Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 31. 10. 2015 - 1. 11. 2015, Výstaviště Praha
Sobota 31.10.2015
Rozhodčí: Kunze Michael
PSI - třída štěňat
Aaron Lord LobetanzCyr Tara Guarda x Fresie Sideric Miks |
VN 1 |
---|---|
Armin LobetanzCyr Tara Guarda x Fresie Sideric Miks |
VN 2 |
PSI - třída dorostu
Armed and dangerous GhipinaldoJoker v. Hündsbühl x Garish Ghada Enormous |
VN 1 |
---|
FENY - třída dorostu
Victory Z Budské samotyImperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty |
VN 1 |
---|---|
Cherryl DaimarHeineken Šédedab x Daisy Daimar |
N2 |
PSI - třída mladých
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Aston Martin from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD2 |
Apollo from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
D3 |
FENY - třída mladých
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V1 CAJC |
---|---|
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia gasko Prim |
V2 |
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamont x Aerin Sagbariam |
V3 |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD4 |
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
Ginny Hovi-RajMarlon v. Illtal x Engie Hovi-Raj |
VD |
PSI - mezitřída
Guseppe Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka |
V1 CAC |
---|---|
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V2 RCAC |
FENY - mezitřída
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V2 RCAC |
Oradea Kráľovská strážIron Chatka Zielarki x Fidži Královská stráž |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Jantar Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V2 RCAC |
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v.Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragolance |
V3 |
Largo Král'ovská StrážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
VD 4 |
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
D |
Gaston Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka |
Vyloučen |
FENY - třída otevřená
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
V2 RCAC, RCACIB |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim |
VD3 |
PSI - třída pracovní
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, RCACIB |
---|---|
Arsis Ave FortunaeAdam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae |
VD2 |
FENY - třída pracovní
Diggy TakavorakanDe´Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V1 CAC |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V2 RCAC |
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf |
V3 |
FENY - třída veteránů
Canetti Sideric Miks.Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Martina Balonová.
Neděle 1.11.2015
Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková
PSI - třída dorostu
Agnus Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN1 |
---|---|
Bustter AwedanteArsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy |
VN2 |
Artifex Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN3 |
Adiutor Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN4 |
FENY - třída dorostu
Amica Jabofi starBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN1 |
---|---|
Cherryl DaimarHeineken Šédedab x Daisy Daimar |
VN2 |
PSI - třída mladých
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAJC |
---|
FENY - třída mladých
Blair Ave FortunaeRoy v.Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan |
V1 CAJC |
---|---|
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V2 |
Angel Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
VD3 |
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
VD4 |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
PSI - mezitřída
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V1 CAC |
---|---|
Guseppe Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V2 res.CAC |
Oradea Král'ovská StrážIron Chatka Zielarki x Cortina Král'ovská Stráž |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Diossos z Kraje kalichaBanani B. v. Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
V2 res.CAC |
Largo Král'ovská StrážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Král'ovská Stráž |
V3 |
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks |
V1 CAC |
---|---|
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
V2 res.CAC |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V3 |
Aylin ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V4 |
PSI - třída pracovní
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Arsis Ave FortunaeAdam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae |
V2 res.CAC |
FENY - třída pracovní
Diggy TakavorakanDe'Cochise v.Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V2 res.CAC |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V3 |
FENY - třída šampionů
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - třída veteránů
Bona Dea SiderecanKeston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.