Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů, 14. 5. 2006, Kroměříž
Sponzor výstavy: Eukanuba
Rozhodčí - psi: Ing. Luděk Novák
Rozhodčí - feny: MVDr. Gabriela Ridarčíková
|
|
|
BAX z Krásného Botiče výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, čekatel šampiona IHF |
JACK z Páralovy zahrady výborný 1, CAJC, BOB |
AYRIN z Pomezí výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, čekatel šampiona IHF |
PSI - třída dorostu
BRENNUS Nova Merigo
Aik V. Engoling x Arisha Von Philippsdorf
chovatel: Vlková Ivana
majitel: Vlková Ivana
| VN 1
|
EROS Indiánska maska
Argo Rosad x Arien Indiánska maska
chovatel: Kolenčík Ľudovít MVDr.
majitel: Ficková Kateřina
| VN 2
|
BRILANT Nova Merigo
Aik V. Engoling x Arisha Von Philippsdorf
chovatel: Vlková Ivana
majitel: Brázdilová Marcela
| N 3
|
FENY - třída dorostu
ERIEN Indiánska maska
Argo Rosad x Arien Indiánska maska
chovatel: Kolenčík Ľudovít MVDr.
majitel: Procházka Michal
| VN
|
PSI - třída mladých
JACK z Páralovy zahrady
Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady
chovatel: Novák Luděk, Ing.
majitel: Luža Josef, Ing.
|
V 1, CAJC, BOB
|
ACER z Prorub
Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim
chovatel: Kárníková Nelly
majitel: Jankelová Radka
| V 2
|
ULSAN Gasko Prim
Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
chovatel: Svobodová Lenka
majitel: Brázdová Blanka, Ing.
| V 3
|
JUMPER Royal Safe
Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí
chovatel: Slezák Martin
majitel: Kůstková Tamara
| V 4
|
AMIR z Pradědova kraje
Persano Gasko Prim x Berta z Mrazové kotliny
chovatel: Černíček Luboš
majitel: Čechák Milan
| V |
ATREY Vidovický kříž
Persano Gasko Prim x China Royal Safe
chovatel: Dušek Milan
majitel: Havla Karel
| V |
ATTI z Hrabovských stájí
Attila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar
chovatel: Lyčková Barbora, Ing.
majitel: Gregor Aleš, Mgr.
| V |
CODDYS Gora Monte
Iwan v.d. Elbperle x Carioka Gold Mondeo
chovatel: Chmelinová Radka
majitel: Brdovi Vladimír a Zdeňka
| V |
HALLEY Šlovický vrch
Akym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty
chovatel: Peclová Jana
majitel: Řehoř Miroslav, Ing.
| V |
JEREMY Royal Safe
Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí
chovatel: Slezák Martin
majitel: Szkorupa Bronislav
| V |
CUBA z Pískových dolů
Achab von Philippsdorf x Happy Gasko Prim
chovatel: Pecha Vladan, RNDr.
majitel: Štamposká Ivana
| D |
FENY - třída mladých
JESSIE z Páralovy zahrady
Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady
chovatel: Novák Luděk, Ing.
majitel: Kavan Milan
| V 1, CAJC
|
JAWA Royal Safe
Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí
chovatel: Slezák Martin
majitel: Slezákovi Šárka a Martin
| V 2
|
ADÉLKA z Kraje vlka
Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor
chovatel: Procházka Filip
majitel: Rosskohl David
| V 3
|
ANGELA z Kraje vlka
Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor
chovatel: Procházka Filip
majitel: Zatřepálek Jan
| V 4
|
BERENIKA z Rajského kopce
Jasper Plavý vítr x Bianka Adamův hrádek
chovatel: Lupienská Renáta
majitel: Lupienská Renáta | V |
BRINKLEY z Krásného Botiče
Atos ze Starého dvora x Campari Šédedab
chovatel: Pangrácová Kateřina
majitel: Kraus Josef
| V |
JULIE z Páralovy zahrady
Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady
chovatel: Novák Luděk, Ing.
majitel: Boleslav René, Ing.
| V |
UNIE Gasko Prim
Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
chovatel: Svobodová Lenka
majitel: Mazurová Martina
| V |
ARANKA ze Slezské hořiny
Lumen Bixa x Cora Šédedab
chovatel: Rybička Josef, Ing.
majitel: Křeháček Roman
| VD |
BELLA Ostravské hvozdy
Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka
chovatel: Rajmanová Šárka
majitel: Břežná Hana
| VD |
BRILLANTINA z Duhového kopce
Damián Adamův hrádek x Hexa z Páralovy zahrady
chovatel: Otrubová Alena, Mgr.
majitel: Makovcová Michaela
| VD |
FLEUR z Horské pastviny
Ozi Las Ksiezniczek x Baby z Horské pastviny
chovatel: Nesvačilová Jana
majitel: Nosek Tomáš
| VD |
PSI - mezitřída
BAX z Krásného Botiče
Atos ze Starého dvora x Campari Šédedab
chovatel: Pangrácová Kateřina
majitel: Boháček Jan
| V 1, CAC, Vítěz SV, ček. šamp. IHF
|
NASTHUS Animagus
Timo v. Schondratal x Orane-Jinka des Trois Petits Diable
chovatel: Rogalska Monika
majitel: Lyčková Barbora, Ing.
| V 2, r. CAC
|
IVOR od Červené skály
Atos ze Starého dvora x Háta od Červené skály
chovatel: Procházková Hana
majitel: Jindřich Jan, Ing.
| V 3
|
CHIVAS z Budské samoty
Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc
chovatel: Černá Lidmila
majitel: Bína Pavel, Ing.
| V 4
|
AKIM Nova Merigo
Hasko Gasko Prim x Arisha v. Phillippsdorf
chovatel: Vlková Ivana
majitel: Beranová Iva
| V |
EIS CAFFEE de Brasil Šédedab
Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab
chovatel: Makovcová Lucie
majitel: Schmidt Miloslav, Ing.
| V |
ASTON Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
chovatel: Štěrbová Zuzana
majitel: Sokolová Martina
| VD |
BRAHAMIK z Julinčina údolí
Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr
chovatel: Mazurová Martina
majitel: Mazurová Martina | VD |
LARSSE Plavý vítr
Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr
chovatel: Faiglová Michaela
majitel: Vokurka Martin
| VD |
FENY - mezitřída
ALMERA Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
chovatel: Štěrbová Zuzana
majitel: Ševeček Libor, Ing.
| V 1, CAC
|
AXIS Alamo Negro
Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie
chovatel: Vaňo Lubomír, Ing.
majitel: Nenutil Oldřich
| V 2, r. CAC
|
BLACKY od Královského rybníka
Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu
chovatel: Dekanová Timotea
majitel: Dekanová Timotea
| V 3
|
ROXY von der Hausbergkante
Gregor v. Völkerschlachtdenkmal x Numi v.d. Hausbergkante
chovatel: Pratt Georgina
majitel: Jemelková Hana
| V 4
|
ALFA-ROMEO Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
chovatel: Štěrbová Zuzana
majitel: Bezdíčková Petra
| V |
ARICA Katveri
Jasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce
chovatel: Štěpánová Kateřina, Ing.
majitel: Černá Lidmila
| V |
ATREA Královské srdce
Benji z Královské stezky x Betty z Dudákova kraje
chovatel: Fialová Evženie
majitel: Procházková Daniela
| V |
CHIBETA z Budské samoty
Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc
chovatel: Černá Lidmila
majitel: Celý Erik
| V |
ÁGNES Sidaho
Achab von Philippsdorf x Chelse z Páralovy zahrady
chovatel: Gajdzioková Lenka
majitel: Holeček Tomáš
| VD |
ARANKA z Trocnovského dvorce
Apollón z Apollónova chrámu x Laenthia Gasko Prim
chovatel: Vochozková Petra
majitel: Matějka František
| VD |
AUDI Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
chovatel: Štěrbová Zuzana
majitel: Zapletalová Radmila
| VD |
AVENSIS Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
chovatel: Štěrbová Zuzana
majitel: Štěpaník Antonín
| VD |
BRENDY z Julinčina údolí
Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr
chovatel: Mazurová Martina
majitel: Bartošová Alena
| VD |
CORA von Philippsdosrf
Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf
chovatel: Valentová Veronika
majitel: Šťastná Jana
| VD |
ENERGI EBRO Šédedab
Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab
chovatel: Makovcová Lucie
majitel: Brožík František, Ing.
| VD |
ENSENADA Šédedab
Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab
chovatel: Makovcová Lucie
majitel: Burda Lukáš, Ing.
| VD |
CHIKITA z Budské samoty
Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc
chovatel: Černá Lidmila
majitel: Šlégr Zdeněk
| VD |
ISABELLA od Červené skály
Atos ze Starého dvora x Háta od Červené skály
chovatel: Procházková Hana
majitel: Horváth Robert
| VD |
PSI - třída otevřená
ATOS z Rajského kopce
Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek
chovatel: Lupienská Renáta
majitel: Kozmíková Petra, Ing.
| V 1, CAC
|
ALF z Kytínského kraje
Aran z královské stezky x Bezinka od Hrnčířského kruhu
chovatel: Sucharda Petr, MUDr.
majitel: Šlampa Otomar
| V 2, r.CAC
|
ARCHI Zašovský květ
Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu
chovatel: Kočíbová Petra
majitel: Moldová Šárka
| V 3
|
ARKO z Pomezí
Erotik Gasko x Fuji Royal Safe
chovatel: Dänemark Daniel
majitel: Mazánik Michael
| V 4
|
AGERON Moravia Diamond
Grand z Páralovy zahrady x Baxia Moravia Hovacor
chovatel: Řihošková Martina
majitel: Kalmus Adolf
| V |
ALAN z Horské pastviny
Fram z Páralovy zahrady x Borga u Třešňovky
chovatel: Nesvačilová Jana
majitel: Dofek Milan
| V |
ARCHIBALD z Rajského kopce
Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek
chovatel: Lupienská Renáta
majitel: Matloch Marián, Ing.
| V |
BRAY-BO Sideric Miks
Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon
chovatel: Miksová Gabriela
majitel: Vojáček Jaromír, MUDr.
| V |
NASCO Gasko Prim
Arvin od Červené skály x Arabela z Hrádku Kunratic
chovatel: Svobodová Lenka
majitel: Nosek Tomáš
| V |
ANGELO Queen Elsa
Bary ze Zámrsku x Alenka od Hrnčířského kruhu
chovatel: Sojková Markéta
majitel: Kmochová Eva, Ing.
| VD |
ARTUŠ Královské srdce
Benji z Královské stezky x Betty z Dudákova kraje
chovatel: Fialová Evženie
majitel: Novák Miroslav, Ing.
| VD |
CID Zlaté oko
Canny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko
chovatel: Peřinová Marie
majitel: Peřinovi Jiří a Marie
| VD |
FERDINAND Adamův hrádek
Xingo Biely démon x Blondy od Červené skály
chovatel: Černá Andrea
majitel: Prchal Martin, Ing.
| VD |
IRR z Páralovy zahrady
All z Královské stezky x Hella z Páralovy zahrady
chovatel: Novák Luděk, Ing.
majitel: Koňařík František
| VD |
FENY - třída otevřená
ANGELIKA Zašovský květ
Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu
chovatel: Kočíbová Petra
majitel: Mráková Jana, MUDr.
| V 1, CAC
|
ALRISHA z Úpatí Ondřejníku
Artur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora
chovatel: Divín Martin, RNDr.
majitel: Hrubá Michaela, MUDr.
| V 2, r.CAC
|
BRENDA Chip Farm
Grand z Páralovy zahrady x Angie z Ročkova
chovatel: Glatt Jan
majitel: Elisková Dana
| V 3
|
BORKA Astra Nigra
Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia
chovatel: Kolka Ľubomír, JUDr.
majitel: Puczok René
| V 4
|
ANDRA od Lužnických jezů
All z Královské stezky x Airin Krušnohorská růže
chovatel: Richtr Jiří, Ing.
majitel: Keprt Milan
| V |
ASHERA Moravia Diamond
Grand z Páralovy zahrady x Baxia Moravia Hovacor
chovatel: Řihošková Martina
majitel: Řihošková Martina
| V |
CORRY von Philippsdosrf
Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf
chovatel: Valentová Veronika
majitel: Liberdová Eva
| V |
FREDERIKA Adamův hrádek
Xingo Biely démon x Blondy od Červené skály
chovatel: Černá Andrea
majitel: Hobza Petr
| V |
ROYAL RESIE Gasko Prim
Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek
chovatel: Svobodová Lenka
majitel: Fidlerová Tereza
| V |
ANABELA z Rajského kopce
Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek
chovatel: Lupienská Renáta
majitel: Klicnar Martin, Ing.
| VD |
BRONA Zlaté oko
Carleon Gold Mondeo x Askia Zlaté oko
chovatel: Peřinová Marie
majitel: Peřinovi Jiří a Marie
| VD |
CHERRY Černá tečka
Lumen Bixy x Baria Barte Prim
chovatel: Valušová Květoslava
majitel: Vantuchová Dagmar
| VD |
PSI - třída pracovní
ARTUR z Duhového kopce
Erny Plavý květ x Hexa z Páralovy zahrady
chovatel: Otrubová Alena, Mgr.
majitel: Hebnar Jaroslav
| V 1, CAC
|
FENY - třída pracovní
BAXIA Moravia Hovacor
Wenty Biely démon x Deizy od Říčky Bobravy
chovatel: Jemelková Hana
majitel: Řihošková Martina
| V 1, CAC
|
PSI - třída vítězů
ADALGI Moravia Diamond
Grand z Páralovy zahrady x Baxia Moravia Hovacor
chovatel: Řihošková Martina
majitel: Hrbek Jan, MUDr.
| V 1, CAC
|
FENY - třída vítězů
AYRIN z Pomezí
Erotik Gasko x Fuji Royal Safe
chovatel: Dänemark Daniel
majitel: Slezákovi Šárka a Martin
| V 1, CAC, Vítěz SV, ček.šamp. IHF
|
ANDRA z Duhového kopce
Erny Plavý květ x Hexa z Páralovy zahrady
chovatel: Otrubová Alena, Mgr.
majitel: Štěpánová Kateřina, Ing.
| V 2, r.CAC
|
AKIRA Zašovský květ
Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu
chovatel: Kočíbová Petra
majitel: Měrková Renata
| V 3
|
DAFNEÉ Indiánska maska
Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda
chovatel: Kolenčík Ľudovít MVDr.
majitel: Zemanovi R. + J.
| V 4
|
PSI - třída veteránů
HASKO Gasko Prim
Cartago vom Fleischereck x Arabela z Hrádku Kunratic
chovatel: Svobodová Lenka
majitel: Burdová Alena, Ing.
| V 1, Nejlepší veterán
|
Nejhezčí PÁR PSŮ
CID Zlaté oko BRONA Zlaté oko
majitel: Peřinovi Jiří a Marie
|
1. místo
|
NASCO Gasko Prim FLEUR z Horské pastviny
majitel: Nosek Tomáš
|
2. místo
|
Výsledky výstav 2006 »