Výsledky výstavy: NVP Klatovy, 28. 6. 2014 - 29. 6. 2014, Klatovy
Rozhodčí: Dolejšová Olga
PSI - třída dorostu
Aghion Oros Magic Blue PlanetCody Lavandula x Abbaye z Kraje bílé pěny |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Hanibal Gora MonteBjarni v.Almodis x Drew Marry Gora Monte |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V2 |
Alf Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
V3 |
Condor Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V4 |
Borrego z Podhořanských kopcůDocent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
V |
Gimeon Sideric MiksDhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks |
V |
FENY - třída mladých
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
V1 CAJC |
---|---|
Calla Wicca GabretaDarcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédebab |
V2 |
Ajša od Studánky VojtěškyAdam Haf Raf x Lisa Šlovický vrch |
V3 |
PSI - mezitřída
Art Edazri LociCyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks |
V1 CAC |
---|---|
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V2 r.CAC |
Tar z Budské samotyDarcy z Kraje kalicha x Deriin Sideric Miks |
V3 |
FENY - mezitřída
Arnika Edazri LociCyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks |
V1 CAC |
---|
PSI - třída otevřená
Arty Black PrimBura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédebab |
V2 r.CAC |
Bags z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V3 |
Boon z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V4 |
Alex AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VD |
FENY - třída otevřená
Ambra Dog HafAssan Teresie Bohemia x Axa Haf Raf |
V1 CAC |
---|---|
Grecy Bukový hájUlsan Gasko Prim x Balda Bukový háj |
V2 r.CAC |
Arwen z Vltavského krajeDarcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád |
V3 |
Abbaye z Kraje bílé pěnyKeston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr |
V4 |
Belle Vue z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
VD |
PSI - třída pracovní
Bono z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Cailin Sun KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Blaugies z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V1 CAC, NV |
---|
FENY - třída veteránů
Ascona Bohemia CalvadosPicaso Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky |
V1 BOV, BOS |
---|
Výsledky zaslala paní Petra Kovářová.