Výsledky výstavy: Nitracanis, 3. 11. 2007 - 4. 11. 2007, Nitra
Rozhodčí: Otto Schimpf (A)
PSI - třída štěňat
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heilligem Kreuz |
VN |
---|---|
Arnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heilligem Kreuz |
VN |
FENY - třída štěňat
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VN |
---|
FENY - třída dorostu
Anita Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
VN |
---|---|
Clarion od Královského rybníkaBente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka |
bez posudku |
PSI - třída mladých
Alex ze Stříbrných kaskádAkym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V1 CAJC |
---|---|
Conan FolcrumOskar von der Bildeiche x Dara z Krovia |
V2 |
FENY - třída mladých
Daisy Gold PremioGregor v. Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
VD1 |
---|---|
Dorotka od Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD2 |
Dakara Kráľovská strážBuddy Boston Kráľovská stráž x Afrika Gora Monte |
VD3 |
PSI - mezitřída
Bredley ze Slezské HořinyArnold z Kejvalky x Cora Šédedab |
VD |
---|
FENY - mezitřída
JCh. Bravada Moravia DiamondUrco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor |
V1 CAC |
---|---|
Yennie Gasko PrimOzi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Clara Gutta FortunaeBojan v. Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V3 |
PSI - třída otevřená
Black Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z krovia |
V1 CAC |
---|
FENY - třída otevřená
JCh. Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Coral Sea Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V2 r.CAC |
Blacky od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
V3 |
JCh. Bleys FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V4 |
Beckie Priateľský dotykAlan Bovema x Daisy od Červené skály |
VD |
Betty z Dudákova krajeHasko Gasko Prim x Džena Ajkaro |
VD |
Cortina Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD |
Aphrodité Alamo NegroPersano Gasko Prim x Afrika zo Šarfie |
diskvalifikována |
PSI - třída pracovní
Atti z Hrabovských stájíAttila vom Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar |
V1 CAC, r.CACIB |
---|
FENY - třída pracovní
Ch. Afrika Gora MonteXymo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
V1 CAC |
---|---|
Coney Jantarová zahradaPersano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr |
VD |
PSI - třída šampionů
Ch. Andrew Alamo NegroPersano Gasko Prim x Afrika zo Šarfie |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Ch. Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V2 r.CAC |
Ch. Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V3 |
Ch. Angus Alamo NegroPersano Gasko Prim x Afrika zo Šarfie |
V4 |
FENY - třída šampionů
Ch. Asia Vidovický KřížPersano Gasko Prim x China Royal Safe |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Ch. Afra Katčina smečkaBlack spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia |
V2 |
FENY - třída veteránů
Borka z KroviaDack Alset x Barbie spod Krasína |
V1 |
---|---|
Ariva Lotto BohemiaAlbion Gasko x Bessy Jihočeský vítr |
V2 |
Za vyplnění a zaslání výsledkové tabulky děkujeme Lence Křeháčkové, za poskytnutí výsledků Kristíně Vaňové.