Výsledky výstavy: Klubová výstava s CAC bez zadávání titulu Klubový vítěz, 26. 6. 2016, Praha 9 - Horní Počernice

Rozhodčí: B. Sochorová (psi), M. Václavík (feny)

 

FENY - třída štěňat

Belladonna od Hlubockého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VN1 Belladonna od Hlubockého parku - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
 

FENY - třída dorostu

Gira Černý vítr

Beatl z Nerudovky x Boogie Černý vítr

VN1 Gira Černý vítr - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Cassie z Radyňského podhradí

Barney Seahawk x Babu Hali Gali

VN2 Cassie z Radyňského podhradí - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Goldie Černý vítr

Beatl z Nerudovky x Boogie Černý vítr

N3 Goldie Černý vítr - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Barnabáš von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V1
CAJC Barnabáš von Bobble - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Geralt Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

V2 Geralt Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Hero Katveri

Imperiál Gasko Prim x Vendy z Hovgartu

V3 Hero Katveri - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V4 Bustter Awedante - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Auditor Jafobi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

VD
Gaston Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

neposouzen

FENY - třída mladých

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi raj x Anonymus Notus Gina

V1
CAJC, BOJ Breeze Plattensee-Wart - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Beony Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V2 Beony Kasurgis - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD3 Genesis Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Graffiti Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD4 Graffiti Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Airisha Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

VD
Brianda Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

VD
Daffy Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

VD
 

PSI - mezitřída

Fren Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC Fren Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]

FENY - mezitřída

Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V1
CAC, Nej.fena, BOB Energy Debbie-Ann - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Beckie Elibuky

Artes z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V2 Beckie Elibuky - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Victory z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

V3 Victory z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V4 Alice Lee Cooper from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Cassie Stín lesa

Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek

VD
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

VD
Feebee Černý vítr

Eddi Hovi raj x Boogie Černý vítr

VD
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi raj x Boogie Černý vítr

VD
 

PSI - třída otevřená

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, Nej.pes, BOS Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V2
R.CAC Guseppe Snow Meadow - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Eddy Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V3 Eddy Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresia Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V4 Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Abady Barney Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Gracy Bukový háj

V
Affric Lafarr Star

Bandit v.Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

V
Agiro Fai Fai Lemu

Bond Černý vítr x Daisy Westbohemia star

V
Andy Blacka Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Apollo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje Vlka

V
Arcas Cordis Paladin

Aristo Teresia Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Ed-Dhor Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V
Largo Královská stráž

Ajax Szoke Tizsaparti x Fidži Královská stráž

V
Alex z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Angel Seahawk

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aika Černý vítr

VD
Nesquik Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra Fain Sideric Miks.

VD

FENY - třída otevřená

Ginger Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

V1
CAC Ginger Katveri - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Alka od Plátěné hory

Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty

V2 Alka od Plátěné hory - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Elora Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V3 Elora Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Bonnie Edazri Loci

Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.

V4 Bonnie Edazri Loci - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Alexie Linden Way

Attis z Valdeckého lesa x Ami Amijon Star

VD
Ayrin Cicesbo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

VD
Oradea Královská stráž

Iron Chatka Zielarki x Cortina Královská stráž

VD
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

VD
Beggie Gránická smečka

Assan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí

D
 

PSI - třída pracovní

Barny Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAC Barny Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V2
R.CAC Qwenn z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Borrego z Podhořanských kopců

Doccent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

VD3 Borrego z Podhořanských kopců - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Caspian Black Lobivia

Donatello von Philippsdorf x Apogee Lobivia

VD4 Caspian Black Lobivia - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Ebony-Fay Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V1 Ebony-Fay Sideric Miks - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V2 Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Erotik Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAC Erotik Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V2
R.CAC Atila Alisante - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovaria x Radinka Hovarian

V3 Upas Hovarian - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]

FENY - třída šampionů

Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V1
CAC Bonitas Arcana Dei - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Ebony Seahawk - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Atisha von Bobble

Nastus Animagus x Ambra Hali Gali

VD3
 

PSI - třída veteránů

Bond Černý vítr

Fuch v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V1
BOV Bond Černý vítr - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V2 Akim Lucky Ijsbeer - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Aššur Siderecan

Hasko Gasko Prim x Axa z Divišovských sadů

V3 Aššur Siderecan - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

VD4 Argo Amijon Star - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V1 Anitun z Valdeckého lesa - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
Boogie Černý vítr

Fuch v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V2 Boogie Černý vítr - Klubová výstava Praha, 26. 6. 2016 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Nejlepší pár psů - Borrego z Podhořanských kopců a Genesis Seahawk - Klubová výstava Praha, 26.6.2016 [nové okno]
  1. Borrego z Podhořanských kopců a Genesis Seahawk
 
Dítě a pes
Dítě a pes - Lukáš Senohrábek a Ebony Seahawk - Klubová výstava Praha, 26.6.2016 [nové okno]
  1. Lukáš Senohrábek a Ebony Seahawk
 
Nejlepší chovatelská skupina
Nejlepší chovatelská skupina - 1. místo Seahawk - černí se znaky - Klubová výstava Praha, 26.6.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 2. místo Černý vítr - plaví - Klubová výstava Praha, 26.6.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 3. místo Seahawk - černí - Klubová výstava Praha, 26.6.2016 [nové okno]
  1. Seahawk - černí se znaky
  2. Černý vítr - plaví
  3. Seahawk - černí
 

Výsledky výstav 2016 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus