Výsledky výstavy: Klubová výstava s CAC bez zadávání titulu Klubový vítěz, 13. 6. 2015, Praha 10 - Rychety

Rozhodčí: MVDr. Šimek (mezitřída, třída otevřená, pracovní a vítězové psů i fen), Jiří Janda (třída dorostu, mladých a veteránů psů i fen)

 

PSI - třída dorostu

Cooper Maxmilian Ebidix

Et Hovi-raj x Crux Ebidix Navare Prim

VN1

FENY - třída dorostu

Alice Lee Cooper Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VN1
 

PSI - třída mladých

Gaston z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAJC, BOJ Gaston z Julinčina údolí - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-raj x Boogie Černý vítr

V2 Fredy Černý vítr - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3 Arne Cordis Paladin - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Bernie Edazri loci

Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.

V4 Bernie Edazri loci - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Arcas Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické zahrady x Cascade od Královského rybníka

V
Simba Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V
Ajax z Podještědské zahrady

Ben z Albrechtické zahrady x Bety z Hroznějovické hájovny

VD
Aschley z Podještědské zahrady

Ben z Albrechtické zahrady x Bety z Hroznějovické hájovny

VD
Ektor Debbie-Ann

Arigo v.d.Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

VD
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

VD
Henry Daimar

Heineken Šédedab x Carrie Daimar

VD
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

VD
Atos z Podještědské zahrady

Ben z Albrechtické zahrady x Bety z Hroznějovické hájovny

D
Fred Pektorův statek

Aran Zmizelá Vltava x Bonnie Corraki Moravia

neposouzen

FENY - třída mladých

Feebee Černý vítr

Eddi Hovi-raj x Boogie Černý vítr

V1
CAJC Feebee Černý vítr - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi-raj x Boogie Černý vítr

V2 Freddie Černý vítr - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Beckie Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V3 Beckie Elibuky - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Bellisa Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

V4 Bellisa Sagbariam - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Féba od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V
Grays Eilleen

Caramel Pusztai Pandur x Esira vom Pfarrhof

V
Ajša z Podještědské zahrady

Ben z Albrechtické zahrady x Bety z Hroznějovické hájovny

VD
Bassira Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VD
Bona Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD
Carmenita z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna vom Wildeweibchenstein

VD
Caya z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna vom Wildeweibchenstein

VD
Friebee Černý vítr

Eddi Hovi-raj x Boogie Černý vítr

VD
Oradea Královská Stráž

Iron Chatka Zielarki x Cortina Královská stráž

VD
Sarga Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

neposouzen
 

PSI - mezitřída

Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V1
CAC Bady Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V2
R.CAC Upas Hovarian - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Bumper Ebidix

Bersek Mista Jaswin x Crux Ebidix Navare Prim

V3 Bumper Ebidix - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Gaudí Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

V4 Gaudí Katveri - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Gamp Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

V
Garon z Úpatí Ondřejníku

Heineken Šédedab x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

V
Alex z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Condor Black Prim

Conty Lexova smečka x Apis Black Prim

VD
Gyros Daimar

Aslan z Kraje pestrého kamení x Daisy Daimar

VD

FENY - mezitřída

Ginger Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

V1
CAC Ginger Katveri - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V2
R.CAC Derrin Debbie-Ann - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Ann-Berry Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD3 Ann-Berry Awedante - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Anttara Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD4 Anttara Awedante - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Angie z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Berry Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

VD
Pandora Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

D
 

PSI - třída otevřená

Loki od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V1
CAC, Nej.pes, BOB Loki od Červené skály - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Erotik Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Erotik Seahawk - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Beatle z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

V3 Beatle z Nerudovky - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V4 Bernie Black Prim - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Axel Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

V
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V
Largo Královská stráž

Ajax Szoke Tiszaparti x Fidži Královská stráž

V
Bakis Řevnická tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

VD
Ciddo Seahawk

Bond Černý vítr x Celebra Gasko Prim

VD
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

VD
Asberry Na3

Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu

vyloučen

FENY - třída otevřená

Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

V1
CAC Maureen Gasko Prim - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Elora Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Elora Seahawk - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

V3 Pepper z Budské samoty - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V4 Anima Bensi Lady Marion - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Annabella z Podbrdských lesů

Assan Teresie Bohemia x Eazy Bukový háj

V
Bety z Hroznějovické hájovny

Chivas z Budské samoty x Alice od Vltavského jezu

V
Brixie Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

VD
Gilli Sideric Miks.

Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.

VD
 

PSI - třída pracovní

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almondis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC Hanibal Gora Monte - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

V1
CAC Crux Ebidix Navare Prim - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V1
CAC Atila Alisante - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Barney Seahawk - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V3 Athos Arcana Dei - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

V4 Argo Amijon Star - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Apollón Sarasany

Benji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V
Bags z Kraje Bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

VD

FENY - třída šampionů

Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC, Nej.fena, BOS Aisha Hali Gali - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V2
R.CAC Cayenne Černý vítr - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V1 Dawson z Julinčina údolí - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V1
BOV Anitun z Valdeckého lesa - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V2 Halka Barte Prim - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Blacky od Královského rybníka

Carleon Gold Mondeo x Ariana z Gilgitu

V3 Blacky od Královského rybníka - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V4 Vanilka Gasko Prim - Klubová výstava Rychety, 13. 6. 2015 [nové okno]
 

Výsledky výstav 2015 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus