Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu CAC a Klubový vítěz, 23. 9. 2017, Oslavany

Rozhodčí: Elena Škvařilová (psi), Terézia Gargušová (feny)

PSI - třída štěňat

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

VN1 Canny Carpathia Heart - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

VN2 Harri Finn Eldorádo Lipí - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VN3 El Cid Amijon Star - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VN1 Emestine Black Prim - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Baccara Crosdant Edmontes

Crosby Kesidy x Nefertiti Ennie Barte Prim

VN2 Baccara Crosdant Edmontes - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Annie Chlupaté srdce

Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim

N3 Annie Chlupaté srdce - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Maya Aldeon

Endriew Westbohemia Star x Charlotte Aldeon

Nenastoupila
 

FENY - třída dorostu

Dora z Hrabovských stájí

Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí

Nenastoupila
 

PSI - třída mladých

Alfréd z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V1
CAJC Alfréd z Lhoteckého gruntu - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

V2 Coinneach Na3 - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Ursam Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD3 Ursam Gasko Prim - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Clifford Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

Nenastoupil
Crouton Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

Nenastoupil

FENY - třída mladých

Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V1
CAJC, BOJ Adelheid z Lhoteckého gruntu - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD2 Abrielle Micailve - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Lotte v. Vögele Hof

Flocky Eilleen x Heyhey v. Vögele Hof

VD3 Lotte v. Vögele Hof - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD4 Uschi Gasko Prim - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Astra z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

D
Gwendolina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

Nenastoupila
 

PSI - mezitřída

Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V1
CAC Tiberius Gasko Prim - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
res.CAC Hogar z Julinčina údolí - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V3 Royal Royal Safe - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Buddy Bohuš z Narcisovej

Alvin Skrytý prízrak x Fju Folcrum

V4 Buddy Bohuš z Narcisovej - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V
Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

Neposouzen

FENY - mezitřída

Daphne z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V1
CAC Daphne z Rajského kopce - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Dark Beauty z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V2
res.CAC Dark Beauty z Rajského kopce - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Althea Micailve - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V4 Ginny Černý vítr - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Grenadina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VD
Bea z Podještědské zahrady

Cyr Tara Guarda x Bety z Hroznějovické hájovny

D
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

Nenastoupila
Gracy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

Vyloučena
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

Nenastoupila
Rooney Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

Nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC Flynn Seahawk - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Bravo Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V2
res.CAC Bravo Plattensee-Wart - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Bolt Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V3 Bolt Regis Moravia - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V4 Army Pom pette - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Brit Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V
Flóki Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

V
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Bee Green Charlie Ave Fortunae

Roy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan

VD
Baldur Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

D

FENY - třída otevřená

Against all odds Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

V1
CAC, Klubova vítězka, BOB, Ček. Ch.IHF Against all odds Ghipinaldo - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Annie Moravia Nobilis

Darcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum

V2
res.CAC Annie Moravia Nobilis - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Briga Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V3 Briga Elibuky - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Brixia Saint Barbarons

Arancio v. Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V4 Brixia Saint Barbarons - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Aretha ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

V
Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Ofelia z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V
Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

VD
Angie Com-Belvedér

Achilles Hovi Dream x Bonnie Kessada

VD
Beauty Zola z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Beggie Gránická smečka

Assan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí

D
Iris Aldeon

Totus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon

D
 

PSI - třída pracovní

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, Klubový vítěz, BOS, Ček. Ch. IHF Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V2
res.CAC Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V3 Falcon Gora Monte - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

Nenastoupil

FENY - třída pracovní

Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

Vyloučena
Olmeca z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

Vyloučena
 

PSI - třída vítězů

Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC Amaro Carpathia Heart - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
res.CAC Apollo from Black Meadow - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3 Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V4 Upas Hovarian - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V
Archibald z Narcisovej

Benji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum

V

FENY - třída vítězů

Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V1
CAC Anima Bensi Lady Marion - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V2
res.CAC Energy Debbie-Ann - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Belaya Shae Tralfazz

Belay-Assam v. Xamilou x Eli Folcrum

V3 Belaya Shae Tralfazz - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V4 Brannan Elibuky - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V1
BOV Argus Canewart - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Mefist Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka

V2 Mefist Černá tečka - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V1 Debbie Katveri - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
 

PSI - třída čestná

Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V1 Darcius Gasko Prim - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V2 Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V3 Cooper Debbie-Ann - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

Neposouzen

FENY - třída čestná

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V1 Derrin Debbie-Ann - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
 

Soutěže

Chovatelská skupina
Gasko Prim - 1. místo chovatelská skupina - Klubová výstava Oslavany u Brna, 23. 9. 2017 [nové okno]
  • 1. místo Gasko Prim - černí se znaky
  • 2. místo Carpathia Heart - plaví

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus