Výsledky výstavy: MVP České Budějovice, 26. 4. 2014 - 27. 4. 2014, Výstaviště a.s. České Budějovice
Rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
FENY - třída dorostu
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresia Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V2 |
Alf Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
V3 |
Axel Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
V4 |
Baltazar z Ondrova dvoraAssan Teresia Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V |
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V |
Hanibal Gora MonteBjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte |
VD |
Akim GoodrichAran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa |
D |
FENY - třída mladých
Holly Woo-Doo Gora MonteBjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte |
V1 CAJC |
---|---|
Berri Řevnické tůněAssan Teresia Bohemia x Isa Šlovický vrch |
V2 |
Calla Wicca GabretaDarcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab |
V3 |
Alka od Plátěné horyAmor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty |
VD4 |
Gaira Moravia DiamondBerwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond |
VD |
Alli Cassiopeia GoodrichAran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa |
D |
PSI - mezitřída
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V1 titul nezadán |
---|
FENY - mezitřída
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Doogie KesidyBerzit Moravia Diamond x Awe Kesidy |
VD2 |
PSI - třída otevřená
Diossos z Kraje kalichaBanani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Arty Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V2 Res. CAC |
Jantar Gasko PrimCsabdro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V3 |
Akim Lucky IjsbeerAkim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty |
V4 |
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
V |
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
V |
Gordy Bukový hájUlsan Gasko Prim x Balda Bukový háj |
VD |
Lancelot Gasko PrimArgo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim |
VD |
FENY - třída otevřená
Grecy Bukový hájUlsan Gasko Prim x Balda Bukový háj |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V2 Res. CAC, Res. CACIB |
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V3 |
Fleur Sideric Miks.Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks. |
V4 |
FENY - třída pracovní
Bessy Amijon StarAntek vom Wilden Jäger x Cindy von Phillippsdorf |
V1 titul nezadán |
---|
PSI - třída šampionů
Nasthy z Budské samotyKeston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty |
V1 CAC, CACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks. |
V1 CAC |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.