Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů, 13. 10. 2007, Milovice u Hořic
Sponzor výstavy: Proplan
Rozhodčí: Michael Kunze - psi, Sigrid Darting-Entenmann - feny.
All-Brii Sideric Miks,
vítězka speciální výstavy, BOB |
Rozhodčí s vítězkou All-Brii
Sideric Miks a její majitelkou |
Sven Gasko Prim,
vítěz speciální výstavy - |
Ceny pro vítěze |
Zahájení výstavy |
Poháry pro vítěze |
PSI - třída štěňat
HERBERT Adamův hrádek
Cameron z Brzáneckých vinohradů x Eliška Adamův hrádek
|
VN1 |
BARNABASS Gasko Prim
Kondor Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim
|
VN2 |
HUGO Adamův hrádek
Cameron z Brzáneckých vinohradů x Eliška Adamův hrádek
|
VN3 |
FENY - třída štěňat
BARAKA Gasko Prim
Kondor Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim
|
VN1 |
KIARA z Budské samoty
Bente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc
|
VN2 |
PSI - třída dorostu
ARGO Káranský blesk
Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů
|
VN1 |
DUX Bukový háj
Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj
|
VN2 |
ANDRÉ Eliskova zahrada
Cedrik z Horské pastviny x Brenda Chip Farm
|
VN3 |
ATTIS z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks
|
VN4 |
FENY - třída dorostu
JOY CRAN BERRY z Budské samoty
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri
|
VN1 |
ANITUN z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks
|
VN2 |
CLARION od Královského rybníka
Bente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka
|
VN3 |
MINZE v.Ginás Vier Linden
Joker v. Jesses Meute x Jade v.Ginás Vier Linden
|
VN4 |
BENDIS Siderecan
Keston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů
|
VN |
PSI - třída mladých
CHARLIE Šlovický vrch
Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty
|
V1
CAJC |
KORBY Royal Safe
Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
V2 |
CORAL GOLD z Duhového kopce
Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady
|
V3 |
AMADEUS Axabell
Daniels Jack Šédedab x Bellis z Bylinkové zahrady
|
V4 |
BARON PRÁŠIL Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
V |
BRIX z Kraje vlka
Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor
|
VD |
BROUČEK Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
DAG z Julinčina údolí
Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr
|
VD |
ZET Gasko Prim
Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim
|
VD |
ARCHIBALD ze Stříbrných kaskád
Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc
|
D |
FENY - třída mladých
DREAMY Gold Premio
Gregor v.Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim
|
V1
CAJC |
BENETTA Vidovický kříž
Persano Gasko Prim x China Royal Safe
|
V2 |
CALYSTRA Sideric Miks
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks
|
V3 |
FOUR ROSES Šédedab
Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab
|
V4 |
ALLIS Lexova smečka
Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V |
ALIS Haf Raf
Bruce Country Bohemia x Borůvka Buková háj
|
VD |
ANNIE Pektorův statek
Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy
|
VD |
ANTOINETTE Lexova smečka
Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
VD |
ARMONÍA Axabell
Daniels Jack Šédedab x Bellis z Bylinkové zahrady
|
VD |
ASTA Pektorův statek
Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy
|
VD |
ATARAXIE Gasko Prim
Kox v. Kottmarblick x Berenika Adamův hrádek
|
VD |
CANETTI Sideric Miks
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks
|
VD |
CARRIE BESS Yrtep
Keston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady
|
VD |
FINLANDIA Šédedab
Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab
|
VD |
CHANNEL Šlovický vrch
Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty
|
VD |
JESABELL Barte Prim
Gregor v.Völkerschlachtdenkmal x Arizona Dragonlance
|
VD |
KALINA Royal Safe
Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
VD |
KIWI Royal Safe
Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
VD |
ZETA Gasko Prim
Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim
|
VD |
ZIRA Gasko Prim
Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim
|
VD |
ANDROMEDA Axabell
Daniels Jack Šédedab x Bellis z Bylinkové zahrady
|
D |
ENDY Horské Sedlo
Kody Plavý vítr x Bára Horské sedlo
|
Neposouzen |
PSI - mezitřída
BLACKE SORBONNE z Apollónova chrámu
Apollón z Apollónova chrámu x z Brzáneckých vinohradů
|
V1
CAC |
CORESH Gutta Fortunae
Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V2
res.CAC |
YRRO Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim
|
V3 |
ANDY od Vltavského jezu
Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu
|
V4 |
ARCHIBALD Bonifácio
Arny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim
|
V |
BENTLEY Mílas Moravia
Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
V |
ALAN od Vltavského jezu
Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu
|
VD |
ARGYL Kesidy
Iberto v.d.Spreewehmühle x Kesidy Plavý vítr
|
VD |
BAJAJA Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
BARBÁNEK Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
BLACKJACK Yrtep
Arny z Duhového kopce x Aska z Čížovské
|
VD |
CLIPPER z Duhového kopce
Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady
|
VD |
CRYSTAL BLACK z Duhového kopce
Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady
|
VD |
CYROL Bukový háj
Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj
|
VD |
DANTES Gora Monte
Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
VD |
DAWSON z Julinčina údolí
Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr
|
VD |
DREAD Gora Monte
Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
VD |
ARTUR Nové sady
Artur z Duhového kopce x Felon Kris-Ve-Mar
|
D |
FENY - mezitřída
YENNIE Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC |
CAMA Gutta Fortunae
Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V2
res. CAC |
BARCHETTA Mílas Moravia
Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
V3 |
BIEKE v. Elderens´ Hof
Abraham-Doerak v. Rooy´s Utopia x Kamp.Wesyah Arwen v.d.Vier Heulen
|
V4 |
BENSI z Kraje vlka
Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor
|
V |
BLUDIČKA Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
V |
BYSTROUŠKA Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
V |
ABORA Lumakuto
Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor
|
VD |
AGÁTA z Krahule
Artur z Duhového kopce x Blanka od Hrnčířského Kruhu
|
VD |
ARIANA z Krahule
Artur z Duhového kopce x Blanka od Hrnčířského Kruhu
|
VD |
BALTIRA Moravia Diamond
Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor
|
VD |
BECKIE Vidovický kříž
Persano Gasko Prim x China Royal Safe
|
VD |
EIMY Horské Sedlo
Kody Plavý vítr x Bára Horské sedlo
|
D |
PSI - třída otevřená
CROSS BARRY z Brzáneckých vinohradů
Eddy v.Julienhof x Awista Black Mondeo
|
V1
CAC |
ACER z Prorub
Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
ARNY Kočířův dvůr
Damián Adamův Hrádek x Cola-Loka Šédedab
|
V3 |
AVAR Folcrum
Alan z Horské pastviny x Dara z Krovia
|
V4 |
AXI Attractive Nuisance
Atos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia
|
V |
BRAHAMIK z Julinčina údolí
Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr
|
V |
CANDY Gora Monte
Iwan v.d. Elbperle x Carioka Gold Mondeo
|
V |
CODDYS Gora Monte
Iwan v.d. Elbperle x Carioka Gold Mondeo
|
V |
CHESTER Barte Prim
Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim
|
V |
LARSSE Plavý vítr
Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr
|
V |
LORD Královské zátiší
Carleon Gold Mondeo x Freica v.d.Koboldshütte
|
V |
UNO Gasko Prim
Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
|
V |
VASKO Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
V |
ALBERT z Nedabylské vísky
Apollón z Apollónova chrámu x Floreta od Červené skály
|
VD |
ARGO z Rafandy
Carleon Gold Mondeo x Bela z Putimských lesů
|
VD |
ARTUŠ Královské srdce
Benji z Královské stezky x Betty z Dudáková kraje
|
VD |
ASAN ze Stínu lípy
Atos ze Starého dvora x Bright Jill Gold Premio
|
VD |
ASTON Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
VD |
ATREY ze Zahrady tůjí
Fario Barte Prim x Aida Buková háj
|
VD |
BONO Folcrum
Ozi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia
|
VD |
CIRCHÁN Eldorádo Lipí
Orion Gasko Prim x Ilka Plavý vítr
|
VD |
MONTY Plavý vítr
Carl von den Rabauken x Hetty Plavý vítr
|
VD |
TRIFIDO Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Prima Gasko Prim
|
VD |
ARAN ze Střelského zámku
Bruno Logo Hastar x Antigona z Apollónova chrámu
|
Dostatečný |
FENY - třída otevřená
BEE-BEE z Brzáneckých vinohradů
Freddie v.d.Elbperle x Awista Black Mondeo
|
V1
CAC |
SANTA Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
AURA Zelená záře
Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu
|
V3 |
APOGEE Lobivia
Carleon Gold Mondeo x Fátyma Barte Prim
|
V4 |
AILA Kasurgis
Jasper Plavý vítr x Centa Růžové atrium
|
V |
ALISSA ze Slezské Hořiny
Lumen Bixa x Cora Šédedab
|
V |
BETTY z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V |
BLACKY od Královského rybníka
Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu
|
V |
BONNY z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V |
BRILLANTINA z Duhového kopce
Damián Adamův Hrádek x Hexa z Páralovy zahrady
|
V |
BRITA z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V |
ELZA z Beskydských Agronautů
Achab v.Philippsdorf x Henny z Páralovy zahrady
|
V |
CHERRYL Barte Prim
Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim
|
V |
IRIS z Budské samoty
Bary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc
|
V |
JESSIE z Páralovy zahrady
Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady
|
V |
AIKA Černý vítr
Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr
|
VD |
ARIANA Sideric Miks
Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon
|
VD |
ARTEMIS z Károvského údolí
Damián Adamův Hrádek x Naron Gasko Prim
|
VD |
ATILA z Albrechtické samoty
Cedrik z Horské pastviny x Bibiana Adamův hrádek
|
VD |
ATREA Královské srdce
Benji z Královské stezky x Betty z Dudáková kraje
|
VD |
BINA Džarnakala
Cadde Zelené Karpaty CS x Greace Nabuko JKL
|
VD |
BRENA z Radyňského podhradí
Kody Plavý vítr x Ambra Čertův Hrádek
|
VD |
CASEY Jantarová zahrada
Persano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr
|
VD |
ENSENADA Šédedab
Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab
|
VD |
IRIS z Páralovy zahrady
All z Královské stezky x Hella z Páralovy zahrady
|
VD |
TOSARI Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Prima Gasko Prim
|
VD |
VANILKA Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
VD |
VIKE Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
VD |
CHANI Barte Prim
Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim
|
Diskvalifikace |
PSI - třída pracovní
ATTI z Hrabovských stájí
Attila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar
|
V1
CAC |
ULSAN Gasko Prim
Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
FENY - třída pracovní
ROYAL RESIE Gasko Prim
Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek
|
V1
CAC |
AXIS Alamo Negro
Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie
|
VD2 |
PSI - třída šampionů
SVEN Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC, Čekatel IHF, Vítěz speciální výstavy |
OZI Las Ksiezniczek
Condor v.Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi
|
V2
r. CAC |
CLAIRMONT z Brzáneckých vinohradů
Eddy v.Julienhof x Awista Black Mondeo
|
V3 |
CHARION Barte Prim
Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim
|
V4 |
DANIELS JACK Šédadab
Dundee v. Buvagt-Hus x Ballantinka Šédedab
|
V |
MENGO ex Mercator
Iberto v.d.Spreewehmühle x Duqua v. Märchenhof
|
V |
SAGAN Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V |
FENY - třída šampionů
ALL-BRII Sideric Miks
Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon
|
V1
CAC, Čekatel IHF, Vítěz speciální výstavy, BOB |
KIRA Plavý vítr
Condor v.Inselparadies x Hetty Plavý vítr
|
V2
res. CAC |
HALKA Barte Prim
Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim
|
V3 |
SANTA CONNY Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V4 |
AFRA Katčina smečka
Black spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia
|
V |
BELLIS z Bylinkové zahrady
Bruno Logo Hastar x Catty spod Krasína
|
V |
UNIE Gasko Prim
Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
|
V |
ORKA Las Ksiezniczek
Condor v.Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi
|
VD |
PRIMA Gasko Prim
Conny v.Ascona x Arabela z Hrádku Kunratic CS
|
VD |
PSI - třída veteránů
BRUCE Country Bohemia
Cadee Zelené Karpaty CS x Erka Gasko CS
|
V1
Nejlepší veterán |
HASKO Gasko Prim
Cartago vom. Fleischereck x Arabela z Hrádku Kunratic CS
|
V2 |
FENY - třída veteránů
BLONDY od Červené skály
Dag Plavý vítr x Cindy od Říčky Bobravy
|
V1
Nejlepší veterán |
IORGA Královské zátiší
Cäsar von der Koboldshütte x Conny Královské zátiší
|
V2 |
BROOKLYN Country Bohemia
Cadde Zelené Karpaty CS x Erka Gasko CS
|
V3 |
ANNA z Kraje kalicha
Carlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr
|
V4 |
PSI - třída čestná
KESTON Plavý vítr
Condor v.Inselparadies x Hetty Plavý vítr
|
1 |
KODY Plavý vítr
Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr
|
2 |
FENY - třída čestná
ATMA Gutta Fortunae
Carlos v. Toberbusch x Gutta Muminí údolí CS
|
1 |
COSMAH v. Balmfluhköpfliblick
Eiko v.d. Pfingstägerten x Duschka v. Alpensicht
|
2 |
Soutěže
Nejhezčí pár psů
Pes |
Fena |
Majitel |
Umístění |
Sagan Gasko Prim |
Bieke v. Elderens' Hof |
Osinski |
1
|
Daniels Jack Šédedab |
Finlandia Šédedab |
Kotálovi |
2
|
Nejlepší chovatelská skupina
Název |
Chovatel |
Umístění |
Barte Prim |
Ing. Tereza Kosinová |
1
|
Gasko Prim (černá) |
Lenka Svobodová |
2
|
z Brzáneckých vinohradů |
Radka Jindráková |
3
|
Katčina smečka |
Kateřina Houšková |
4
|
Nejlepší plemeník
Jméno |
Majitel |
Umístění |
Ozi Las Ksiezniczek |
Michaela Flégrová |
1
|
Hasko Gasko Prim |
Ing. Alena Burdová |
2
|
Výsledky výstav 2007 »