Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, 22. 4. 2017 - 23. 4. 2017, České Budějovice

Rozhodčí: MVDr. František Šimek

PSI - třída mladých

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAJC, BOJ
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Steinroller Sthella

VD2
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

D

FENY - třída mladých

Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V1
CAJC
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V2
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Dark Beauty z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

VD4
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD
Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

VD
Utima Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Aron Pom Pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

VD1
Orson z Páralovy zahrady

Lakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady

neposouzen

FENY - mezitřída

Aischa Soluma

Jacobi Gasko Prim x Amber Adely z Kraje bílé pěny

V1
CAC
 

PSI - třída otevřená

Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC, r. CACIB
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V2
r. CAC
Loki od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V3
Arran z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

V4
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

VD

FENY - třída otevřená

Dixi Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V1
CAC, r. CACIB
Borgia Bohemia Lischin

Arnie Čerchovské hvozdy x Grecy Bukový háj

V2
r. CAC
Rina Šlovický vrch

Darcy z Kraje kalicha x Nexi Šlovický vrch

V3
Betty Lee Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VD4
Elora Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

VD
 

FENY - třída pracovní

Antarra Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC, CACIB, BOB
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
r. CAC

FENY - třída šampionů

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC, CACIB, BOS
Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
r. CAC
 

PSI - třída veteránů

Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus