Výsledky výstavy: Interdog Bohemia Mladá Boleslav, 12. 8. 2017 - 13. 8. 2017, Mladá Boleslav
Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)
PSI - třída štěňat
Hymy Harribo Eldorádo LipíUpas Hovarian x Ayrin Cicesbeo |
VN1 |
---|
FENY - třída štěňat
Dina z Hrabovských stájíLeonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Coinneach Na3Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu |
V1 CAJC, Cruft's qualifying |
---|---|
Uragan Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VD2 |
FENY - třída mladých
Artemis MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
V1 CAJC, Cruft's qualifying, BOJ |
---|---|
Uniconnie Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
V2 |
Ariana Divine DestinyBenji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu |
V3 |
Puma z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
VD4 |
Usuri Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VD |
PSI - mezitřída
Hogar z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAC |
---|---|
Tiberius Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V2 res.CAC |
Cup of Tea Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
V3 |
Prix z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralova zahrady |
V4 |
Cipísek Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
V |
FENY - mezitřída
Terttu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V1 CAC |
---|---|
Happy z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V2 res.CAC |
Althea MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VD3 |
Cecilia Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAC, CACIB, Cruft's qualifying, BOB |
---|---|
Guseppe Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Neron Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim |
V3 |
Arcas Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
VD4 |
Argo z Kraslické dolinyAdam Haf Raf x Andromeda Axabell |
VD |
FENY - třída otevřená
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAC, CACIB, Cruft's qualifying, BOS |
---|---|
Alischa z Divoké třešňovkyChadwick Kráľovská stráž x Casandra Gasko Prim |
V2 |
PSI - třída pracovní
Borrego z Podhořanských kopcůDocent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
V1 |
---|
FENY - třída pracovní
Energy Debbie-AnnArigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Qwenn z Budské samotyDarcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty |
V1 CAC |
---|---|
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V2 res.CAC |
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V3 |
FENY - třída šampionů
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V1 |
---|
PSI - třída veteránů
Akim Lucky IjsbeerAkim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty |
V1 Cruft's qualifying, BOV |
---|
FENY - třída veteránů
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks. |
V1 Cruft's qualifying |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.