Výsledky výstavy: Klubová výstava hovawartů, 13. 5. 2007, Kroměříž

Sponzor výstavy: Proplan Webové stránky Proplan, sponzora výstavy [odkaz vede mimo tento web]

Rozhodčí: HANS BIERWOLF - SABINE KERSCHNER



PSI - třída štěňat

Argi Gasko Prim

Kox v. Kottmarblick x Berenika Adamův hrádek

VN 1

FENY - třída štěňat

Bessy z Eliotova dvora

Nasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny

VN 1
Baffy z Eliotova dvora

Nasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny

VN 2

PSI - třída dorostu

Zollo Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VN 1 Zollo Gasko Prim [nové okno]
Arogant Arivalo Asso

Big Ben de Latetitia x Arisha von Philippsdorf

VN 2 Arogant Arivalo Asso [nové okno]
Aison Tara Guarda

Barley Moravia Hovacor x Aša z Příhonu

VN 3 Aison Tara Guarda [nové okno]

FENY - třída dorostu

Zeta Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VN 1 Zeta Gasko Prim [nové okno]
Zira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VN 2 Zira Gasko Prim [nové okno]
Ava Tara Guarda

Barley Moravia Hovacor x Aša z Příhonu

N 3 Ava Tara Guarda [nové okno]
Cally Yrtep

Keston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady

N 4 Cally Yrtep [nové okno]

PSI - třída mladých

Korby Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH Korby Royal Safe [nové okno]
Aramis z Kódzkiej Zagrody

Prim Las Ksiezniczek x Berta znad Rzeki Maskawy

V 2 Aramis z Kódzkiej Zagrody [nové okno]
Brix z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

V 3 Brix z Kraje vlka [nové okno]
Coral Gold z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V 4 Coral Gold z Duhového kopce [nové okno]
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V
Argo Nové sady

Artur z Duhového kopce x Felon Kris-Ve-Mar

V
Bentley Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

V
Berzit Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

V
Bredley ze Slezské Hořiny

Arnold z Kejvalky x Cora Šédedab

V
Crystal Black z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V
Dustyn z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V
Icy Barte Prim

Keston Plavý vítr x Feiby Barte Prim

V
Yrro Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V

FENY - třída mladých

Clara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH Clara Gutta Fortunae [nové okno]
Beast Mista Jaswin

Keston Plavý vítr x Winky Biely démon

V 2 Beast Mista Jaswin [nové okno]
Kiwi Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V 3 Kiwi Royal Safe [nové okno]
Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

V 4 Barchetta Mílas Moravia [nové okno]
Bella Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V
Coffee Hope z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V
Arwen Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

VD
Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

VD
Baxy Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

VD
Bennie Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

VD
Cindy z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

VD
Eliška od Hrnčířského kruhu

Carl von den Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu

VD
Eržika od Hrnčířského kruhu

Carl von den Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu

VD
Kalina Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD

PSI - mezitřída

Bono Folcrum

Ozi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia

V 1, CAC Bono Folcrum [nové okno]
Atti z Hrabovských stájí

Attila vom Wildweibchentein x Gatia Kris-Ve-Mar

V 2, res. CAC Atti z Hrabovských stájí [nové okno]
Monty Plavý vítr

Carl von den Rabauken x Hetty Plavý vítr

V 3 Monty Plavý vítr [nové okno]
Ezop Moravia Hovacor

Arko z Pomezí x Baira Moravia Hovacor

V 4 Ezop Moravia Hovacor [nové okno]
Anzi - Bady Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

V
Archibald Bonifácio

Arny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim

VD
Eros Indiánská maska

Argo Rosad x Arien Indiánská maska

VD
Ido z Budské samoty

Bary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc

VD

FENY - mezitřída

Xena Gasko Prim

Hasko Gasko Prim x Carin z Ročkova

V 1,CAC Xena Gasko Prim [nové okno]
Ioky z Budské samoty

Bary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc

V 2, res. CAC Ioky z Budské samoty [nové okno]
Ciporah Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V 3 Ciporah Gutta Fortunae [nové okno]
Alvia Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

V 4 Alvia Kesidy [nové okno]
Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V
Ciara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V
Alma Kasurgis

Jasper Plavý vítr x Centa Růžové atrium

VD
Barleta Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

VD
Bella Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

VD
Erien Indiánská maska

Argo Rosad x Arien Indiánská maska

VD
Claudie Karelson

Art ze Starého dvora x Venta od Jinolických rybníků

D

PSI - třída otevřená

Jack z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V 1, CAC
Artuš Královské srdce

Benji z Královské stezky x Betty z Dudákova kraje

V 2, res. CAC
Artuš z Eliotova dvora

Damian Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny

V 3
Acer z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V
Akim Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V
Albi Katveri

Jasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce

V
Amir z Pradědova kraje

Persano Gasko Prim x Berta z Mrazové kotliny

V
Bendji od Královského rybníka

Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu

V
Brahamik z Julinčina údolí

Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr

V
Cipísek Chip Farm

Askan Moravia Hovacor x Angie z Ročkova

V
Eis Caffeé de Brasil Šédedab

Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab

V
Charion Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feibi Barte Prim

V
Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V
Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V
Jeremy Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

V
Jimmy z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V
Uno Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V
Vasko Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V
Akim Nova Merigo

Hasko Gasko Prim x Arisha von Philippsdorf

VD
Akim od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu

VD
Archi Zašovský květ

Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu

VD
Aston Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

VD
Babar Indiánska maska

Clever Gold Mondeo x Aura Šťastná hviezda

VD
Cid Zlaté oko

Canny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko

VD
Cuba z Pískových dolů

Achab von Philippsdorf x Happy Gasko Prim

VD
Daniel od Hrnčířského kruhu

Bary ze Zámrsku x Barborka od Hrnčířského kruhu

VD
Atos z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

DISKVALIFIKOVÁN

FENY - třída otevřená

Sunny Gasko Prim

Atze von Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V 1, CAC
Iris z Budské samoty

Bary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc

V 2, res. CAC
Avensis Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

V 3
Jawa Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

V 4
Adélka z Kraje vlka

Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor

V
Agata Rose Wind

Artur z Duhového kopce x Boney Džarnakala

V
Apolenka z Kraje vlka

Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor

V
Brillantina z Duhového kopce

Damian Adamův hrádek x Hexa z Páralovy zahrady

V
Brona Zlaté oko

Carleon Gold Mondeo x Askia Zlaté oko

V
Ensenada Šédedab

Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab

V
Roxy v.d. Hausbergkante

Gregor v. Völkerschlachtdenkmal x Numi v.d. Hausbergkante

V
Santa Conny Gasko Prim

Atze von Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Tosari Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Prima Gasko Prim

V
Ashera Moravia Diamond

Grand z Páralovy zahrady x Baxia Moravia Hovacor

VD
Atrea Královské srdce

Benji z Královské stezky x Betty z Dudákova kraje

VD
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

VD
Cerrie Horské Sedlo

Art ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr CS

VD
Cherryl Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

VD
Isabella od Červené skály

Atos ze Starého dvora x Háta od Červené skály

VD
Itta od Červené skály

Atos ze Starého dvora x Háta od Červené skály

VD
Jenny z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

VD
Jessie z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

VD
Bianca z Pískových dolů

Lumen Bixa x Happy Gasko Prim

D
Chani Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

nedostatečná
Idena od Červené skály

Atos ze Starého dvora x Háta od Červené skály

DISKVALIFIKOVÁNA

PSI - třída pracovní

Atos ze Starého dvora

Argo v. Balmfluhköpfliblick x Alma Růžové atrium

V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ČEKATEL ŠAMPIONA IHF Atos ze Starého dvora [nové okno]
Arnold z Kejvalky

Charon Gasko Prim x Agáta z Hrnčířského kruhu

V 2, res. CAC
Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V 3
Calderon Moravia Hovacor

Gambo v.d. Hausbergkante x Deizy od Říčky Bobravy

V 4

FENY - třída pracovní

Baxia Moravia Hovacor

Wenty Biely Démon x Deizy od Říčky Bobravy

V 1, CAC
Cayetana Moravia Hovacor

Gambo v.d. Hausbergkante x Deizy od Říčky Bobravy

V 2, res. CAC
Royal Resie Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek

V 3
Coney Jantarová zahrada

Persano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr

nedostatečná

PSI - třída vítězů

Ozi Las Ksiezniczek

Condor v. Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi

V 1, CAC
Archibald z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

V 2, res. CAC
Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V 3
Barry z Pomezí

Carleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe

V 4

FENY - třída vítězů

Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ČEKATEL ŠAMPIONA IHF, BOB Dafneé Indiánska maska [nové okno]
Unie Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V 2, r. CAC
Alrisha z Úpatí Ondřejníku

Artur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora

V 3
Arien Indiánska maska

Cäsar v.d. Koboldshütte x Aura Šťastná hviezda

V 4
Andra z Duhového kopce

Erny Plavý květ x Hexa z Páralovy zahrady

ODSTOUPILA

FENY - třída čestná

Ayrin z Pomezí

Erotik Gasko CS x Fuji Royal Safe

1
Cosmah vom Balmfluhköpfliblick

Eiko v.d. Pfingstägerten x Duschka vom Alpensicht

2

PSI - třída veteránů

Hasko Gasko Prim

Cartago vom Fleischereck x Arabela z Hrádku Kunratic

V 1, NEJLEPŠÍ VETERÁN

FENY - třída veteránů

Anna z Kraje kalicha

Carlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr

V 1
Hexa z Páralovy zahrady

Andy Er - Su x Ambra Gasko CS

V 2

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

Mílas Moravia
1. místo
Gasko Prim
2. místo
Indiánská maska
3. místo
Royal Safe
4. místo

Nejhezčí PÁR PSŮ

Calderon Moravia Hovacor
Roxy v.d. Hausbergkante

majitel: Hana Jemelková

1. místo
Cid Zlaté oko
Brona Zlaté oko

majitel: Jiří a Marie Peřinovi

2. místo

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus