Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu KV a CAC, 26. 9. 2015, Bochovice u Třebíče

Rozhodčí: Terézia Gargušová (psi), Gabriela Höllbacher (feny)

PSI - třída štěňat

Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

VN1 Cairo Hali Gali - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VN2 Bustter Awedante - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Aiwa z Údolí Opavice

Mefist Černá tečka x Megy Kris-Ve-Mar

VN1 Aiwa z Údolí Opavice - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Aspera Jabofi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

VN2 Aspera Jabofi Star - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Babette Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VN3 Babette Awedante - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Coco ze Švestkového sadu

Roy v. Wiener Stadtrand x Drahomíra z Kraje kalicha

VN4 Coco ze Švestkového sadu - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Cherryl Daimar

Heineken Šédedab x Daisy Daimar

VN
 

FENY - třída dorostu

Caysha-Lee Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

VN1 Caysha-Lee Iormino Grande - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Comely Rose Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

N2 Comely Rose Iormino Grande - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V1
CAJC Fredy Černý vítr - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V2 Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V3 Flynn Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Baldur Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

V4 Baldur Sagbariam - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

VD
Fugas Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

VD
Paris Kráľovská stráž

Iron Chatka Zielarki x Fidži Král'ovská stráž

VD
Baggio Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

D

FENY - třída mladých

FeeBee Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V1
CAJC, BOJ FeeBee Černý vítr - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Belissa Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

V2 Belissa Sagbariam - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V3 Brannan Elibuky - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Finlandia Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V4 Finlandia Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

V
Fancy Tara Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

V
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Cassie Stín lesa

Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek

VD
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VD
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VD
Iris Aldeon

Totus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon

VD
Brandy Carpathia Heart

Hobo v. Schondratal x Aimie Sagbariam

nenastoupila
 

PSI - mezitřída

Catango z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

V1
CAC Catango z Hrabovských stájí - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V2
res.CAC Guseppe Snow Meadow - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Grim z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V3 Grim z Julinčina údolí - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Simba Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V4 Simba Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Gaston z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

VD
Áron ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty

diskvalifikace

FENY - mezitřída

Aimy ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty

V1
CAC Aimy ze Žďárské vrchoviny - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V2
res.CAC Amare Awedante - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Corry z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

V3 Corry z Hrabovských stájí - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Debbie Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V4 Debbie Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Bonnie Edazri loci

Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.

VD
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

D
Genesis z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

D
 

PSI - třída otevřená

Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC Jantar Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V2
res.CAC Berwill Hali Gali - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Ed-Dhor Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V3 Ed-Dhor Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V4 Felix Aldeon - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Alex z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

VD
Danny Černý vítr

Eroy Sideric Miks. x Boogie Černý vítr

VD
Tramp z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Deriin Sideric Miks.

VD
Bakis Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

D
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

diskvalifikace
Frankie Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

nenastoupil

FENY - třída otevřená

Heidi Aldeon

Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum

V1
CAC Heidi Aldeon - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

V2
res.CAC Escadrona z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Connie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V3 Connie Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V4 Akira Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Arixa z Božíkovy zahrady

Alex ze Stříbrných kaskád x Fira z Beskydských Argonautů

V
Féba od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V
Asiya z Dubového lesa

Assan Teresie Bohemia x Bessy ze Stříbrných kaskád

VD
Bereniké Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

D
Elizabeth Katčina smečka

Berwill Hali Gali x Cibulka Katčina smečka

D
 

PSI - třída pracovní

Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC, KV, ček. šamp. IHF, BOS Falcon Gora Monte - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V2
res.CAC Hanibal Gora Monte - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V3 Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V4 Adar Šenovský dvůr - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD
Borrego z Podhořanských kopců

Docent v. Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

nenastoupil

FENY - třída pracovní

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V1
CAC Perla Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Akawa Ebritte

Hobo vom Schondratal x Brittany Nova Moravia

V2
res.CAC AKAWA EBRITTE - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V1
CAC Cooper Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V2
res.CAC Heineken Šédedab - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Argo Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V3 Argo Alisante - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V4 Alfréd ze Světlovských luk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

VD

FENY - třída vítězů

Famous Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, KV, ček. šamp. IHF, BOB Famous Sideric Miks. - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

neposouzen
 
 

PSI - třída čestná

Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V1 Nasthy z Budské samoty - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]

FENY - třída čestná

Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V1 Carevna Katčina smečka - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár

Nejlepší pár psů - Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
  1. Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů, majitel Kateřina Fejfarová
 

Nejlepší chovatelská skupina

Nejlepší chovatelská skupina - 1. místo Debbie-Ann, černí se znaky - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 2. místo Debbie-Ann, plaví - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 26. 9. 2015 [nové okno]
  1. místo Debbie-Ann, černí se znaky, chovatel Kristýna Banertová
  2. místo Debbie-Ann, plaví, chovatel Kristýna Banertová
 

Výsledky výstav 2015 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus