Výsledky výstavy: Speciální výstava, 13. 5. 2017, Knížecí rybník u Tábora

Rozhodčí: Božena Ovesná, Petra Krivy (D), Bojana Razpotnik (SLO)

 

FENY - třída dorostu

Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

VN1 Charisma Seahawk - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Black Night from Black Meadow

Cooper Debbie-Ann x Pepper z Budské samoty

VN2 Black Night from Black Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Aboki Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

V1
CAJC Aboki Akrimis Drslavice - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Ursam Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V2 Ursam Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V3 Rolex Royal Safe - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V4 Targus Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Andant Sam Edmontes

Bard Debbie-Ann x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Artty Edmontes

Bard Debbie-Ann x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Ceaser Edazri loci

Atila Alisante x Eddie-Enn Sideric Miks.

V
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V
Alfréd z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

VD
Benny od Květnické studánky

Cooper Debbie-Ann x Abigail od Květnické studánky

VD
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
Gerry Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

VD
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

absence
Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

absence

FENY - třída mladých

Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V1
CAJC, BOJ Diana z Rajského kopce - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V2 Ariana Divine Destiny - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Corry Bohemia Lischin

Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj

V3 Corry Bohemia Lischin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V4 Usuri Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Amee Edmontes

Bard Debbie-Ann x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Betty Sarasany

Apollón Sarasany x Ellyse od Královského rybníka

V
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Cita Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V
Lotte vom Voegele Hof

Flocky Eilleen x Heyhey vom Voegele hof

V
Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V
Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

VD
Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

VD
Casiopea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD
Hardie Debbie-Ann

Heineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann

VD
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

D
Bea z Podještědské zahrady

Cyr Tara Guarda x Bety z Hroznějovické hájovny

absence
Thellis Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

absence
 

PSI - mezitřída

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC Hogar z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V2
res.CAC Army Pom pette - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V3 Boreas Regis Moravia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD4 Tiberius Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Benerro Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD

FENY - mezitřída

Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V1
CAC Ginny Černý vítr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
res.CAC Happy z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Denny Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V3 Denny Amijon Star - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Brea Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V4 Brea Kasurgis - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Africa Alti Benes

Angel Seahawk x Fleur Sideric Miks.

V
Bella Bee Fai-Fai Lemu

Qwenn z Budské samoty x Daisy Westbohemia star

V
Brianda Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

V
Coco ze Švestkového sadu

Roy v. Wiener Stadtrand x Drahomíra z Kraje kalicha

V
 

PSI - třída otevřená

Loki od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V1
CAC Loki od Červené skály - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V2
res.CAC Hick Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V3 Cairo Hali Gali - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V4 Guseppe Snow Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Arran z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

V
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Dream Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V
Flóki Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

V
Garo Moravia Diamond

Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond

V
Andreo Soluma

Jacobi Gasko Prim x Amber Adely z Kraje bílé pěny

VD
Andy Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Argo Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Basco Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VD
BillyRoy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VD
Brocky Bryant Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

VD
Eragon Katčina smečka

Berwill Hali Gali x Cibulka Katčina smečka

VD
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

VD
Nesquik Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

VD
Cody Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

D
Gaudí Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

absence

FENY - třída otevřená

Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V1
CAC Bekky von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V2
res.CAC Freddie Černý vítr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V3 Alice Lee Cooper from Black Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Daya Lexova smečka

Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka

V4 Daya Lexova smečka - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Addicted to you Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

V
Alya Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V
Arwen z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

V
Babette Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus

V
Brixie Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V
Catuschka Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V
Daira Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V
Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Grays Eilleen

Caramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof

V
Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

V
Arwen z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Bassira Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VD
Cassie Stín lesa

Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek

VD
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

absence
 

PSI - třída pracovní

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, ček.š.IHF, VSV, BOB Aik Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V2
res.CAC Hanibal Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V3 Qwenn z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V4 Afareus Channe Line - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Bags z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V
Simba Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V

FENY - třída pracovní

Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

V1
CAC Blueberry Na3 - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V2
res.CAC Cailin Sun Kesidy - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V3 Debbie Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V1
CAC Heineken Šédedab - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V2
res.CAC Gino des Trois Petits Diables - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V3 Amaro Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V4 Ardal Cordis Paladin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

D

FENY - třída vítězů

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V1
CAC, ček.š.IHF, VSV, BOS Rennie z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V2
res.CAC Éowyn Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V3 Bonitas Arcana Dei - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Belaya Shae Tralfazz

Belay Assam von Xamilou x Eli Folcrum

V4 Belaya Shae Tralfazz - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

absence
 

PSI - třída veteránů

Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V1
BOV Dawson z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V2 Diossos z Kraje kalicha - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3 Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Aššur Siderecan

Hasko Gasko Prim x Axa z Divišovských sadů

V4 Aššur Siderecan - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V1 Vanilka Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Boogie Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V2 Boogie Černý vítr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Unie Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V3 Unie Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

V4 Cindy v. Philippsdorf - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
Daisy Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
 

PSI - třída čestná

Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V1 Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]

FENY - třída čestná

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V1 Derrin Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
 
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Prix z Páralovy zahrady + Puma z Páralovy zahrady - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno] Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno] Largo Kráľovská stráž + Usuri Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
 
  1. Prix z Páralovy zahrady + Puma z Páralovy zahrady, maj. MUDr. Michaela Hrubá
  2. Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny, maj. Martina Vršecká
  3. Largo Kráľovská stráž + Usuri Gasko Prim, maj. Bc. Iva Simková
 
Nejlepší chovatelská skupina
Gasko Prim - černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno] Černý vítr, chovatel Bc. Martina Balonová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno] Gasko Prim, chovatel Lenka Svobodová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno] Debbie-Ann, chovatel Kristýna Banertová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 13.5.2017 [nové okno]
 
  1. Gasko Prim - černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová
  2. Černý vítr, chovatel Bc. Martina Balonová
  3. Gasko Prim, chovatel Lenka Svobodová
  4. Debbie-Ann, chovatel Kristýna Banertová

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus