Výsledky výstavy: Národní výstava psů, 9. 4. 2006, Ostrava
Rozhodčí: Vladimír Alt
PSI - třída mladých
JACK z Páralovy zahradyPersano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady | V 1, CAJC |
---|---|
ACER z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim | V 2 |
ATTI z Hrabovských stájíAttila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar | V 3 |
ARTUŠ z Eliotova dvoraDamián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny | V 4 |
BARY Ostravské hvozdyBary ze Zámrsku x Hery Černá tečka | VD |
BAX z Krásného BotičeAtos ze Starého dvora x Campari Šédedab | VD |
JEREMY Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí | VD |
FENY - třída mladých
UNIE Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim | V 1, CAJC |
---|---|
BRENDY z Julinčina údolíPersano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr | V 2 |
APOLENKA z Kraje vlkaPersano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor | VD 3 |
ANGIE z Eliotova dvoraDamián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny | VD 4 |
ASHA z Eliotova dvoraDamián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny | VD |
ATHEA z Eliotova dvoraDamián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny | VD |
BELLA Ostravské hvozdyBary ze Zámrsku x Hery Černá tečka | VD |
BORA Ostravské hvozdyBary ze Zámrsku x Hery Černá tečka | VD |
CORTINA Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte | VD |
BONA Ostravské hvozdyBary ze Zámrsku x Hery Černá tečka | D |
JESSIE z Páralovy zahradyPersano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady | D |
PSI - mezitřída
ANDREW Alamo NegroPersano Gasko Prim x Africa zo Šarpie | V 1 |
---|---|
ARTUŠ Královské srdceBenji z Královské stezky x Betty z dudákova kraje | VD |
FENY - mezitřída
ALMERA Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick | V 1, CAC |
---|---|
AVENSIS Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick | V 2 |
AXIS Alamo NegroPersano Gasko Prim x Africa zo Šarpie | V 3 |
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Golgotu | V 4 |
ALRISHA z Úpatí OndřejníkuArtur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora | V |
KELLY Černá tečkaLumen Bixa x Baria Barte Prim | VD |
ISABELLA od Červené skályAtos ze Starého dvora x Háta od Červené skály | D |
PSI - třída otevřená
BRAY-BO Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely démon | V 1, CAC, NV, BOB |
---|---|
ALBERT Astra MoldaviaErny Plavý květ x Izabela Královské zátiší | V 2 |
BARRY z PomezíCarleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe | VD |
ARCHIBALd z Rajského kopceHasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek | D |
FENY - třída otevřená
AKIRA Zašovský květAlda Šédedab x Ariella z Faustova domu | V 1, CAC, NV |
---|---|
DAFNEÉ Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda | V 2, r.CAC |
CORRY von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf | V 3 |
ADINA ArmadogDamián Adamův hrádek x Arma ze Suchých luk | VD 4 |
ANABELA z Rajského kopceHasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek | VD |
PSI - třída vítězů
ARTUR z Duhového kopceErny Plavý květ x Hexa z Páralovy zahrady | V 1, CAC |
---|
FENY - třída vítězů
AFRIKA Gora MonteXymo v. Gablitztal x Carioka Gold Mondeo | V 1, CAC |
---|