Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový Vítěz, 17. 5. 2014, Tábor, ATC Knížecí rybník

Rozhodčí: Sascha Bonde-Henriksen (Dánsko), Heidi                         a René Oppliger (Švýcarsko)

PSI - třída štěňat

Umberto z Budské samoty

Ulsan Gasko Prim x Deriin Sideric Miks.

VN1 Umberto z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]

 

FENY - třída štěňat

Grays Eilleen

Caramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof

VN1 Grays Eilleen - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Condor Black Prim

Conty Lexova smečka x Apis Black Prim

VN1 Condor Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Attis Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VN2 Attis Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Corny Black Prim

Conty Lexova smečka x Apis Black Prim

VN3 Corny Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Alby Sun Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VN4 Alby Sun Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Alex z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VN
Garon z Úpatí Ondřejníku

Heineken Šédedab x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

N

FENY - třída dorostu

Anne-Berry Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VN1 Anne-Berry Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VN2 Anttara Black Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Heidi Aldeon

Bond vom Gut Grone x Bleys Folcrum

VN3 Heidi Aldeon - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VN4 Amare Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Angie z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VN
 

PSI - třída mladých

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAJC, BOJ Hanibal Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Bodyguard z Vltavského kraje

Darcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád

V2 Bodyguard z Vltavského kraje - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Alf Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

V3 Alf Bohemia Lischin - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V4 Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Adam Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V
Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V
Akim Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

V
Arsan Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

V
Bres Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

V
Cleo Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Cookie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Coudy Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Playboy Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V
Affric Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

VD
Asberry Na3

Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
Axel Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

VD
Bard Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

VD
Falk Hovi-Raj

Ole vom Scharmützeleck x Engie Hovi-Raj

VD

FENY - třída mladých

Bessy z Vltavského kraje

Darcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád

V1
CAJC Bessy z Vltavského kraje - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2 Ebony Seahawk - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Holly Woo-Doo Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V3 Holly Woo-Doo Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Andorra Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V4 Andorra Regis Moravia - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Aimi Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

V
Ajka Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

V
Ajša od Studánky Vojtěšky

Adam Haf Raf x Lisa Šlovický vrch

V
Bereniké Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

V
Connie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V
Elexis Černý vítr

Ulsan Gasko Prim x Boogie Černý vítr

V
Goriin Sideric Miks.

Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks., Sideric Miks.

V
Mallorca Kráľovská stráž

Bjarni von Almodis x Cortina Kráľovská stráž

V
Persia Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V
Arya Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

VD
Catherin Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

VD
Fionna Snow Meadow

Akim Lucky Ijsbeer x Cascade od Královského rybníka

VD
Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Argo Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V1
CAC Argo Alisante - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V2
res. CAC Felix Aldeon - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Arsis Ave Fortunae

Adam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae

V3 Arsis Ave Fortunae - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Art Edazri loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

V4 Art Edazri loci - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Endriew Westbohemia star

Adam Haf Raf x Caithlenn Westbohemia star

V
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

V
Tar z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Deriin Sideric Miks.

V
Alex Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

VD
Apollo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

VD
Colombo z Nerudovky

Ashon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim

VD
Dean Seahawk

Ulsan Gasko Prim x Anitun z Valdeckého lesa

VD

FENY - mezitřída

Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V1
CAC, klubový vítěz, č. CH. IHF, BOB Bonitas Arcana Dei - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Catherine z Nerudovky

Ashon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim

V2
res. CAC Catherine z Nerudovky - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Brixie Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V3 Brixie Arcana Dei - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Arnika Edazri loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

V4 Arnika Edazri loci - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Abby od Studánky Vojtěšky

Adam Haf Raf x Lisa Šlovický vrch

VD
Alka od Plátěné hory

Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty

VD
Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

VD
 

PSI - třída otevřená

Gordy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V1
CAC Gordy Bukový háj - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V2
res. CAC Arnie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V3 Crosby Kesidy - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V4 Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Andy Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Aram Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V
Colja Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

V
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

V
Et Hovi-Raj

Bolek v. Kahltal x Ajka Hovi-Raj

V
Adiant Moravia Lamara

Artuš z Eliotova dvora x Agira Lumakuto

VD
Akim Czech Black Rock

Arogant Arivalo Asso x Athena Vršovická hora

VD
Arty Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

VD
Ciddo Seahawk

Bond Černý vítr x Celebra Gasko Prim

VD
Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VD
Exigo Tramp z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VD
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

VD
Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

D

FENY - třída otevřená

Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V1
CAC Cayenne Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V2
res. CAC Atisha von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Desiree Snow Meadow

Fantastik Gasko Prim x Cascade od Královského rybníka

V3 Desiree Snow Meadow - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Enie v. Scherpfer Häusel

Antek v. Wilden Jäger x Di´Abola Dilys v. Scherpfer Häusel

V4 Enie v. Scherpfer Häusel - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V
April z Psího ranče

Aslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek

V
Armen z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

V
Arosa z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

V
Arwen Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V
Ayrin Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V
Corry od Dabele

Assan Teresie Bohemia x Four Roses Šédedab

V
Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin

V
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

V
Agila z Vltavského kraje

Darcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád

VD
Aireen z Nové loučky

Attis z Valdeckého lesa x Kerry z Budské samoty

VD
Aleesha Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD
Alesia z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

VD
Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

Aram z Kraje pestrého kamení x Kessie z Budské samoty

VD
Ambra von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

VD
Angel z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

VD
Angie Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD
Antara z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

VD
Baghira Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Beatty Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

VD
Bessy Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

VD
Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

VD
Calantha Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Caramba Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Diggy Takavorakan

De' Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie

VD
Emily vom Rehhaghölzli

Asco von der Pletschen x Palea v.d. Alten Aare

VD
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VD
Fantasy Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

VD
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

VD
Aida z Bítýšských bažin

Arogant Arivalo Asso x Kama Royal Safe

D
 

PSI - třída pracovní

Eddi Hovi-Raj

Bolek v. Kahltal x Ajka Hovi-Raj

V1
CAC, klubový vítěz , č. CH. IHF Eddi Hovi-Raj - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V2
res. CAC Darcius Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Barny Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V3 Barny Seahawk - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V4 Argo Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

VD

FENY - třída pracovní

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V2
res. CAC Anitun z Valdeckého lesa - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Engie Hovi-Raj

Bolek vom Kahltal x Ajka Hovi-Raj

V3 Engie Hovi-Raj - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Bessy Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V4 Bessy Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V1
CAC Apollón Sarasany - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V2
res. CAC Athos Arcana Dei - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V3 Cyr Tara Guarda - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V4 Argus Canewart - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V
Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V
Black Beryl Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V
Isungur v.d. Haardt

Milan v.d. Hausbergkante x Filiz v. Georgenberg

V

FENY - třída vítězů

Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V1
CAC Desire To Win z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V2
res. CAC Blackie Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Blaugies z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V3 Blaugies z Kraje bílé pěny - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V4

Fotografie není k dispozici.

Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V
 

PSI - třída veteránů

Ozi Las Ksiezniczek

Condor v. Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi

V1
BOV Ozi Las Ksiezniczek - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V2 Cyrol Bukový háj - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

VD3 Dawson z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

VD4 Dantes Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

VD

FENY - třída veteránů

Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V1 Vanilka Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Acro Bohemia Dragonlance

Conny v. Ascona x Engela Barte Prim

V2 Acro Bohemia Dragonlance - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

V3 Cindy v. Philippsdorf - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
Fragoli Toschi Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

VD4 Fragoli Toschi Šédedab - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
 

FENY - třída čestná

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1 Carol Gutta Fortunae - Klubová výstava Knížecí rybník, 17. 5. 2014 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár

  1. Ambra Hali Gali + Arnie von Bobble, maj. Dagmar Kozlíková
  2. Desire Ti Win z Brzáneckých vinohradů + Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů, maj. Radka Jindráková
  3. Farrah Mista Jaswin + Arsan Lafar Star, maj. Iva Kovářová
 

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Seahawk, chov. Anna Brázdová
  2. z Brzáneckých vinohradů, chov. Radka Jindráková
  3. Teresie Bohemia, chov. Tereza Hladká
  4. Black Prim, chov. Libuše Svobodová
 
 

Nejlepší plemeník

  1. Cyrol Bukový háj, maj. Kateřina Macáková
 

Výsledky výstav 2014 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus