Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno, 4. 2. 2017 - 5. 2. 2017, VV Brno

Sobota 4.2.2017

Rozhodčí: Erwin Deutscher (A)

FENY - třída štěňat

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

VN1
 

PSI - třída dorostu

Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN1

FENY - třída dorostu

Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN1
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN2
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN3
Utima Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN4
 

PSI - třída mladých

Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAJC, Cruft's kvalifikace, BOJ
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V2
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V3
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD4
Cup of Tea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD

FENY - třída mladých

Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAJC, Cruft's kvalifikace
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V2
Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V3
Casiopea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

V4
Cecilia Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD
Connie Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

VD
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

VD
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
 

PSI - mezitřída

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC, res.CACIB

FENY - mezitřída

Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V1
CAC
Amina Medissia

Jacobi Gasko Prim x April z Psího ranče

V2
res.CAC
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD3
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC
Hick Siderick Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Siderick Miks.

V2
res.CAC
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

VD3

FENY - třída otevřená

Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOS
Energy Debbie-Ann

Arigo v. d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V2
res.CAC
Blair Ave Fortunae

Roy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan

V3
Bona Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V4
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Debbie Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v. d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V
Heidi Aldeon

Bond vom Gut Grone x Bleys Folcrum

V
Beggie Gránická smečka

Assan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí

VD
 

PSI - třída pracovní

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V1
CAC
Elis z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány

V2
res.CAC
 

PSI - třída šampionů

Amaro Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOB
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V2
res.CAC
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V3
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V4
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V

FENY - třída šampionů

Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V1
CAC, res.CACIB
Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
res.CAC
 

FENY - třída veteránů

Lady z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V1
BOV
 

Neděle 5.2.2017

Rozhodčí: Onishchenko Georgiy (UA)

FENY - třída štěňat

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

VN1
 

PSI - třída dorostu

Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN1

FENY - třída dorostu

Uniconne Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN1
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN2
Rebecca Kris-Ve-Mar

Atila Alisante x Aireen z Nové loučky

VN3
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN4
Utima Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN
 

PSI - třída mladých

Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAJC, BOJ, BOS
Cup of Tea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

V2
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD3
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD4
Carson Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD

FENY - třída mladých

Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAJC
Connie Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V2
Casta Way Pessoa

Amaro Carpathia Heart x Andy ze Světlovských luk

V3
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V4
Casiopea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

V
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
 

PSI - mezitřída

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC
Orson z Páralovy zahrady

Lakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V2
res.CAC

FENY - mezitřída

Annie Moravia Nobilis

Darcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum

V1
CAC
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V2
res.CAC
 

PSI - třída otevřená

Nesquik Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

V1
CAC
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V2
res.CAC
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3

FENY - třída otevřená

Bensi Sněhová závěj

Argo Lady Marion x Akira Sněhová závěj

V1
CAC, CACIB, BOB
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
res.CAC
Caira ze Starého rejvízu

Caraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého rejvízu

V3
Energy Debbie-Ann

Arigo v. d. Kurpfaljagern x Debbie Katveri

V4
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Bona Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový Háj

V
Debbie Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v. d. Kurpfaljagern x Debbie Katveri

V
 

PSI - třída pracovní

Baghir Scorteus Mons

Jekkyl Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, res.CACIB

FENY - třída pracovní

Elis z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány

V1
CAC
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový Háj

V2
res.CAC
 

PSI - třída šampionů

Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V1
CAC, CACIB
Amaro Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V2
res.CAC
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V3
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V4

FENY - třída šampionů

Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, res.CACIB
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V2
res.CAC
 

FENY - třída veteránů

Lady z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus