Výsledky výstavy: Intercanis Brno, 24. 6. 2017 - 25. 6. 2017, VV Brno

Rozhodčí: Václavík Miroslav

PSI - třída mladých

Eliot Ben z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAJC, BOJ
Clifford Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

V2
Ursam Gasko Prim

Idalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD4

FENY - třída mladých

Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAJC
Uschi Gasko Prim

Idalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim

V2
Usuri Gasko Prim

Idalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Cora Bohemia Lischin

Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj

VD4
Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC, CACIB, BOB
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V2
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia Star x Arwen Elibuky

VD3

FENY - mezitřída

Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC
Casta Way Pessoa

Amaro Carpathia Heart x Andy ze Světlovských luk

V2
r. CAC
Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V3
Arita Abonito

Argo Lady Marion x Desiree Snow Meadow

V4
Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V
 

PSI - třída otevřená

Bond ze Švestkového sadu

Lord z Páralovy zahrady x Drahomíra z Kraje vlka

VD1

FENY - třída otevřená

Brixia Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Královská stráž

V1
CAC, CACIB, BOS
Annie Moravia Nobilis

Darcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum

V2
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V3
Briga Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD4
Aromíra z Moravské vinné 5151A

Artex z Lašské brány x Blue Ray z Ecolonu

VD
 

PSI - třída pracovní

Leroy von der Hofreite

Leo vom Hause Luka x Josy von der Hofreite

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC

FENY - třída šampionů

Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, r. CACIB
 

FENY - třída veteránů

Lady z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Dana Klepalová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus