Výsledky výstavy: XXVI. Mezinárodní výstava psů Praha Prague Expo Dog, 3. 5. 2014 - 4. 5. 2014, Veletržní areál Letňany
Rozhodčí: Ladislav Kukla
PSI - třída mladých
Axel Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
V1 CAJC |
---|---|
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V2 |
Akim GoodrichAran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa |
V3 |
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V4 |
Asberry Na3Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu |
VD |
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresia Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
VD |
Bodyguard z Vltavského krajeDarcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád |
VD |
Hanibal Gora MonteBjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte |
VD |
Upas HovarianSammer Hovarian x Radinka Hovarian |
VD |
FENY - třída mladých
Ebony SeahawkEd-dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Alka od Plátěné horyAmor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty |
V2 |
Arya Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V3 |
Alli Cassiopeia GoodrichAran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa |
D |
Aylin Felicity BohemiaAram z Kraje pestrého kamení x Genesis Gasko Prim |
D |
Mallorca Královská strážBjarni v. Almodis x Cortina Královská stráž |
D |
PSI - mezitřída
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V1 CAC |
---|---|
Art Edazri LociCyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks. |
V2 Res. CAC |
Largo Královská strážAjax Szôke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
VD3 |
Neron Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim |
VD4 |
FENY - mezitřída
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V1 titul nezadán |
---|---|
Arnika Edazri LociCyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks. |
VD2 |
PSI - třída otevřená
Barney SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Dares Magické okoUlsan Gasko Prim x Atesa Magické oko |
V2 Res. CAC |
Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V3 |
Jantar Gasko PrimCsabdro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V4 |
Diossos z Kraje kalichaBanani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrch |
V |
Marty Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
V |
Athos ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
VD |
FENY - třída otevřená
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V2 Res. CAC |
Nefertiti Ennie Barte PrimCyrol Bukový háj x Extra Fain Sideric Miks. |
V3 |
Desire To Win z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V4 |
Ayrin CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V |
Berrie IjsbeerArogant Arivalo Asso x Chibeta z Budské samoty |
VD |
Calantha Teresie BohemiaAxel vom Wilden Jäger x Pyper v.d.Taubenbrücke |
VD |
Mystery Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
Neposouz. |
PSI - třída pracovní
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Famous Sideric Miks.Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks. |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Blackie Amijon StarAntek v. Wilden Jâger x Cindy von Philippsdorf |
V2 Res. CAC |
PSI - třída veteránů
Ozi Las KsiezniczekCondor vom Inselparadies x Lotta Las Ksiezniczek |
V1 BOV |
---|
FENY - třída veteránů
Ascona Bohemia CalvadosPicasso Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky |
V1 |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.