Výsledky výstavy: Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, 18. 7. 2015 - 19. 7. 2015, Mladá Boleslav
Rozhodčí: Kukla Ladislav
FENY - třída štěňat
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Gason z Julinčina údolíHeineken Šédedab x Fáma z Julinčna údolí |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V2 |
Guseppe Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Caascade od Královského rybníka |
V3 |
Arne Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
VD4 |
Bernie Edazri LociHeineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks. |
VD |
Reilu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
VD |
Funny Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
Dostatečný |
FENY - třída mladých
Belissa SagbariamBerzit Moravia Damond x Aerin Sagbariam |
V1 CAJC |
---|---|
Alice Le Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V2 |
Freddie Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V3 |
PSI - mezitřída
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovksé hvozdy |
V1 |
---|---|
Cristal Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V2 |
Cefiro z Podhořanských kopcůFalcon Gora Monte x Eramie Gasko Prim |
VD3 |
FENY - mezitřída
Grays EilleenCaramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof |
V1 |
---|
PSI - třída otevřená
Conty Lexova smečkaArogant Arivalo Asso x Qeen Elizabeth Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Jantar Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
V3 |
Axel Bohemia LisschimBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
V4 |
FENY - třída otevřená
Bety z Hroznějovické hájovnyChivas z Budské samoty x Alice z Vltavského jezu |
V1 CAC |
---|---|
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
V2 r.CAC |
Amélie od Květniské studánkyAdam Haf Raf x Claudie Karelson |
V3 |
Brilliance z Podhořanských kopcůDocent v. Phillippsdorf x Eramie Gasko Prim |
V4 |
Brixie Arcana DeiBray Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V |
Bonnie z KruplovaAslan z Kraje pestrého kamení x Cesy z Času růže |
V |
PSI - třída pracovní
Borrego z Podhořanských kopcůDocent v. Phillippsdorf x Eramie Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Falcon Gora MonteCyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte |
V2 r.CAC |
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf |
V3 |
Bags z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V4 |
FENY - třída šampionů
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, NV, BOS |
---|