Výsledky výstavy: Národní výstava psů Ostrava, 8. 4. 2017 - 9. 4. 2017, Ostrava

Rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)

PSI - třída mladých

Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V1
CAJC, BOJ, BOS
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V2
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V3
Buddy Bohuš z Narcisovej

Alvin Skrytý prízrak x Fju Folcrum

V4
Persi z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

VD
Audaz Dakawart

Amaro Carpathia Heart x Dafné Zašovský květ

D

FENY - třída mladých

Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V1
CAJC
Doris z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V2
Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V3
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V4
Daisy z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V
Gracy Debbie-Ann

Arigo v. d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

VD
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Utima Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
 

FENY - mezitřída

Ofelia z Páralovy zahrady

Lakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V1
CAC
Cloe Amijon Star

Barny Seahawk x Bessy Amijon Star

V2
res.CAC
Olmeca z Páralovy zahrady

Lakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

VD3
 

PSI - třída otevřená

Big Ben Villa Rivvis

Bajaja Katčina smečka x Catherine z Kraje kalicha

V1
CAC, NV
Archibald z Narcisovej

Benji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum

V2
res.CAC
Largo Král'ovská stráž

Ajax Szöke Tiszaparti x Fidži Král'ovská stráž

V3
Caray ze Starého Rejvízu

Caraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého Rejvízu

V4
Cool Amigo Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

VD

FENY - třída otevřená

Alya Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V1
CAC
Beauty Zola z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

V2
res.CAC
Aspera Jabofi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

V3
Goldie Srebrne Pole

Faustus Tu Pilnuje x Fanta Slodka Dolina

V4
Caira ze Starého Rejvízu

Caraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého Rejvízu

V
Altanea Magic Bllue Planet

Cody Lavandula x Abbaye z Kraje bílé pěny

VD
 

FENY - třída pracovní

Diggy Takavorakan

De, Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie

V1
 

PSI - třída šampionů

Amaro Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC

FENY - třída šampionů

Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V1
CAC, NV, BOB
 

Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus