Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů, 10. 5. 2008, Kroměříž


PSI - třída štěňat

Amor Carnovia Silesia

Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia

VN1

FENY - třída štěňat

Andalusia Carnovia Silesia

Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia

VN1


PSI - třída dorostu

Arči z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry von Philippsdorf

VN1 Arči z Vebrkasu - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Aram z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

VN2 Aram z Kraje pestrého kamení - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

VN3 Aslan z Kraje pestrého kamení - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Cadboro Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

VN4 Cadboro Moravia Diamond - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Aaron Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry von Philippsdorf

VN
Alan z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry von Philippsdorf

VN
Caraibo Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

VN

FENY - třída dorostu

Corsi Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

VN1 Corsi Moravia Diamond - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Aura Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry von Philippsdorf

VN2 Aura Corraki Moravia - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


PSI - třída mladých

Aron Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

V1
CAJC Aron Lexova smečka - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

V2 Attis z Valdeckého lesa - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Lucky z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V3 Lucky z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Jasty z Budské samoty

Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri

V4 Jasty z Budské samoty - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Amerlin Takavorakan

Ozi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie

V
Amos vom Beselepark

Tolomeo vom Bachsprung x Anenu vom Heberhof

V
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V
Jared od Červené skály

Nasthus Animagus x Háta od Červené skály

V
Lord z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V
Artur ze Starého Rejvízu

Artur z Duhového kopce x Jetty Plavý vítr

VD

FENY - třída mladých

Aerlin Neskrotná vášeň

Kody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin

V1
CAJC Aerlin Neskrotná vášeň - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Lady z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V2 Lady z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Angie Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V3 Angie Vrtichvost - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Clarion od Královského rybníka

Bente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka

V4 Clarion od Královského rybníka - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

VD
Ansheila Chic z Ecolonu

Ozi Las Ksiezniczek x Angelika Zašovský květ

VD
Baxara z Hrabovských stájí

Nasthus Animagus x Gatia Kris-Ve-Mar

VD
Fessy z Beskydských Argonautů

Arnold z Kejvalky x Ema z Beskydských Argonautů

VD
Fira z Beskydských Argonautů

Arnold z Kejvalky x Ema z Beskydských Argonautů

VD
Kasiopea z Budské samoty

Bente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc

VD


PSI - mezitřída

Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V1
CAC Charlie Šlovický vrch - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Kuno Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V2
res. CAC Kuno Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Ben z Albrechtické samoty

Arnold z Kejvalky x Bibiana Adamův hrádek

V3 Ben z Albrechtické samoty - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Argo Káranský Blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

V4 Argo Káranský Blesk - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Crystal Black z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V
Korby Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V
Zollo Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

V
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

VD
Bajaja Katčina Smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina Smečka

VD

FENY - mezitřída

Berrie Lara z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

V1
CAC Berrie Lara z Úpatí Ondřejníku - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Antoinette Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

V2
res. CAC Antoinette Lexova smečka - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Amálka od Kinských lesů

Kody Plavý vítr x Aneta Černý vrch

V3 Amálka od Kinských lesů - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Kia Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V4 Kia Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Ava Tara Guarda

Barley Moravia Hovacor x Aša z Příhonu

V
Barbucha Katčina Smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina Smečka

V
Bessi Lavandula

Kody Plavý vítr x Nova Gasko Prim

V
Bessy z Eliotova dvora

Nasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny

V
Minze von Gina's veir Linden

Joker von Jesses Meute x Jade von Gina's vier Linden

V
Canetti Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

VD
Kalina Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD
Zeta Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VD
Zira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VD


PSI - třída otevřená

Cyrol Bukový háj

Aron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V1
CAC Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Black Sorbonne z Apollónova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopea z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Black Sorbonne z Apollónova chrámu - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Jeremy Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

V3 Jeremy Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Bert z Julinčina údolí

Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr

V4 Bert z Julinčina údolí - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Acer z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V
Akim Černý vítr

Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr

V
Akim Nova Merigo

Hasko Gasko Prim x Arisha von Philippsdorf

V
Amir z Pradědova kraje

Persano Gasko Prim x Berta z Mrazové kotliny

V
Andy od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu

V
Artuš z Eliotova dvora

Damian Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny

V
Bary Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V
Bentley Mílas Moravia

Belfast v.d. Haselhöhe x Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

V
Berzit Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

V
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V
Eros Indiánská maska

Argo Rosad x Arien Indiánská maska

V
Larsse Plavý vítr

Persano Gasko Prim x Hetty z Páralovy zahrady

V
Sherlock Gasko Prim

Atze von Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Albert z Nedabylské vísky

Apollón z Apollónova chrámu x Floreta od Červené skály

VD
Alger Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

VD
Axi Attractive Nuisance

Atos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia

VD
Cuba z Pískových dolů

Achab von Philippsdorf x Happy Gasko Prim

VD
Dustyn z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

VD
Flip Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

VD
Icy Barte Prim

Keston Plavý vítr x Feiby Barte Prim

VD
Artuš ze Slezské hořiny

Lumen Bixa x Cora Šédedab

bez ocenění

FENY - třída otevřená

Abora Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

V1
CAC Abora Lumakuto - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Clara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae

V2
res. CAC Clara Gutta Fortunae - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Arwen Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

V3 Arwen Kesidy - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Citadella Bukový háj

Aron z Budské samoty x Balda Bukový háj

V4 Citadella Bukový háj - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Akira Zašovský květ

Alda Šedédab x Ariella z Faustova domu

V
Aura Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V
Baxy Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V
Bensi z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

V
Blacky od Královského rybníka

Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu

V
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V
Eliška od Hrnčířského kruhu

Carl von den Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu

V
Jessie z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V
Aika Černý vítr

Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr

VD
Bella Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

VD
Bellona z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

VD
Bona Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

VD
Rian Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek

VD
Dejzy Karelson

Keston Plavý vítr x Jessika Nabuko - JKL

D


PSI - třída pracovní

Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, vítěz speciální výstavy, BOB, čekatel championa IHF Ulsan Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Brennus Nova Merigo

Aik v. Engolling x Arisha von Philippsdorf

V2
res. CAC Brennus Nova Merigo - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Cayetana Moravia Hovacor

Gambo v.d. Hausbergkante x Deizy od Říčky Bobravy

V1
CAC Cayetana Moravia Hovacor - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


PSI - třída šampionů

Bray-Bo Sideric Miks

Hasko Gasko Prim x Adaly Biely Démon

V1
CAC Bray-Bo Sideric Miks - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Uno Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Uno Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty z Páralovy zahrady

V3 Kody Plavý vítr - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V4 Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Archibald z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

V

FENY - třída šampionů

Dafneé Indiánská maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

V1
CAC, vítěz speciální výstavy, čekatel championa IHF Dafneé Indiánská maska - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Bonnie Folcrum

Ozi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia

V2
res. CAC Bonnie Folcrum - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Cindy von Philippsdorf

Capron vom Brahmetal x Azazela von Philippsdorf

V3 Cindy von Philippsdorf - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


PSI - třída veteránů

Arny z Královské stezky

All Tiger Black Mondeo x Ajka od Červené skály

V1 Arny z Královské stezky - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Elsa Černá tečka

Diabolo Biely Démon CS x Arisa Ďáblovo oko CS

V1
Nejlepší veterán Elsa Černá tečka - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Anna z Kraje kalicha

Carlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr

V2 Anna z Kraje kalicha - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


FENY - třída čestná

Oriflame Gasko Prim

Conny v. Ascona x Dusty Gasko

1 Oriflame Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Baxia Moravia Hovacor

Wenty Biely Démon x Deizy od Říčky Bobravy

2 Baxia Moravia Hovacor - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Bensi Moravia Hovacor

Wenty Biely Démon x Deizy od Říčky Bobravy

3 Bensi Moravia Hovacor - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]
Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

Eiko v.d. Pfingstägerten x Duschka vom Alpensicht

4 Cosmah vom Balmfluhköpfliblick - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


Soutěže

Nejhezčí pár psů

Nejhezčí pár psů - Uno Gasko Prim, Zeta Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]

Uno Gasko Prim, Zeta Gasko Prim

majitel: Svobodová Jana, chovatel: Svobodová Lenka


Nejkrásnější chovatelská skupina

Nejkrásnější chovatelská skupina 1. místo - Gasko Prim - plavá - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno] Nejkrásnější chovatelská skupina 2. místo - Gasko Prim - černá se znaky - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno] Nejkrásnější chovatelská skupina 3. místo - Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]

  1. Gasko Prim - plavá, chovatel: Svobodová Lenka
  2. Gasko Prim - černá se znaky, chovatel: Svobodová Lenka
  3. Royal Safe, chovatel: Slezák Martin


Nejlepší plemeník speciální výstavy

Kody Plavý vítr

majitel: Brázdová Anna, chovatel: Faiglová Michaela

Kody Plavý vítr a jeho potomci - Speciální výstava Kroměříž, 10. 5. 2008 [nové okno]


Výsledky výstav 2008 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus