortunae, Carol Gutta Fortunae, majitel: Pokorná Barbora
  2. Sagan Gasko Prim, Bieke v. Elderens´hof, majitel: Osiňski Przemyslaw
  3. Clairmont z Brzáneckých vinohradů, Minze v. Ginas vier Linden, majitel: Šeda Jan, Ing.
  4. Amos v. Beselepark, Dream Pusztai Pandur, majitel: Jalůvková Vladimíra
Nejhezčí pár psů - Coresh Gutta Fortunae, Carol Gutta Fortunae - Klubová výstava Milovice [nové okno] Nejhezčí pár psů 2. místo - Sagan Gasko Prim, Bieke v. Elderens´hof - Klubová výstava Milovice [nové okno] Nejhezčí pár psů 3. místo - Clairmont z Brzáneckých vinohradů, Minze v. Ginas vier Linden - Klubová výstava Milovice [nové okno] Nejhezčí pár psů 4. místo - Amos v. Beselepark, Dream Pusztai Pandur - Klubová výstava Milovice [nové okno]


 

Nejlepší chovatelská skupina

  1. z Brzáneckých vinohradů, chovatel: Jindráková Radka
  2. Gasko Prim - černá, chovatel: Svobodová Lenka
  3. Gutta Fortunae, chovatel: Goldmannová Alena
  4. Katčina smečka, chovatel: Houšková Kateřina
Nejlepší chovatelská skupina 1. místo - z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Milovice  [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina 2. místo - Gasko Prim - černá - Klubová výstava Milovice  [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina 3. místo - Gutta Fortunae - Klubová výstava Milovice  [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina 4. místo - Katčina smečka - Klubová výstava Milovice  [nové okno]


 

Nejlepší plemeník klubové výstavy

Kody Plavý vítr

majitel: Brázdová Anna, chovatel: Faiglová Michaela

Kody Plavý vítr - nejlepší plemeník - Klubová výstava Milovice [nové okno]


 

Výsledky výstav 2008 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus