Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů v rámci IHF dní, 11. 9. 2016, KK Zetor Brno

Rozhodčí: Sabine Kerschner, Ingrid Mikulášová, Kirsten Wesche, Luděk Novák

PSI - třída štěňat

Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VN1 Coinneach Na3 - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Pongo z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN2

Fotografie není k dispozici.

Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

VN3 Brix Junior Cicesbeo - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

VN4 Balue Cicesbeo - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN
Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

N
Gerry Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

N
Persi z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

N
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

N

FENY - třída štěňat

Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VN1 Abrielle Micailve - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

VN2 Elza z Kraje vlka - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN3 Puma z Páralovy zahrady - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Aenigma Duo custodes

Adar Šenovský dvůr x Nimba Král'ovská stráž

VN4 Aenigma Duo custodes - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VN
Grenadina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VN
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VN
Porta z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

N
 

PSI - třída dorostu

Ceaser Edazri loci

Atila Alisante x Eddie-Enn Sideric Miks.

VN1 Ceaser Edazri loci - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VN2 Tiberius Gasko Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Caesar Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

VN3 Caesar Felicity Bohemia - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VN4 Targus Gasko Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

VN1 Adria Akrimis Drslavice - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Orion Sweet Angel Kaelynn Belladante's

Bero vom Casino Bond Royal x Bellatrix G Orionis z Arkova souhvězdí

VN2 Orion Sweet Angel Kaelynn Belladante's - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Daisy z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

VN3 Daisy z Rajského kopce - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Haja Hovi-Raj

Isger vom Schwedenstein x Engie Hovi-Raj

VN4 Haja Hovi-Raj - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Alema Queen Isabell

Endriew Westbohemia star x Isabella Král'ovská stráž

VN
 

PSI - třída mladých

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAJC Boreas Regis Moravia - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V2 Cairo Hali Gali - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V3 Hogar z Julinčina údolí - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Denver Janowicka dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidži Kráľovská Stráž

V4 Denver Janowicka dolina - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Assan Abonito

Argo Lady Marion x Desiree Snow Meadow

VD

FENY - třída mladých

Brixia Saint Barbarons

Arancio v. Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V1
CAJC, BOJ Brixia Saint Barbarons - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Bella Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V2 Bella Regis Moravia - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Annie Moravia Nobilis

Darcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum

V3 Annie Moravia Nobilis - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V4 Happy z Julinčina údolí - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Aika Hovi Alexu

Alan Hovi Dream x Nesi Černá Tečka

V
Amina Medissia

Jacobi Gasko Prim x April z Psího ranče

V
Branny Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

V
Aimee Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

VD
Aischa Soluma

Jacobi Gasko Prim x Amber Adely z Kraje bílé pěny

VD
Hessy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

VD
Gemma Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

nenastoupila
 

PSI - mezitřída

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC Afareus Channe Line - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Caray ze Starého Rejvízu

Caraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého Rejvízu

VD2 Caray ze Starého Rejvízu - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Bronson Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

VD3 Bronson Plattensee-Wart - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Hero Katveri

Imperial Gasko Prim x Vendy z Hovgartu

VD4 Hero Katveri - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Orson z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

VD
Favory Eldorádo Lipí

Cyrol Bukový háj x Ayrin Cicesbeo

D

FENY - mezitřída

Bensi Sněhová závěj

Argo Lady Marion x Akira Sněhová závěj

V1
CAC Bensi Sněhová závěj - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Caysha-Lee Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

V2
res.CAC Caysha-Lee Iormino Grande - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V3 Alice Lee Cooper from Black Meadow - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

VD4 Daisy Black Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Quincebois Tigerwood

Boomer vom Kesseltal x Pines Ankhet At Quincebois

VD
Victory z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC Ardal Cordis Paladin - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Brit Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V2
res.CAC Brit Coras Garden - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Nesquik Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

V3 Nesquik Barte Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Leonard od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V4 Leonard od Červené skály - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Andy Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Catango z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

VD
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

VD
Island Kráľovská stráž

Attis z Valdeckého lesa x Fidži Král'ovská stráž

nenastoupil

FENY - třída otevřená

Aromína z Moravské vinné 5151A

Artex z Lašské brány x Blue Ray z Ecolonu

V1
CAC, VSV Aromína z Moravské vinné 5151A - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Bona Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V2
res.CAC Bona Elibuky - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V3 Energy Debbie-Ann - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Debbie Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V4 Debbie Debbie-Ann - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V
Heidi Aldeon

Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum

V
Iris Aldeon

Totus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon

V
Jais des Leus Altiers

Harley Sun des Leus Altiers x Dao des Leus Altiers

V
Abigail Tralfazz

Aslan z Kraje pestrého kamení x Eli Folcrum

VD
Aisy Carpathia Heart

ECCO vom Tyrolsberg x AIMIE Sagbariam

VD
Aura z Vřesinského statku

Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe

VD
Avery von Alten Farben

De'Cochise vom Tullnerbach x Anonymus Dolly

VD
Bjori Carpathia Heart

Hobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam

VD
Carmenita z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

VD
Maja od Červené skály

Aran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály

VD
Altanea Magic Blue Planet

Cody Lavandula x Abbaye z Kraje bílé pěny

nenastoupila
Desiree Snow Meadow

Fantastik Gasko Prim x Cascade od Královského rybníka

nenastoupila
Gioia Hovi-Raj

Marlon vom Illtal x Engie Hovi-raj

nenastoupila
Hosíí Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

nenastoupila
 

PSI - třída pracovní

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, VSV, ček. šamp. IHF, BOB Aik Carpathia Heart - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V2
res.CAC Falcon Gora Monte - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Caspian Black Lobivia

Donatello v. Philippsdorf x Apogee Lobivia

V3 Caspian Black Lobivia - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Harley Sun des Leus Altiers

Igor von der Hofreite x Sunia Las Ksiezniczek

V4 Harley Sun des Leus Altiers - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD
Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

VD
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

VD
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

VD

FENY - třída pracovní

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V1
CAC Perla Gasko Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V2
res.CAC Blackie Amijon Star - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V3 Brannan Elibuky - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Grouchenka Sun des Leus Altiers

Chester Barte Prim x Sunia Las Ksiezniczek

V4 Grouchenka Sun des Leus Altiers - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Jamaica Kráľovská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

V
Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD
Akawa Ebritte

Hobo vom Schondratal x Brittany Nova Moravia

VD
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
 

PSI - třída vítězů

Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC Amaro Carpathia Heart - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Jágó Pusztai Pandur

Batanco Neskrotná vášeň x Pusztai Pandur Amidala

V2
res.CAC Jágó Pusztai Pandur - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V3 Upas Hovarian - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Bailey Asiguarda

BOND Černý vítr x ASIA Vidovický kříž

V4 Bailey Asiguarda - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Geroj Sumo Sun des Leus Altiers

Chester Barte Prim x Sunia Las Ksiezniczek

V
Zeus von der Bildeiche

Costa vom Haselrieder Wald x Undine von der Bildeiche

V
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

VD
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

VD
Bris Asiguarda

Bond Černý vítr x Asia Vidovický kříž

VD

FENY - třída vítězů

Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V1
CAC Meggie z Páralovy zahrady - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
res.CAC Ashley Cicesbeo - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Brittany Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

V3 Brittany Nova Moravia - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Corry z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

V4 Corry z Hrabovských stájí - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Aimie Carpathia Heart

ECCO vom Tyrolsberg x AIMIE Sagbariam

V
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Belaya Shae Tralfazz

Belay-Assam von Xamilou x Eli Folcrum

V
Bellatrix G Orionis z Arkova souhvězdí

Luk v. Völkerschlachtdenkmal x Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

V
Bria Asiguarda

Bond Černý vítr x Asia Vidovický kříž

V
Dajana z Posonia

Bastien Aldeon x Dorotka z Julinčina údolí

V
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V
Engie Hovi-Raj

Bolek v. Kahltal x Ajka Hovi-Raj

nenastoupila
 

PSI - třída veteránů

Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V1 Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V2 Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V3 Dawson z Julinčina údolí - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V1
ček.šamp.IHF, BOV, BOS Carevna Katčina smečka - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Cortina Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte

V2 Cortina Kráľovská stráž - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
Pines Ankhet At Quincebois

Pines Saxophone At Hightimbers x Kynaf Tiy of Pines

V3

Fotografie není k dispozici.

 

FENY - třída čestná

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V1 Angie Coras Garden - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Nejlepší pár psů - Geroj Sumo Sun des Leus Altiers + Grouchenka Sun des Leus Altiers - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno] Nejlepší pár psů 2. místo - Boreas Regis Moravia + Angie Coras Garden - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
  1. Geroj Sumo Sun des Leus Altiers + Grouchenka Sun des Leus Altiers
  2. Boreas Regis Moravia + Angie Coras Garden
 
Nejlepší chovatelská skupina
Nejlepší chovatelská skupina - 1. místo Carpathia Heart - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 2. místo Debbie-Ann - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 3. místo Kráľovská stráž - Speciální výstava Brno, 11.9.2016 [nové okno]
 
  1. Carpathia Heart
  2. Debbie-Ann
  3. Kráľovská stráž

Výsledky výstav 2016 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus