Výsledky výstavy: Klubová výstava Hovawartů 2017 bez zadávání titulu Klubový vítěz, 17. 6. 2017, Praha - Horní Počernice

Rozhodčí: J. Janda (dorost, mladí, veteráni), S. Darting-Entemann

 

PSI - třída dorostu

Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

VN1 Castor Plattensee-Wart - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Charisma Seahawk

Leroy v.d.Hofreite x Ebony Seahawk

VN1 Charisma Seahawk - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V1
CAJC, BOJ Haron Lexova smečka - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Caesar Edazri Loci

Atila Alisante x Eddie-Enn Sideric Miks

V2 Caesar Edazri Loci - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Caesar Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko prim

V3 Caesar Felicity Bohemia - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4 Athrey Micailve - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Cesar z Vltavského Kraje

Barny Seahawk x Agila z Vltavského kraje

VD
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého rejvízu

VD
Gerry Debbie Ann

Arigo v.d.Kurpfalzjagern x Annie Black prim

VD
Uran Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD
Uriel Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD
Ursam Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD

FENY - třída mladých

Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAJC Artemis Micailve - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V2 Ariana Divine Destiny - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Althea Micailve - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Cassie Bohemia Lischin

Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj

V4 Cassie Bohemia Lischin - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Usuri Gasko prim

idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

V
Casiopea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD
Grenadina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VD
Ursi Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD
Uschi Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD
Utima Gasko prim

Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim

VD
 

PSI - mezitřída

Benyen Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V1
CAC Benyen Kasurgis - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V2
R.CAC Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V3 Hogar z Julinčina údolí - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Aboki Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

V4 Aboki Akrimis Drslavice - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Gordon Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V
Cid Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

VD
Benerro Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD
Brocky Briant Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

D

FENY - mezitřída

Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V1
CAC Ginny Černý vítr - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Happy z Jůlinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
R. CAC Happy z Jůlinčina údolí - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Beony Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD3 Beony Kasurgis - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Cita Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko prim

VD4 Cita Felicity Bohemia - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC, Nej. pes, BOB Flynn Seahawk - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V2
R. CAC Guseppe Snow Meadow - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Hick Sideric Miks

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks

V3 Hick Sideric Miks - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Bilbo Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Afrodita Huad'Dib

V4 Bilbo Huad'Dib - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Arcas Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí

Luk v.Volkerschlachtdenkmal x Desire to Win z Brzáneckých vinohradů

V
Neron Gasko prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko prim

V
Almus Jabofi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

VD
Antony Černý sen

Chester Barte prim x Ascona Bohemia Calvados

VD
Aron Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

VD
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
BillyRoy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VD
Eddy Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Eboy-Fay Sideric Miks

VD
Largo Královská stráž

Ajax Szoke Tiszaparti x Fidži Královská stráž

VD
Vango z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

VD

FENY - třída otevřená

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Gina Anonymus Notus

V1
CAC, Nej. fena, BOS Breeze Plattensee-Wart - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Grays Eilleen

Caramel Pusztai Pandur x Esira Vom Pfarrhof

V2
R. CAC Grays Eilleen - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi- Raj x Boogie Černý vítr

V3 Freddie Černý vítr - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Daryn Seahawk

Ulsan Gasko prim x Anitun z Valdeckého lesa

V4 Daryn Seahawk - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Blair Ave Fortunae

Roy v.Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan

V
Brixie Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks x Yris Gasko prim

V
Denny Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V
Elexis Černý vítr

Ulsan Gasko prim x Boogie Černý vítr

V
Maureen Gasko prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko prim

V
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V
Amira Com-Belvedér

Achilles Hovi Dream x Bonnie Kessada

VD
Beauty Zola z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Borgia Bohemia Lischin

Arnie Čerchovské hvozdy x Grecy Bukový háj

VD
Cassie Stín lesa

Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek

VD
Graffiti Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD
 

PSI - třída pracovní

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Borrego z Podhořanských kopců

Docent v. Philippsdorf x Eramie Gasko prim

V2
R. CAC Borrego z Podhořanských kopců - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko prim x Channelaine Gasko prim

V3 Afareus Channe Line - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD2 Genesis Seahawk - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD3 Brannan Elibuky - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

VD4 Debbie Katveri - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Arnie Čerchovské hvozdy

Daniel Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V1
CAC Arnie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V2
R. CAC Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V3 Bady Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V4 Apollo from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD

FENY - třída šampionů

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V1
CAC Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Derrin Debbie Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black prim

V2
R. CAC Derrin Debbie Ann - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Shanti Gasko prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko prim

V3 Shanti Gasko prim - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Eboy-Fay Sideric Miks

V4 Ebony Seahawk - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Aššur Siderecan

Hasko Gasko prim x Axa z Divišovských sadů

V1 Aššur Siderecan - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Boogie Černý vítr

Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr

V1
BOV Boogie Černý vítr - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
Abora Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

V2 Abora Lumakuto - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

FENY - třída čestná

Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

V1 Anitun z Valdeckého lesa - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno] Largo Královská stráž + Usuri Gasko prim - Klubová výstava Praha, 17.6.2017 [nové okno]
 
  • 1. místo - Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny, maj. Martina Vršecká
  • 2. místo - Largo Královská stráž + Usuri Gasko prim, maj. Bc. Iva Simková

Nejlepší chovatelská skupina

  • Černý vítr, maj. Bc. Martina Balonová
  • Gasko Prim, maj. Lenka Svobodová

Výsledky zaslala paní Anna Brázdová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus