Výsledky výstavy: DUO CACIB, 22. 2. 2014 - 23. 2. 2014, BVV Brno
Sobota 22. 2. 2014
Rozhodčí: Vladimír Adlt
PSI - třída dorostu
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Bodyguard z Vltavského krajeDarcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Heidi AldeonBleys Folcrum x Bond vom Gut Grone |
VN2 |
Persia Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VN3 |
PSI - třída mladých
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
VN1 CAJC |
---|---|
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
VD2 |
Hanibal Gora MonteBjarni v.Almodis x Drew Mary Gora Monte |
VD3 |
FENY - třída mladých
Holly Woo-Doo Gora MonteBjarni v.Almodis x Drew Mary Gora Monte |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Galaxy Moravia DiamondBerwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond |
V2 |
Andorra Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V3 |
Afra Skrytý prízrakAchilles Hovi Dream x Ciri Mista Jaswin |
V4 |
PSI - mezitřída
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V2 res.CAC |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V3 |
Andy Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V4 |
Jantar Kráľovská strážCortina Kráľovská stráž x Csandro v. Wackerbarth |
VD |
FENY - mezitřída
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Blaugies z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V2 res.CAC |
Aida ze Švestkového saduAttis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha |
V3 |
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V4 |
Ebigein Pektorův statekDarcy z Kraje kalicha x Bonnie Corraki Moravia |
V |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V |
Comtesse Agnes z EcolonuCyrol Bukový háj x Angelika Zašovský květ |
VD |
PSI - třída otevřená
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora |
V1 CAC |
---|---|
Bonifác Stín lesaAttis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek |
V2 |
Barack Lexova smečkaPersano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim |
VD3 |
Jonáš Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
VD4 |
Dakar Černý vítrEroy Sideric Miks x Boogie Černý vítr |
D |
FENY - třída otevřená
Aimie Black PrimBura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V2 res.CAC |
Bree Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf |
V3 |
Najra Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim |
VD4 |
Angie ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
VD |
Desiree Snow MeadowFantastik Gasko Prim x Cascade od Královského rybníka |
VD |
Casandra Gasko PrimUlsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek |
D |
PSI - třída pracovní
Falcon Gora MonteCyrol Bukový háj x Drew Mary Gora Monte |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Alfréd ze Světlovských lukAlex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora |
V2 |
PSI - třída šampionů
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V2 |
FENY - třída šampionů
Aimie SagbariamBrennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance |
V1 CAC |
---|---|
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V2 |
PSI - třída veteránů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 BOV |
---|
Neděle 23. 2. 2014
Rozhodčí: Jana Svobodová
PSI - třída dorostu
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Bodyguard z Vltavského krajeDarcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád |
VN2 |
Asberry Na3Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého rejvízu |
VN3 |
FENY - třída dorostu
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
VN1 |
---|---|
Nexie z Páralovy zahradyArogant Arivalo Asso x Lady z Páralovy zahrady |
VN2 |
Aerin Na3Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého rejvízu |
VN3 |
PSI - třída mladých
Aik Carpathia HearthEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
VN1 CAJC, BOJ, BOB |
---|---|
Hanibal Gora MonteBjarni v. Almodis x Drew Mary Gora Monte |
V2 |
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon |
VD3 |
FENY - třída mladých
Andorra Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V1 CAJC |
---|---|
Holly Woo-Doo Gora MonteBjarni v. Almodis x Drew Mary Gora Monte |
V2 |
Greace Sideric Miks.Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks. |
V3 |
PSI - mezitřída
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V1 CAC |
---|---|
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V2 res. CAC |
Felix AldeonLord Leroy v.d.Spreewehrmühle x Bleys Folcrum |
V3 |
Andy Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
VD4 |
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VD |
Atai Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
VD |
Jantar Kráľovská strážCsandro v. Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž |
VD |
FENY - mezitřída
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Aida ze Švestkového saduAttis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha |
V3 |
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Jatagan Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Bonifác Stín lesaAttis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek |
V2 res.CAC |
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
D |
Jonáš Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
D |
FENY - třída otevřená
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks |
V2 |
Angie ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
VD3 |
Bria Viktoria BrunensisDex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia |
VD4 |
Barica Viktoria BrunensisDex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia |
VD |
PSI - třída pracovní
Falcon Gora MonteCyrol Bukový háj x Drew Mary Gora Monte |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Alfréd ze Světlovských lukAlfréd ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora |
V2 res.CAC |
FENY - třída pracovní
Brittany Nova MoraviaChester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V2 res. CAC |
FENY - třída šampionů
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V1 CAC |
---|---|
Aimie SagbariamBrennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance |
V2 |
PSI - třída veteránů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Aneta Zahradníčková.