Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů s CAC, 16. 5. 2015, Knížecí rybník u Tábora

Rozhodčí: Elena Škvařilová (A), Stefan Damer (D), Jana Svobodová-Halbrštátová

PSI - třída štěňat

Flóki Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

VN1 Flóki Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Crash Berry Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

VN2 Crash Berry Iormino Grande - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Caysha-Lee Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

VN1 Caysha-Lee Iormino Grande - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Cooper Maxmilian Ebidix

Et Hovi-Raj x Crux Ebidix Navare Prim

N1 Cooper Maxmilian Ebidix - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Ektor Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

N2 Ektor Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

N3 Apollo from Black Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

N4 Aston Martin from Black Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Belissa Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VN1 Belissa Sagbariam - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VN2 Energy Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VN3 Éowyn Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Angel Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

VN4 Angel Channe Line - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VN
 

PSI - třída mladých

Ritari Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V1
CAJC Ritari Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Grim z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V2 Grim z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V3 Hick Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V4 Arne Cordis Paladin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Bernie Edazri loci

Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.

V
Gaston z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V
Rami Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Andy Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

VD
Barney od Plátěné hory

Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty

VD
Gaudí Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

VD
Herodes Bukový háj

Akim Lucky Ijsbeer x Elion Bukový háj

VD

FENY - třída mladých

Ginger Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

V1
CAJC, BOJ Ginger Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Bona Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V2 Bona Elibuky - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Féba od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V3 Féba od Královského rybníka - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V4 Shanti Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Afra Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Bonnie Edazri loci

Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.

V
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V
Brucie od Plátěné hory

Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty

VD
Iris Aldeon

Totus Tuus Hovku Lusi x Bina Aldeon

VD
Maja od Červené skály

Aran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály

VD
Rania Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Bega Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

D
Artýna ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty

nenastoupila
Beckie Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

nenastoupila
Caya z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

nenastoupila
Daira Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

nenastoupila
Ginger z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

Dostatečná
 

PSI - mezitřída

Alby Sun Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC Alby Sun Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Ed-Dhor Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
res.CAC Ed-Dhor Seahawk - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Asberry Na3

Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD3 Asberry Na3 - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Alex Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD4 Alex Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Ace Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD
Affric Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

VD
Arsan Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

VD
Atos Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

VD
Attis Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD
Axel Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

VD
Iamar Mista Jaswin

Caramel Pusztai Pandur x Brenna Neskrotná vášeň

VD
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD
Alf Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

neposouzen

FENY - mezitřída

Heidi Aldeon

Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum

V1
CAC Heidi Aldeon - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Abigail Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

V2
res.CAC Abigail Bohemia Lischin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V3 Anttara Black Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V4 Derrin Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Aimi Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

V
Anne-Berry Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Arsea Sun Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Pandora Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

neposouzena
 

PSI - třída otevřená

Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAC, VSV, ček.š.IHF, BOB Barney Seahawk - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V2
res.CAC Berwill Hali Gali - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Arsis Ave Fortunae

Adam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae

V3 Arsis Ave Fortunae - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V4 Gino des Trois Petits Diables - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Apollo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V
Bakis Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

V
Bard Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

V
Colja Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

V
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

V
Falco Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

V
Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V
Argo Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

VD
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

VD
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

VD
Baltazar z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

VD
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Caspian Black Lobivia

Donatello von Philippsdorf x Apogee Lobivia

VD
Coudy Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

VD
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

VD
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

VD

FENY - třída otevřená

Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

V1
CAC Nefertiti Ennie Barte Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Annie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V2
res.CAC Annie Black Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

V3 Escadrona z Brzáneckých vinohradů - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Gilli Sideric Miks.

Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.

V4 Gilli Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Aida ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

V
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Ambra von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Andorra Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V
Angie Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Bety z Hroznějovické hájovny

Chivas z Budské samoty x Alice od Vltavského jezu

V
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

V
Connie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Odena Šlovický vrch

Darcy z Kraje kalicha x Fatima Šlovický vrch

V
Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

V
Abigalle Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

VD
Calantha Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Freny Lea Magické oko

Keston Plavý vítr x Atesa Magické oko

VD
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

VD
Gaira Moravia Diamond

Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond

nenastoupila
 

PSI - třída pracovní

Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC Falcon Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V2
res.CAC Hanibal Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

VD3 Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD4 Atai Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V1
CAC Angie Coras Garden - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Aireen z Nové loučky

Attis z Valdeckého lesa x Kerry z Budské samoty

VD2
 

PSI - třída vítězů

Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V1
CAC Cyr Tara Guarda - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Jacobi Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V2
res.CAC Jacobi Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V3 Athos Arcana Dei - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V4 Aik Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V
Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

VD
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

VD

FENY - třída vítězů

Famous Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, VSV, ček.š.IHF, BOS Famous Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V2
res.CAC Fáma z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V3 Cayenne Černý vítr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V4 Bonitas Arcana Dei - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V
 

PSI - třída veteránů

Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V1 Dantes Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V2 Dawson z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3 Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V1
BOV Halka Barte Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Canetti Sideric Miks.

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V2 Canetti Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V3 Vanilka Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Acro Bohemia Dragonlance

Conny v. Ascona x Engela Barte Prim

V4 Acro Bohemia Dragonlance - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

V
 

PSI - třída čestná

Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V1 Heineken Šédedab - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]

FENY - třída čestná

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1 Carol Gutta Fortunae - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 16.5.2015 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů

  • Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů (majitel Kateřina Fejfarová) - 1. místo
  • Arnie von Bobble + Ambra Hali Gali (majitel Dagmar Kozlíková) - 2. místo
 

Nejlepší chovatelská skupina

  • Gasko Prim černí se znaky (chovatel Lenka Svobodová) - 1. místo
  • Sideric Miks černí (chovatel Gabriela Miksová) - 2. místo
  • Debbie-Ann plaví (chovatel Kristýna Banertová) - 3. místo
  • Gasko Prim plaví (chovatel Lenka Svobodová) - 4. místo
 

Nejlepší plemeník

  • Ch. Heineken Šédedab
 
 

Fotografie: Hana Hanigerová, Kristýna Banertová, Radka Schmolzová.

Výsledky výstav 2015 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus